“Surfers”, czyli Szymon Szcześniak w nowej galerii Fujifilm

0

Autor: Maciej Luśtyk

11 Wrzesień 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Już dziś w nowej ulicznej galerii Fujifilm odbędzie się wystawa najnowszego projektu Szymona Szcześniaka. Start o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

Ekspozycja “Surfers” Szymona Szcześniaka to kontynuacja projektu “Into the Wild”, poświęconego ludziom żyjącym w kamperach. Tym razem fotograf skupił się na pokazaniu alternatywnego stylu życia w kontekście kultury surferskiej.

fot. Szymon Szcześniak, z projektu "Surfers"

Nowa uliczna galeria Fujifilm

Wystawa przypieczętuje jednocześnie otwarcie nowej ulicznej galerii Fujifilm, w której będą prezentowane prace ambasadorów marki. Galeria będzie stacjonować na dziedzińcu kamienicy Jabłkowskich przy ul. Chmielnej 21 w Warszawie.

Wernisaż odbędzie się w poniedziałek, 11 września 2017 roku, o godzinie 18:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.Podczas wernisażu będzie można także obejrzeć i przetestować bogatą linię aparatów i obiektywów Fujifilm X oraz średnioformatowego bezlusterkowca GFX 50S.

Sylwetka autora

Szymon Szcześniak - absolwentem Instytutu Twórczej Fotografii w czeskiej Opawie. Specjalizuje się w fotografii portretowej i reklamowej. Współpracuje z takimi magazynami jak „KUKBUK”, „Twój Styl”, „Viva”, „Zwierciadło”. Przez kilka lat wykładał w Akademii Fotografii. Od 2016 jest ambasadorem Fujifilm.

Więcej informacji znajdziecie na stronie facebookowej wydarzenia.

 

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Warsztaty fotografii ulicznej z Pawłem Kosickim i Maciejem Jeziorkiem
Warsztaty fotografii ulicznej z Pawłem Kosickim i Maciejem Jeziorkiem
Pod znakiem fotografii miejskiej Paweł Kosicki i Maciej Jeziorek poprowadzą warsztaty fotograficzne Fujifilm w największych miastach Polski
0
0
Rusza wystawa Grand Press Photo 2020. Najpierw Warszawa, później Gdańsk
Rusza wystawa Grand Press Photo 2020. Najpierw Warszawa, później Gdańsk
266 najlepszych polskich zdjęć prasowych z tegorocznej edycji konkursu Grand Press Photo od dzisiaj można oglądać na wystawie w Warszawie. W te wakacje wystawa zawita...
0
0
„Jak widać” - darmowy program mentorski Sputnik Photos dla kobiet
„Jak widać” - darmowy program mentorski Sputnik Photos dla kobiet
Jesteś debiutującą fotografką? Chcesz rozwijać swój cykl pod okiem doświadczonych artystek? Zgłoś się do projektu "Jak widać".
0
0
Powiązane artykuły