Olympus Perspective Playground to ponad 2000 m² fotograficznych atrakcji. Pozycja obowiązkowa na targach Photokina 2018

Autor: Redakcja Fotopolis

27 Sierpień 2018
Artykuł na: 2-3 minuty

Olympus Perspective Playground to inspirująca wystawa i fotograficzny plac zabaw w jednym. Na odwiedzających czekają: możliwość wypożyczenia sprzętu Olympus, usługa Check & Clean, oraz liczne warsztaty i wydarzenia specjalne.

Artyści Morag Myerscough i Luke Morgan znani są na całym świecie dzięki swoim wyjątkowym, dużym konstrukcjom, które ozdabiają neonowymi, geometrycznymi wzorami oraz kształtami. Do każdej z nich dodają również napisy zawierające pozytywnie brzmiące wiadomości.

Specjalnie z myślą o Olympus Perspective Playground stworzyli pełną intensywnych kolorów, nieustannie zmieniającą się, interaktywną instalację „Super Labyrinth”. Dzięki niej odwiedzający będą mogli testować aparaty Olympus na wiele sposobów, oglądać świat przy pomocy aparatu i wchodzić z nim w zabawne interakcje.

 

W tym roku Olympus Perspective Playground został zorganizowany w szesnastu miejscach w Europie, gościł aż 400 000 osób. Miłośnicy sztuki i fotografii będą mieli okazję wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu także podczas tegorocznych targów Photokina. W dniach 26-29 września 2018 na odwiedzających czeka ponad 2000 m² atrakcji, m.in. wystawy i niezwykle widowiskowe wydarzenia. Będzie można przetestować bezlusterkowce Olympus, a także całą gamę obiektywów M.Zuiko Digital. Każdy wypożyczający otrzyma w prezencie kartę pamięci z wykonanymi przez siebie zdjęciami.

Oprócz tego, odwiedzający będą mogli skorzystać z darmowej usługi czyszczenia aparatu oraz wziąć udział w licznych warsztatach i pokazach, także po zmroku.

Kiedy i gdzie?

Olympus Perspective Playground otwarty będzie w dniach 26-29 września 2018 roku, w godzinach 10:00-23:00 (w sobotę w godzinach 10:00-18:00).

Wstęp bezpłatny dla wszystkich zwiedzających targi Photokina 2018. Z kolei wszyscy subskrybenci newslettera Olympus, którzy zarejestrują się i wyrażą chęć udziału w festiwalu Olympus Perspective Playground, otrzymają bezpłatny bilet wstępu na targi Photokina 2018.

Możliwość rejestracji i dodatkowe informacje znajdziecie pod adresem perspectiveplayground.com.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Dołącz do Next77 na Festiwalu Fotoforma i zgarnij super nagrody
Next77 zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska podczas Festiwalu Fotoforma i wzięcia udziału w specjalnym konkursie! Super nagrody czekają na odwiedzających stoisko o 12:00, 14:00 i...
1
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Indywidualności polskie - wystawa i licytacja zdjęć kultowego portrecisty Krzysztofa Gierałtowskiego
Galeria ARTINFO zaprasza na monograficzną wystawę fotografa-legendy, autora unikalnego, czarno-białego katalogu osobowości polskich - Krzysztofa Gierałtowskiego. Na wystawie przy ul....
7
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE Fotojoker i Sony zapraszają na warsztaty fotograficzne
CEWE FOTOJOKER rozpoczyna serię warsztatów fotograficznych z marką Sony! To 4 inspirujące spotkania poświęcone różnym dziedzinom fotografii, możliwość przetestowania najnowszego...
5
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)