Rozmowy nie tylko o fotografii - weź udział w śniadaniu z Szymonem Szcześniakiem

Rozmowy nie tylko o fotografii - weź udział w śniadaniu z Szymonem Szcześniakiem

Organizatorzy cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami zapraszają na wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Kameralne spotkanie ze znanym fotografem Szymonem Szcześniakiem, będzie okazją do szczerego porozmawiania o pracy i wymiany cennych wskazówek.

Podczas śniadania z Szymonem Szcześniakiem będziecie mieli szansę bliżej poznać jednego z najwybitniejszych współczesnych polskich fotografów. Dowiecie się jak pracuje, co jest dla niego najważniejsze w trakcie portretowania, jak współpracuje z bohaterami zdjęć oraz po prostu – jakim jest człowiekiem. Będzie czas na rozmowę o Waszych zdjęciach, cenne wskazówki i wspólne sesje fotograficzne. - zapowiadają organizatorki cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami, Monika Szewczyk-Wittek i Katarzyna Sagatowska.

fot. Szymon Szcześniak, z cyklu "Surfers"

Spotkanie odbędzie się w kwietniu w barze Studio, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Udział w nim jest bezpłatny, jednak z racji kameralnego charakteru wydarzenia obowiązują zapisy. Aby zgłosić swój udział należy do 30 marca 2017 roku nadesłać na adres info@wszyscyjestesmyfotografami.pl 10 zdjęć swojego autorstwa (rozmiar minimum 1200 px na dłuższym boku) lub jeden cykl zdjęciowy. O dokładnej dacie spotkanie zostaną poinformowane wybrane osoby.

O odpowiedni sprzęt i dobrą atmosferę zadba Fujifilm. Najlepsze śniadanie zaserwuje ekipa barStudio.

Sylwetka autora

Szymon Szcześniak - Absolwent Instytutu Twórczej Fotografii na Uniwersytecie Śląskim w czeskiej Opawie. Specjalizuje się w fotografii portretowej. Współpracuje  z takimi pismami, jak “Gala”, “Twój Styl”, “Pani”, “Zwierciadło” i czołowymi agencjami reklamowymi. Wystawiał swoje prace m.in. w Paryżu i Warszawie. Ambasador Fujifilm.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem wszyscyjestesmyfotografami.blogspot.com oraz na stronie facebookowej cyklu.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
3
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
2
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0