Rozmowy nie tylko o fotografii - weź udział w śniadaniu z Szymonem Szcześniakiem

0
Maciej Luśtyk
22 Marzec 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Organizatorzy cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami zapraszają na wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Kameralne spotkanie ze znanym fotografem Szymonem Szcześniakiem, będzie okazją do szczerego porozmawiania o pracy i wymiany cennych wskazówek.

Podczas śniadania z Szymonem Szcześniakiem będziecie mieli szansę bliżej poznać jednego z najwybitniejszych współczesnych polskich fotografów. Dowiecie się jak pracuje, co jest dla niego najważniejsze w trakcie portretowania, jak współpracuje z bohaterami zdjęć oraz po prostu – jakim jest człowiekiem. Będzie czas na rozmowę o Waszych zdjęciach, cenne wskazówki i wspólne sesje fotograficzne. - zapowiadają organizatorki cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami, Monika Szewczyk-Wittek i Katarzyna Sagatowska.

fot. Szymon Szcześniak, z cyklu "Surfers"

Spotkanie odbędzie się w kwietniu w barze Studio, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Udział w nim jest bezpłatny, jednak z racji kameralnego charakteru wydarzenia obowiązują zapisy. Aby zgłosić swój udział należy do 30 marca 2017 roku nadesłać na adres info@wszyscyjestesmyfotografami.pl 10 zdjęć swojego autorstwa (rozmiar minimum 1200 px na dłuższym boku) lub jeden cykl zdjęciowy. O dokładnej dacie spotkanie zostaną poinformowane wybrane osoby.

O odpowiedni sprzęt i dobrą atmosferę zadba Fujifilm. Najlepsze śniadanie zaserwuje ekipa barStudio.

Sylwetka autora

Szymon Szcześniak - Absolwent Instytutu Twórczej Fotografii na Uniwersytecie Śląskim w czeskiej Opawie. Specjalizuje się w fotografii portretowej. Współpracuje  z takimi pismami, jak “Gala”, “Twój Styl”, “Pani”, “Zwierciadło” i czołowymi agencjami reklamowymi. Wystawiał swoje prace m.in. w Paryżu i Warszawie. Ambasador Fujifilm.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem wszyscyjestesmyfotografami.blogspot.com oraz na stronie facebookowej cyklu.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
“Projekt ten mówi o cierpieniu, słabościach, ale i sile. Pokazuje porażki i sukcesy w codziennej walce o przetrwanie. Niewielu wie o istnieniu tych ludzi.” Wystawa...
11
1
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do końca września
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do...
AMA Film Academy od 9 lat z powodzeniem zajmuje się kształceniem młodych filmowców. Uczy na kierunkach: operatorskich, reżyserskich, aktorskim, realizacji dźwięku,...
2
0
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Chcesz poznać nowe trendy i spojrzenia na fotografię? Weź udział w dwudniowych warsztatach z Bownikiem, organizowanych przez Instytut Fotografii Fort. Zgłoszenia tylko...
2
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)