Darmowe warsztaty fotograficzne CONS Project

CONS Project Warszawa odbędzie się już 29 marca w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Organizatorzy przygotowali zajęcia związane z deskorolką, muzyką oraz streetartem. Tego dnia będzie można też uczestniczyć w darmowych warsztatach fotograficznych, które poprowadzi Krystian Bielatowicz.

Autor: Marcin Grabowiecki

21 Marzec 2014
Artykuł na: 2-3 minuty

29 marca w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie odbędzie się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, którego celem jest stworzenie przestrzeni łączącej różne dziedziny kultury miejskiej - streetartu, muzyki, fotografii i deskorolki - CONS Project Warszawa.

Tego dnia odbędą się też darmowe zajęcia fotograficzne, które poprowadzi Krystian Bielatowicz. Część praktyczną poprzedzi wykład, w czasie którego omówione zostaną cechy gatunku "street foto", podstawy kompozycji, wieloplanowości i światła. Uczestnicy wyjdą także poza mury Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, a najciekawsze zdjęcia zaprezentowane zostaną w czasie wystawy pod koniec dnia.

Warsztaty odbywać się będą od godz. 10:00 do 17:00 w 2-godzinnych blokach. Organizatorzy zapewniają uczestnikom wszelkie potrzebne materiały, a także przekąskę. Tego dnia odbędą się również inne warsztaty: deskorolka, muzyka oraz streetart. Wydarzenia związane z poszczególnymi warsztatami będą tematem zdjęć wykonanych przez uczestników zajęć fotograficznych.

Regulamin i warunki udziału znaleźć można pod adresem: streeters.pl/regulamin_warsztatow

Rejestracji należy dokonać na stronie streeters.pl/consproject

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Grand Press Photo 2024 - zobacz najlepsze polskie zdjęcia reportażowe ostatniego roku
Grand Press Photo 2024 - zobacz najlepsze polskie zdjęcia reportażowe ostatniego roku
Znamy już wyniki Grand Press Photo 2024. W największym polskim konkursie fotografii prasowej po raz trzeci z rzędu zwyciężył Wojciech Grzędziński. Zobaczcie wszystkie nagrodzone...
11
Zamykam oczy, wchodzę w ciemność - Tomasz Kawecki i Pochwała Cienia
Zamykam oczy, wchodzę w ciemność - Tomasz Kawecki i Pochwała Cienia
Tomasz Kawecki poszukuje dawnych duchów, które musiały przystosować się do dzisiejszego świata. Z lampą jako jedynym źródłem światła eksploruje dziury w ziemi, jaskinie i ciemne zakamarki w...
5
Przyznano fotograficzne nagrody Pulitzera 2024
Przyznano fotograficzne nagrody Pulitzera 2024
Kryzys migracyjny i wojna Hamasu z Izraelem. Za te tematy przyznano tegoroczne nagrody Pulitzera w kategoriach fotograficznych dwóm zespołom prasowym - Associated Press i Reuters.
17
Powiązane artykuły