Kup sprzęt Olympusa i weź udział w warsztatach ze znanymi polskimi fotografami

0

Autor: Maciej Luśtyk

22 Maj 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Wiktor Franko, Maciej Przeklasa i Andrzej “Fetish” Frankowski to trójka uznanych fotografów, z którymi będziecie mogli odbyć kameralne warsztaty jeśli w najbliższym czasie zdecydujecie się na zakup sprzętu marki Olympus.

Lato to gorący okres dla miłośników systemu Mikro Cztery Trzecie i marki Olympus. Kilka dni temu producent ruszył z kolejną ofertą typu cashback, w ramach której przy zakupie określonego sprzętu z oferty można uzyskać zwrot części wydanych na niego pieniędzy. Ale to nie jedyne korzyści, jakich możemy oczekiwać kupując sprzęt producenta w okresie wiosenno-letnim. Dla nabywców nowych aparatów i obiektywów firma przygotowała także specjalne jedno- i dwudniowe warsztaty ze znanymi fotografami.

W ofercie znajdziemy warsztaty z fotografii ulicznej prowadzone przez Macieja Przeklasę oraz dwa warsztaty z fotografii portretowej, podczas których uczestnicy będą mieli okazję szkolić się pod okiem Wiktora Franko i Andrzeja Frankowskiego. Oprócz profesjonalnych rad, uczestnicy będą otrzymają także możliwość przetestowania całej gamy aparatów OM-D, obiektywów M.Zuiko oraz monitorów EIZO. Poniżej przedstawiamy terminy poszczególnych warsztatów wraz z zasadami uczestnictwa.

Street Photo z Maciejem Przeklasą

  • 4.06.2017 r. (niedziela) – Kraków
  • 11.06.2017 r. (niedziela) – Częstochowa,
  • 18.06.2017 r. (niedziela) – Katowice.

Aby wziąć udział w warsztatach należy do 15 czerwca 2017 r. kupić jeden z produktów OLYMPUS: aparat OM-D, aparat PEN, obiektyw M.ZUIKO lub lampę błyskową z serii FL i zarejestrować się na stronie http://partner.olympus.pl/streetphoto/, a następnie wybrać dogodny termin warsztatów.

Portret Doskonały z Wiktorem Franko

  • 20.07.2017 (czwartek) – Warszawa,
  • 24.08.2017 (czwartek) – Kraków,
  • 20.09.2017 (środa) – Łódź.

Aby wziąć udział w warsztatach należy do 15 września 2017 r. kupić jeden z produktów OLYMPUS: aparat OM-D, aparat PEN, obiektyw M.ZUIKO lub lampę błyskową z serii FL; i zarejestrować się na stronie http://partner.olympus.pl/portret/, a następnie wybrać dogodny termin warsztatów.

Mazurskie Portrety z Andrzejem “Fetishem” Frankowskim

  • 17-18.07.2017 r. (poniedziałek i wtorek) - Bartoszyce
  • 21-22.08.2017 r. (poniedziałek i wtorek) - Bartoszyce
  • 18-19.09.2017 r. (poniedziałek i wtorek) - Bartoszyce

Aby wziąć udział w warsztatach, należy do 15 września 2017 r. kupić obiektyw M.ZUIKO PRO, aparat OM-D E-M1 Mark II, aparat PEN-F lub zestaw OM-D E-M5 Mark II + obiektyw M. ZUIKO 12-40 mm, zarejestrować się na stronie http://partner.olympus.pl/mazury/ i wybrać dogodny termin warsztatów. Uwaga! Warsztaty z Andrzejem Frankowskim są płatne. Koszt udziału to 149 zł.

Więcej informacji na temat poszczególnych warsztatów znajdziecie pod adresem olympus.pl/warsztaty/.

 

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Co łączy palenie czarownic i protesty kobiet?
Co łączy palenie czarownic i protesty kobiet?
Za tegoroczną odsłonę Kolekcji Wrzesińskiej odpowiadają Magdalena i Maksymilian Rigamonti. „Stos” to fotograficzno-literacka opowieść o kobietach, powstała w czasie...
0
1
„Pokaż się” i zorganizuj własną wystawę na 11. Opolskim Festiwalu Fotografii
„Pokaż się” i zorganizuj własną wystawę na 11. Opolskim Festiwalu Fotografii
Rusza 8. edycja konkursu „Pokaż się”, którego laureat będzie miał szansę zaprezentowania swojej wystawy podczas tegorocznego Opolskiego Festiwalu...
0
0
Taką Polskę oglądano w Związku Radzieckim - zdjęcia Harry’ego Weinberga na wystawie w Warszawie
Taką Polskę oglądano w Związku Radzieckim - zdjęcia Harry’ego Weinberga na wystawie w Warszawie
Fundacja Archeologia Fotografii rusza z wystawą „Karuzela" Harry’ego Weinberga, który w latach 1966-1973 zrealizował fotoreportaże i zdjęcia do ok. 200 artykułów...
0
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)