!ART COME OUT! - spotkanie z Krystianem Bielatowiczem

Autor: Maciej Luśtyk

8 Maj 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Stowarzyszenie FotoBzik oraz Małopolski Ogród Sztuki zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu !ART COME OUT!. Jego gościem będzie fotograf, filmowiec i archeolog, Krystian Bielatowicz.

Jeśli aktualnie jesteście w Krakowie, nie przegapcie okazji na wzięcie udziału w spotkaniu autorskim z uznanym dokumentalistą Krystianem Bielatowiczem, które odbędzie się w ramach cyklu !ART COME OUT!.

Krystian Bielatowicz, z zawodu archeolog, specjalizuje się w reportażu fotograficznym i filmowym.  Jego zdjęcia były publikowane na łamach m.in.: “Newsweek Polska”, “National Geographic Polska”, “Polityki”, “Gazety Wyborczej”, “The Virginia Quarterly Review”, ”Private Magazine” i “doc! photo magazine” oraz prezentowane na licznych wystawach w Polsce i za granicą. Laureat szeregu konkursów fotograficznych, w tym Grand Press Photo (w latach 2010 i 2013), BZ WBK Press Foto (w latach 2007, 2010 i 2012), Newsweek Polska Photo Awards (w latach 2007 i 2009) i innych. Wykładowca Akademii Nikona, ekspert z zakresu dokumentu, filmu, street photo i fotoekspedycji. Na swoich warsztatach przeszkolił już ponad tysiąc osób.

Spotkanie odbędzie się już jutro, 9 kwietnia 2017 roku, o godzinie 19:00, w sali kinowej Małopolskiego Ogrodu Sztuki, przy ul. Rajskiej 12 w Krakowie. Wstęp wolny.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie fotobzik.pl. Nie zapomnijcie odwiedzić też strony autora pod adresem bielatowicz.com.

(fot. okładkowa: Krystian Bielatowicz, z cyklu "Immortals", Meksyk 2012)

 

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Nie przegap ostatniego superksiężyca w tym roku. Sfotografuj go w towarzystwie planet
Nie przegap ostatniego superksiężyca w tym roku. Sfotografuj go w towarzystwie planet
Już za chwilę “superpełnia” Księżyca - ostatnia w tym roku, dlatego warto wykorzystać ją oczywiście fotograficznie, tym bardziej, że najbliższe dni to także ciekawe spotkania na niebie naszego...
11
Zobacz, jak skutecznie korzystać z tetheringu - darmowe webinary ThetherTools
Zobacz, jak skutecznie korzystać z tetheringu - darmowe webinary ThetherTools
Marka TetherTools i prowadzący Yaneck Wasio zapraszają na cykl webinarów poświęconych tetheringowi. To niezwykła okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności oraz dowiedzieć się,...
1
Edward Steichen - MuFo pokaże pierwszą w Polsce retrospektywę ojca współczesnej fotografii
Edward Steichen - MuFo pokaże pierwszą w Polsce retrospektywę ojca współczesnej fotografii
Muzeum Fotografii w Krakowie zaprasza na pierwszą tak obszerną polską ekspozycję zdjęć Edwarda Steichena - nestora współczesnej fotografii i autora jednej z najważniejszych wystaw...
8
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)