Szymon Szcześniak

Wszystkie artykuły z tagiem: "Szymon Szcześniak" w serwisie fotopolis.pl:
Miasto nocą - ostatnia chwila by zapisać się na warsztaty ze znanymi fotografami. Do listy miast dołączają Katowice
Fujifilm zaprasza na cykl nocnych warsztatów z polskimi fotografami, na których będzie można przetestować sprzęt producenta. Spotkania odbędą się na przestrzeni lutego w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Katowiacach.
6 Lut 2019
Redakcja Fotopolis
0
Miasto nocą - warsztaty z Rafałem Milachem, Szymonem Szcześniakiem, Maciejem Moskwą, Pawłem Kosickim i Tomaszem Lazarem
Fujifilm zaprasza na cykl nocnych warsztatów z polskimi fotografami, na których będzie można przetestować sprzęt producenta. Spotkania odbędą się na przestrzeni lutego w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.
25 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
2
Weź udział w konkursie i leć na indywidualne warsztaty fotograficzne z Szymonem Szcześniakiem na Wyspach Zielonego Przylądka
Fujifilm zaprasza do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest wyjazd na Wyspy Zielonego Przylądka na testy aparatu Fujifilm X-T100 i indywidualny warsztat z fotografem Szymonem Szcześniakiem.
31 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
“Surfers”, czyli Szymon Szcześniak w nowej galerii Fujifilm
Już dziś w nowej ulicznej galerii Fujifilm odbędzie się wystawa najnowszego projektu Szymona Szcześniaka. Start o godzinie 18:00. Wstęp wolny.
11 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Rozmowy nie tylko o fotografii - weź udział w śniadaniu z Szymonem Szcześniakiem
Organizatorzy cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami zapraszają na wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Kameralne spotkanie ze znanym fotografem Szymonem Szcześniakiem, będzie okazją do szczerego porozmawiania o pracy i wymiany cennych wskazówek.
22 Mar 2017
Maciej Luśtyk
0
Wszyscy Jesteśmy Fotografami, VOL. 7
Startuje 7. edycja cieszącego się popularnością cyklu spotkań Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Jak zwykle poruszony zostanie szeroki przekrój ciekawych tematów, od łamania osobistych barier po zasadność sięgania po techniki archaiczne. Pierwsze spotkanie już w poniedziałek, 20 marca.
13 Mar 2017
Maciej Luśtyk
0
Wystawa Szymona Szcześniaka w Krakowie
Już dzisiaj, 18 kwietnia Leica Gallery Warszawa, gościnnie w Galerii Dedo w Krakowie, zaprasza na otwarcie wystawy Szymona Szcześniaka "Into the Wild". Początek o godz. 20:00. Prezentacja pozostanie w Krakowie do 16 maja 2013.
18 Kwi 2013
Marcin Grabowiecki
0
"Into the Wild" Szymona Szcześniaka w Leica Gallery Warszawa
5 stycznia 2012 w Leica Gallery Warszawa odbędzie się wernisaż prac Szymona Szcześniaka połączony z promocją kalendarza "Leica 2012". Cykl "Into the Wild" powstawał podczas podróży do Kalifornii, która fotograf odbył w tym roku. Zapraszamy!
22 Gru 2011
Marcin Grabowiecki
0
Cykl "Pytania do wykładowcy Akademii Fotografii" - odcinek pierwszy
Prezentujemy pierwszy odcinek nowego cyklu "Pytania do wykładowcy Akademii Fotografii". Dziś Szymon Szcześniak radzi jak przygotować portfolio. Mamy nadzieję, że jego wskazówki okażą się przydatne dla wszystkich fotografujących, szczególnie tych, którzy planują w najbliższym czasie zdawać na uczelnie artystyczne.
21 Sie 2009
Marcin Grabowiecki
0
"Egipt, Turcja, Maroko..." Szymona Szcześniaka w Gliwicach
"Egipt, Turcja, Maroko..." to projekt Szymona Szcześniaka, zrealizowany podczas podróży autora po tytułowych krajach w latach 2005-2007. Jest to subiektywna relacja pełna zdjęć zdecydowanie różnych od typowych kadrów wakacyjno-podróżniczych. Wystawę zorganizowaną przez Gliwicki Dom Fotografii będzie można oglądać od 24 czerwca w Starej Fabryce Drutu w Gliwicach.
22 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0