Sfotografuj “Sukces w miejskiej dżungli” i wygraj gimbal Feiyu Tech oraz zestaw win Lutzville

0

Autor: Redakcja Fotopolis

5 Czerwiec 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Fotograficzne sukcesy świętujesz przy winie? Weź udział w konkursie Lutzville, w którym oprócz ciekawego sprzętu, możesz wygrać także zapas win z RPA. Zgłoszenia można nadsyłać do 26 czerwca.

Aby za dnia móc delektować się płynnymi ujęciami, a wieczorami wysmakowanymi trunkami Lutzville, wystarczy wziąć udział w konkursie fotograficznym na facebookowym fanpage’u marki. Zadaniem konkursowym jest “Sukces w miejskiej dżungli”, a jego interpretacja - dowolna. Na pewno więc liczyć będzie się inwencja twórcza autorów zgłoszeń.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy w dniach 5-26 czerwca 2018 roku, zamieścić zgłaszane przez siebie zdjęcie pod postem konkursowym na stronie facebookowej producenta.

Dla autorów zdjęć najlepiej obrazujących temat konkursu przewidziano trzy nagrody. Laureat nagrody głównej otrzyma stabilizator ręczny Feiyu Tech A1000 oraz zapas win Lutzville. Drugą i trzecią nagrodą będzie zestaw 4 butelek win.

Wyniki zostaną ogłoszone 28 czerwca.

Więcej informacji oraz pełny regulamin konkursu znajdziecie pod adresem facebook.com/LutzvillePolska.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Polki nagrodzone w konkursie Female in Focus 2020!
Polki nagrodzone w konkursie Female in Focus 2020!
Kasia Trojak i Natalia Poniatowska znalazły się w gronie finalistek konkursu organizowanego przez prestiżowy magazyn British Journal of Photography. Jego celem jest promocja kobiet pracujących w...
44
0
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski wystartowało z serią plenerowych wystaw, które pozwolą nam spojrzeć na rzeczywistość ostatnich kilku miesięcy okiem...
20
1
Najlepsze zdjęcia  konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Najlepsze zdjęcia konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Organizowany przez platformę Photocrowd i fundację charytatywną Buglife konkurs, daje nam wgląd w świat, którego na co dzień nie zauważamy. I przypomina, że wymaga on również ochrony.
18
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)