Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Olympus Perspective Playground to ponad 2000 m² fotograficznych atrakcji. Pozycja obowiązkowa na targach Photokina 2018

0

Autor: Redakcja Fotopolis

27 Sierpień 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Olympus Perspective Playground to inspirująca wystawa i fotograficzny plac zabaw w jednym. Na odwiedzających czekają: możliwość wypożyczenia sprzętu Olympus, usługa Check & Clean, oraz liczne warsztaty i wydarzenia specjalne.

Artyści Morag Myerscough i Luke Morgan znani są na całym świecie dzięki swoim wyjątkowym, dużym konstrukcjom, które ozdabiają neonowymi, geometrycznymi wzorami oraz kształtami. Do każdej z nich dodają również napisy zawierające pozytywnie brzmiące wiadomości.

Specjalnie z myślą o Olympus Perspective Playground stworzyli pełną intensywnych kolorów, nieustannie zmieniającą się, interaktywną instalację „Super Labyrinth”. Dzięki niej odwiedzający będą mogli testować aparaty Olympus na wiele sposobów, oglądać świat przy pomocy aparatu i wchodzić z nim w zabawne interakcje.

 

W tym roku Olympus Perspective Playground został zorganizowany w szesnastu miejscach w Europie, gościł aż 400 000 osób. Miłośnicy sztuki i fotografii będą mieli okazję wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu także podczas tegorocznych targów Photokina. W dniach 26-29 września 2018 na odwiedzających czeka ponad 2000 m² atrakcji, m.in. wystawy i niezwykle widowiskowe wydarzenia. Będzie można przetestować bezlusterkowce Olympus, a także całą gamę obiektywów M.Zuiko Digital. Każdy wypożyczający otrzyma w prezencie kartę pamięci z wykonanymi przez siebie zdjęciami.

Oprócz tego, odwiedzający będą mogli skorzystać z darmowej usługi czyszczenia aparatu oraz wziąć udział w licznych warsztatach i pokazach, także po zmroku.

Kiedy i gdzie?

Olympus Perspective Playground otwarty będzie w dniach 26-29 września 2018 roku, w godzinach 10:00-23:00 (w sobotę w godzinach 10:00-18:00).

Wstęp bezpłatny dla wszystkich zwiedzających targi Photokina 2018. Z kolei wszyscy subskrybenci newslettera Olympus, którzy zarejestrują się i wyrażą chęć udziału w festiwalu Olympus Perspective Playground, otrzymają bezpłatny bilet wstępu na targi Photokina 2018.

Możliwość rejestracji i dodatkowe informacje znajdziecie pod adresem perspectiveplayground.com.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Właśnie wystartowała kolejna świetna oferta Sony. Tym razem ucieszą się ci, którzy planowali rozbudować arsenał o nowe obiektywy. Do końca stycznia, kupując dowolny...
1
0
Pokaż swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej - ruszyła 9. edycja konkursu Wystaw się w CSW
Pokaż swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej - ruszyła 9. edycja konkursu Wystaw się w CSW
Wystaw się w CSW to jedna z niewielu inicjatyw, która daje możliwość prezentacji prac niezależnym i początkującym twórcom. Nabór do tegorocznej edycji potrwa do 22...
15
0
Zniżki na aparaty i obiektywy Nikon tylko do niedzieli - ostatnia szansa na sprzęt w niższych cenach
Zniżki na aparaty i obiektywy Nikon tylko do niedzieli - ostatnia szansa na sprzęt w niższych cenach
Dobiega końca promocja „Natychmiastowy rabat”, w ramach której poszczególne korpusy, obiektywy i zestawy sprzęt możemy kupić z upustem sięgającym nawet 1800 zł. Rabaty...
4
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)