Poznaj możliwości dronów Spark, Mavic i gogli FPV podczas oficjalnej imprezy DJI w Poznaniu

6 Lip 2017
Poznaj możliwości dronów Spark, Mavic i gogli FPV podczas oficjalnej imprezy DJI w Poznaniu

Już 17 lipca wszyscy zainteresowani pilotowaniem dronów będą mieli okazję bliżej przyjrzeć się najnowszemu sprzętowi firmy DJI w ramach wydarzenia z cyklu „New Pilot Experience”. Wstęp wolny.

Uczestnicy, którzy pojawią się 17 lipca na poznańskiej Malcie, będą mieli możliwość dokładnego poznania możliwości nowego, „kieszonkowego” drona DJI Spark, a także jednego z najbardziej popularnych modeli w ostatnim czasie - DJI Mavic, który słynie z dużej kompaktowości i zarazem dobrej optyki. To doskonałe wydarzenie dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z dronami lub nie miały okazji wcześniej poznać dronów DJI, szczególnie w połączeniu z goglami FPV (DJI Goggles).

DJI Mavic

Wydarzenie jest częścią cyklu „New Pilot Experience" i dzieli się na część teoretyczną i praktyczną. Na początku użytkownicy zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa, możliwościami technicznymi obu dronów, a także specyficznymi funkcjami, takimi jak np. start z ręki (Spark) czy Active Track (Mavic). W tej części podróżnik Tomasz Siuda opowie także o wykorzystaniu dronów DJI podczas swojej podróży do Amazonii. Na bazie własnego doświadczenia pokaże jak za pomocą prostych tricków uzyskać zapierające dech ujęcia oraz zdjęcia.

Z kolei podczas części praktycznej użytkownicy sami będą mogli zobaczyć możliwości dronów w akcji oraz zobaczyć jak rady dawane przez eksperta sprawdzają się w rzeczywistości. W trakcie warsztatów nie zabraknie też konkursu, w którym będzie możliwość wygrania drobnych upominków od DJI.

DJI Spark

Harmonogram imprezy:

  • 16:00 – rozpoczęcie wydarzenia
  • 16:05 – sprzęt DJI – możliwości i funkcje (na przykładzie DJI Spark, DJI Mavic)
  • 16:20 – wykład podróżnika Tomasza Siudy
  • 17:00 – przerwa techniczna
  • 17:20 – funkcje DJI Spark i DJI Mavic w praktyce
  • 17:40 – warsztaty praktyczne w 4 grupach (2 grupy Mavic, 2 grupy Spark)
  • 19:00 – zawody dla uczestników warsztatów
  • 19:30 – zakończenie wydarzenia

DJI Goggles

Wydarzenie odbędzie się 17 lipca 2017 roku (poniedziałek) w hotelu Camping Malta, przy ul. Krańcowej 98 w Poznaniu. Udział w imprezie jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Zapisów można dokonywać na stronie DJI lub DJI Academy.

Więcej informacji o dronach producenta znajdziecie pod adresem dji.com.

 

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0