Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Poznaj możliwości dronów Spark, Mavic i gogli FPV podczas oficjalnej imprezy DJI w Poznaniu

0

Autor:

6 Lipiec 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Już 17 lipca wszyscy zainteresowani pilotowaniem dronów będą mieli okazję bliżej przyjrzeć się najnowszemu sprzętowi firmy DJI w ramach wydarzenia z cyklu „New Pilot Experience”. Wstęp wolny.

Uczestnicy, którzy pojawią się 17 lipca na poznańskiej Malcie, będą mieli możliwość dokładnego poznania możliwości nowego, „kieszonkowego” drona DJI Spark, a także jednego z najbardziej popularnych modeli w ostatnim czasie - DJI Mavic, który słynie z dużej kompaktowości i zarazem dobrej optyki. To doskonałe wydarzenie dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z dronami lub nie miały okazji wcześniej poznać dronów DJI, szczególnie w połączeniu z goglami FPV (DJI Goggles).

DJI Mavic

Wydarzenie jest częścią cyklu „New Pilot Experience" i dzieli się na część teoretyczną i praktyczną. Na początku użytkownicy zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa, możliwościami technicznymi obu dronów, a także specyficznymi funkcjami, takimi jak np. start z ręki (Spark) czy Active Track (Mavic). W tej części podróżnik Tomasz Siuda opowie także o wykorzystaniu dronów DJI podczas swojej podróży do Amazonii. Na bazie własnego doświadczenia pokaże jak za pomocą prostych tricków uzyskać zapierające dech ujęcia oraz zdjęcia.

Z kolei podczas części praktycznej użytkownicy sami będą mogli zobaczyć możliwości dronów w akcji oraz zobaczyć jak rady dawane przez eksperta sprawdzają się w rzeczywistości. W trakcie warsztatów nie zabraknie też konkursu, w którym będzie możliwość wygrania drobnych upominków od DJI.

DJI Spark

Harmonogram imprezy:

  • 16:00 – rozpoczęcie wydarzenia
  • 16:05 – sprzęt DJI – możliwości i funkcje (na przykładzie DJI Spark, DJI Mavic)
  • 16:20 – wykład podróżnika Tomasza Siudy
  • 17:00 – przerwa techniczna
  • 17:20 – funkcje DJI Spark i DJI Mavic w praktyce
  • 17:40 – warsztaty praktyczne w 4 grupach (2 grupy Mavic, 2 grupy Spark)
  • 19:00 – zawody dla uczestników warsztatów
  • 19:30 – zakończenie wydarzenia

DJI Goggles

Wydarzenie odbędzie się 17 lipca 2017 roku (poniedziałek) w hotelu Camping Malta, przy ul. Krańcowej 98 w Poznaniu. Udział w imprezie jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Zapisów można dokonywać na stronie DJI lub DJI Academy.

Więcej informacji o dronach producenta znajdziecie pod adresem dji.com.

 

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Kup obiektyw Sony i odbierz do 2000 zł rabatu na kolejny
Właśnie wystartowała kolejna świetna oferta Sony. Tym razem ucieszą się ci, którzy planowali rozbudować arsenał o nowe obiektywy. Do końca stycznia, kupując dowolny...
1
0
Pokaż swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej - ruszyła 9. edycja konkursu Wystaw się w CSW
Pokaż swoje zdjęcia w Centrum Sztuki Współczesnej - ruszyła 9. edycja konkursu Wystaw się w CSW
Wystaw się w CSW to jedna z niewielu inicjatyw, która daje możliwość prezentacji prac niezależnym i początkującym twórcom. Nabór do tegorocznej edycji potrwa do 22...
7
0
Zniżki na aparaty i obiektywy Nikon tylko do niedzieli - ostatnia szansa na sprzęt w niższych cenach
Zniżki na aparaty i obiektywy Nikon tylko do niedzieli - ostatnia szansa na sprzęt w niższych cenach
Dobiega końca promocja „Natychmiastowy rabat”, w ramach której poszczególne korpusy, obiektywy i zestawy sprzęt możemy kupić z upustem sięgającym nawet 1800 zł. Rabaty...
4
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)