Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Weź udział w konkursie i leć na indywidualne warsztaty fotograficzne z Szymonem Szcześniakiem na Wyspach Zielonego Przylądka

0

Autor: Redakcja Fotopolis

31 Maj 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Fujifilm zaprasza do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest wyjazd na Wyspy Zielonego Przylądka na testy aparatu Fujifilm X-T100 i indywidualny warsztat z fotografem Szymonem Szcześniakiem.

Zaprezentowany przed kilkoma dniami aparat Fujifilm X-T100 ma być idealny aparat do fotografowania i filmowania podczas podróży małych i dużych. Zabierzesz go na wakacje, zagraniczne wyjazdy, weekendowe wypady, na ulicę. Zwycięzca konkursu będzie miał okazję przetestować aparat w bajecznych okolicznościach przyrody i kultury, podczas indywidualnego warsztatu z uznanym fotografem, Szymonem Szcześniakiem.

Zadaniem zwycięzcy będzie przygotowanie recenzji aparatu X-T100 w czasie wyprawy na Cabo Verde, a także udział w filmie dokumentalnym z wyjazdu. Zwycięzca podczas podróży otrzyma dużą dawkę wiedzy fotograficznej, którą w praktyce przekaże świetny fotograf Szymon Szcześniak. Udział w wyjątkowym koncercie na bajecznej plaży Carberinho na wyspie Sao Nicolau, zwiedzanie najciekawszych zakątków Cabo Verde i odpoczynek w promieniach afrykańskiego słońca będą dodatkowymi atrakcjami. Fujifilm pokryje koszty przelotu, zakwaterowania, udziału w warsztatach, a także częściowo wyżywienia.

Fujifilm X-T100

Konkurs składa się z 3 etapów, które będą rozgrywać się w dniach, 30.05-7.06, 8.06-17.06 i 21.06. Pierwszy etap polega na przesłaniu 10 najlepszych zdjęć ze swojego portfolio. Tematyka jest dowolna. Poza tym, należy przesłać kilkuzdaniowej aplikacji, w której kandydat opisze, dlaczego to on powinien polecieć.  Wybrane zostaną osoby, które prześlą najlepsze zdjęcia i aplikację. Pokazanie ciekawego video będzie dodatkowym atutem, choć nie jest to obowiązkowe.

8 czerwca wybranych zostanie 15 autorów najlepszych zgłoszeń i jeszcze tego dnia otrzymają nowe zadanie. Drugi etap potrwa od 8 do 17 czerwca. Trzeci odbędzie się 21 czerwca podczas indywidualnych spotkań z Szymonem Szcześniakiem w Warszawie.

Zwycięzców kolejnych etapów wybierze Szymon Szcześniak oraz Wiktor Bruchal z Fujifilm Polska.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie pod tym linkiem.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem akademia.fujifilm.pl.

 

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Black Friday w e-oko.pl - tylko tu znajdziesz promocję na Fujifilm GFX
Black Friday w e-oko.pl - tylko tu znajdziesz promocję na Fujifilm GFX
E-oko.pl to Sklep i Komis Fotograficzny cieszący się uznaniem na rynku od 18 lat. Z okazji Black Friday przygotował dla...
2
0
"Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z..." - trzecia odsłona projektu do obejrzenia w plenerze
"Portret osobisty, czyli bliskie spotkanie z..." - trzecia odsłona projektu do obejrzenia w plenerze
Dyba i Adam Lach, Silvia Pogoda, Bartek Wieczorek, Marta Zgierska i Mateusz Sarełło - zdjęcia tych fotografów będzie można obejrzeć na ulicach Warszawy
3
0
Startuje promocja Black Friday na obiektywy i filtry Irix
Startuje promocja Black Friday na obiektywy i filtry Irix
Do 30 listopada obowiązywać będzie specjalna oferta na produkty Irix oraz Irix Edge. Obiektywy i filtry tego producenta objęte zostaną atrakcyjnymi promocjami.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)