Sfotografuj “Sukces w miejskiej dżungli” i wygraj gimbal Feiyu Tech oraz zestaw win Lutzville

Sfotografuj “Sukces w miejskiej dżungli” i wygraj gimbal Feiyu Tech oraz zestaw win Lutzville

Fotograficzne sukcesy świętujesz przy winie? Weź udział w konkursie Lutzville, w którym oprócz ciekawego sprzętu, możesz wygrać także zapas win z RPA. Zgłoszenia można nadsyłać do 26 czerwca.

Aby za dnia móc delektować się płynnymi ujęciami, a wieczorami wysmakowanymi trunkami Lutzville, wystarczy wziąć udział w konkursie fotograficznym na facebookowym fanpage’u marki. Zadaniem konkursowym jest “Sukces w miejskiej dżungli”, a jego interpretacja - dowolna. Na pewno więc liczyć będzie się inwencja twórcza autorów zgłoszeń.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy w dniach 5-26 czerwca 2018 roku, zamieścić zgłaszane przez siebie zdjęcie pod postem konkursowym na stronie facebookowej producenta.

Dla autorów zdjęć najlepiej obrazujących temat konkursu przewidziano trzy nagrody. Laureat nagrody głównej otrzyma stabilizator ręczny Feiyu Tech A1000 oraz zapas win Lutzville. Drugą i trzecią nagrodą będzie zestaw 4 butelek win.

Wyniki zostaną ogłoszone 28 czerwca.

Więcej informacji oraz pełny regulamin konkursu znajdziecie pod adresem facebook.com/LutzvillePolska.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12