Poznaj możliwości dronów Spark, Mavic i gogli FPV podczas oficjalnej imprezy DJI w Poznaniu

6 Lip 2017
Poznaj możliwości dronów Spark, Mavic i gogli FPV podczas oficjalnej imprezy DJI w Poznaniu

Już 17 lipca wszyscy zainteresowani pilotowaniem dronów będą mieli okazję bliżej przyjrzeć się najnowszemu sprzętowi firmy DJI w ramach wydarzenia z cyklu „New Pilot Experience”. Wstęp wolny.

Uczestnicy, którzy pojawią się 17 lipca na poznańskiej Malcie, będą mieli możliwość dokładnego poznania możliwości nowego, „kieszonkowego” drona DJI Spark, a także jednego z najbardziej popularnych modeli w ostatnim czasie - DJI Mavic, który słynie z dużej kompaktowości i zarazem dobrej optyki. To doskonałe wydarzenie dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z dronami lub nie miały okazji wcześniej poznać dronów DJI, szczególnie w połączeniu z goglami FPV (DJI Goggles).

DJI Mavic

Wydarzenie jest częścią cyklu „New Pilot Experience" i dzieli się na część teoretyczną i praktyczną. Na początku użytkownicy zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa, możliwościami technicznymi obu dronów, a także specyficznymi funkcjami, takimi jak np. start z ręki (Spark) czy Active Track (Mavic). W tej części podróżnik Tomasz Siuda opowie także o wykorzystaniu dronów DJI podczas swojej podróży do Amazonii. Na bazie własnego doświadczenia pokaże jak za pomocą prostych tricków uzyskać zapierające dech ujęcia oraz zdjęcia.

Z kolei podczas części praktycznej użytkownicy sami będą mogli zobaczyć możliwości dronów w akcji oraz zobaczyć jak rady dawane przez eksperta sprawdzają się w rzeczywistości. W trakcie warsztatów nie zabraknie też konkursu, w którym będzie możliwość wygrania drobnych upominków od DJI.

DJI Spark

Harmonogram imprezy:

  • 16:00 – rozpoczęcie wydarzenia
  • 16:05 – sprzęt DJI – możliwości i funkcje (na przykładzie DJI Spark, DJI Mavic)
  • 16:20 – wykład podróżnika Tomasza Siudy
  • 17:00 – przerwa techniczna
  • 17:20 – funkcje DJI Spark i DJI Mavic w praktyce
  • 17:40 – warsztaty praktyczne w 4 grupach (2 grupy Mavic, 2 grupy Spark)
  • 19:00 – zawody dla uczestników warsztatów
  • 19:30 – zakończenie wydarzenia

DJI Goggles

Wydarzenie odbędzie się 17 lipca 2017 roku (poniedziałek) w hotelu Camping Malta, przy ul. Krańcowej 98 w Poznaniu. Udział w imprezie jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Zapisów można dokonywać na stronie DJI lub DJI Academy.

Więcej informacji o dronach producenta znajdziecie pod adresem dji.com.

 

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
2
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0