Poznaj możliwości dronów Spark, Mavic i gogli FPV podczas oficjalnej imprezy DJI w Poznaniu

6 Lip 2017
Poznaj możliwości dronów Spark, Mavic i gogli FPV podczas oficjalnej imprezy DJI w Poznaniu

Już 17 lipca wszyscy zainteresowani pilotowaniem dronów będą mieli okazję bliżej przyjrzeć się najnowszemu sprzętowi firmy DJI w ramach wydarzenia z cyklu „New Pilot Experience”. Wstęp wolny.

Uczestnicy, którzy pojawią się 17 lipca na poznańskiej Malcie, będą mieli możliwość dokładnego poznania możliwości nowego, „kieszonkowego” drona DJI Spark, a także jednego z najbardziej popularnych modeli w ostatnim czasie - DJI Mavic, który słynie z dużej kompaktowości i zarazem dobrej optyki. To doskonałe wydarzenie dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z dronami lub nie miały okazji wcześniej poznać dronów DJI, szczególnie w połączeniu z goglami FPV (DJI Goggles).

DJI Mavic

Wydarzenie jest częścią cyklu „New Pilot Experience" i dzieli się na część teoretyczną i praktyczną. Na początku użytkownicy zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa, możliwościami technicznymi obu dronów, a także specyficznymi funkcjami, takimi jak np. start z ręki (Spark) czy Active Track (Mavic). W tej części podróżnik Tomasz Siuda opowie także o wykorzystaniu dronów DJI podczas swojej podróży do Amazonii. Na bazie własnego doświadczenia pokaże jak za pomocą prostych tricków uzyskać zapierające dech ujęcia oraz zdjęcia.

Z kolei podczas części praktycznej użytkownicy sami będą mogli zobaczyć możliwości dronów w akcji oraz zobaczyć jak rady dawane przez eksperta sprawdzają się w rzeczywistości. W trakcie warsztatów nie zabraknie też konkursu, w którym będzie możliwość wygrania drobnych upominków od DJI.

DJI Spark

Harmonogram imprezy:

  • 16:00 – rozpoczęcie wydarzenia
  • 16:05 – sprzęt DJI – możliwości i funkcje (na przykładzie DJI Spark, DJI Mavic)
  • 16:20 – wykład podróżnika Tomasza Siudy
  • 17:00 – przerwa techniczna
  • 17:20 – funkcje DJI Spark i DJI Mavic w praktyce
  • 17:40 – warsztaty praktyczne w 4 grupach (2 grupy Mavic, 2 grupy Spark)
  • 19:00 – zawody dla uczestników warsztatów
  • 19:30 – zakończenie wydarzenia

DJI Goggles

Wydarzenie odbędzie się 17 lipca 2017 roku (poniedziałek) w hotelu Camping Malta, przy ul. Krańcowej 98 w Poznaniu. Udział w imprezie jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Zapisów można dokonywać na stronie DJI lub DJI Academy.

Więcej informacji o dronach producenta znajdziecie pod adresem dji.com.

 

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0