Kup sprzęt Olympusa i weź udział w warsztatach ze znanymi polskimi fotografami

0
Maciej Luśtyk
22 Maj 2017
Artykuł na: 6-9 minut

Wiktor Franko, Maciej Przeklasa i Andrzej “Fetish” Frankowski to trójka uznanych fotografów, z którymi będziecie mogli odbyć kameralne warsztaty jeśli w najbliższym czasie zdecydujecie się na zakup sprzętu marki Olympus.

Lato to gorący okres dla miłośników systemu Mikro Cztery Trzecie i marki Olympus. Kilka dni temu producent ruszył z kolejną ofertą typu cashback, w ramach której przy zakupie określonego sprzętu z oferty można uzyskać zwrot części wydanych na niego pieniędzy. Ale to nie jedyne korzyści, jakich możemy oczekiwać kupując sprzęt producenta w okresie wiosenno-letnim. Dla nabywców nowych aparatów i obiektywów firma przygotowała także specjalne jedno- i dwudniowe warsztaty ze znanymi fotografami.

W ofercie znajdziemy warsztaty z fotografii ulicznej prowadzone przez Macieja Przeklasę oraz dwa warsztaty z fotografii portretowej, podczas których uczestnicy będą mieli okazję szkolić się pod okiem Wiktora Franko i Andrzeja Frankowskiego. Oprócz profesjonalnych rad, uczestnicy będą otrzymają także możliwość przetestowania całej gamy aparatów OM-D, obiektywów M.Zuiko oraz monitorów EIZO. Poniżej przedstawiamy terminy poszczególnych warsztatów wraz z zasadami uczestnictwa.

Street Photo z Maciejem Przeklasą

  • 4.06.2017 r. (niedziela) – Kraków
  • 11.06.2017 r. (niedziela) – Częstochowa,
  • 18.06.2017 r. (niedziela) – Katowice.

Aby wziąć udział w warsztatach należy do 15 czerwca 2017 r. kupić jeden z produktów OLYMPUS: aparat OM-D, aparat PEN, obiektyw M.ZUIKO lub lampę błyskową z serii FL i zarejestrować się na stronie http://partner.olympus.pl/streetphoto/, a następnie wybrać dogodny termin warsztatów.

Portret Doskonały z Wiktorem Franko

  • 20.07.2017 (czwartek) – Warszawa,
  • 24.08.2017 (czwartek) – Kraków,
  • 20.09.2017 (środa) – Łódź.

Aby wziąć udział w warsztatach należy do 15 września 2017 r. kupić jeden z produktów OLYMPUS: aparat OM-D, aparat PEN, obiektyw M.ZUIKO lub lampę błyskową z serii FL; i zarejestrować się na stronie http://partner.olympus.pl/portret/, a następnie wybrać dogodny termin warsztatów.

Mazurskie Portrety z Andrzejem “Fetishem” Frankowskim

  • 17-18.07.2017 r. (poniedziałek i wtorek) - Bartoszyce
  • 21-22.08.2017 r. (poniedziałek i wtorek) - Bartoszyce
  • 18-19.09.2017 r. (poniedziałek i wtorek) - Bartoszyce

Aby wziąć udział w warsztatach, należy do 15 września 2017 r. kupić obiektyw M.ZUIKO PRO, aparat OM-D E-M1 Mark II, aparat PEN-F lub zestaw OM-D E-M5 Mark II + obiektyw M. ZUIKO 12-40 mm, zarejestrować się na stronie http://partner.olympus.pl/mazury/ i wybrać dogodny termin warsztatów. Uwaga! Warsztaty z Andrzejem Frankowskim są płatne. Koszt udziału to 149 zł.

Więcej informacji na temat poszczególnych warsztatów znajdziecie pod adresem olympus.pl/warsztaty/.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Zimowy cashback Sony - aparaty i obiektywy taniej do 2000 zł
Rusza najnowsza promocja cashback na aparaty Sony. Do 2 lutego można uzyskać zwrot części pieniędzy wydanych na poszczególne korpusy, obiektywy i zestawy sprzętu....
40
2
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Artysta w fazie tworzenia – wystawa zdjęć Mikołaja Smoczyńskiego w MOCAK-u
Malarz, rysownik, performer, tworzył też obiekty i instalacje, fotografując wykreowaną przez siebie rzeczywistość. W 10. rocznicę śmierci Mikołaja Smoczyńskiego będziemy mieli możliwość...
0
0
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Rusza zimowy cashback Fujifilm - można oszczędzić nawet 1720 zł
Jesień i początek zimy będzie doskonałym czasem na zakup aparatów i obiektywów Fujifilm. W ramach najnowszej promocji cashback możemy otrzymać zwrot części pieniędzy wydanych na aparat.  W akcji...
4
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)