“Surfers”, czyli Szymon Szcześniak w nowej galerii Fujifilm

0
Maciej Luśtyk
11 Wrzesień 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Już dziś w nowej ulicznej galerii Fujifilm odbędzie się wystawa najnowszego projektu Szymona Szcześniaka. Start o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

Ekspozycja “Surfers” Szymona Szcześniaka to kontynuacja projektu “Into the Wild”, poświęconego ludziom żyjącym w kamperach. Tym razem fotograf skupił się na pokazaniu alternatywnego stylu życia w kontekście kultury surferskiej.

fot. Szymon Szcześniak, z projektu "Surfers"

Nowa uliczna galeria Fujifilm

Wystawa przypieczętuje jednocześnie otwarcie nowej ulicznej galerii Fujifilm, w której będą prezentowane prace ambasadorów marki. Galeria będzie stacjonować na dziedzińcu kamienicy Jabłkowskich przy ul. Chmielnej 21 w Warszawie.

Wernisaż odbędzie się w poniedziałek, 11 września 2017 roku, o godzinie 18:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.Podczas wernisażu będzie można także obejrzeć i przetestować bogatą linię aparatów i obiektywów Fujifilm X oraz średnioformatowego bezlusterkowca GFX 50S.

Sylwetka autora

Szymon Szcześniak - absolwentem Instytutu Twórczej Fotografii w czeskiej Opawie. Specjalizuje się w fotografii portretowej i reklamowej. Współpracuje z takimi magazynami jak „KUKBUK”, „Twój Styl”, „Viva”, „Zwierciadło”. Przez kilka lat wykładał w Akademii Fotografii. Od 2016 jest ambasadorem Fujifilm.

Więcej informacji znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Już jutro startuje wystawa pokonkursowa Leica 6x7 Award 2019
Już jutro startuje wystawa pokonkursowa Leica 6x7 Award 2019
„Czy Orzeł wylądował?” - tak brzmiał motyw przewodni konkursu zorganizowanego przez Leica 6x7 Gallery i łódzką filmówkę na uczczenie 50-lecia „rzekomego” lądowania na...
0
0
Chcesz się uczyć fotografii? Przyjdź na spotkanie informacyjne do Studium Fotografii ZPAF
Chcesz się uczyć fotografii? Przyjdź na spotkanie informacyjne do Studium Fotografii ZPAF
Zastanawiasz się czy szkoła fotograficzna to właściwy wybór? Spotkania informacyjne w Studium Fotografii ZPAF rozwieje twoje wątpliwości i pozwoli ci dowiedzieć się wszystkiego na temat programu...
19
0
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego w Rzeszowie i Katowicach
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego w Rzeszowie i Katowicach
Fujifilm kontynuuje cykl warsztatów reportażu ślubnego ze specjalistą w tej dziedzinie Marcinem Krukiem i ogłasza dwa nowe spotkania. Pierwsze odbędzie się 7 października w Katowicach, a drugie...
6
0
Powiązane artykuły