Luminar AI dostępny do pobrania za darmo

Autor: Maciej Luśtyk

2 Styczeń 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

W ramach specjalnej promocji niemieckiego magazynu Chip, przedostatnią wersję programu do obróbki zdjęć Luminar możecie obecnie pobrać całkowicie za darmo.

O programie Luminar można napisać równie wiele dobrego, co i złego. Z jednej strony oferuje wyjątkowo intuicyjne i skuteczne opcje edycji oparte o systemy AI, niejednokrotnie wyznaczając w tym temacie nowe trendy, z drugiej kuleje pod względem optymalizacji i wsparcia, a cała działalność firmy oparta jest o dość dziwny model biznesowy z ewidentnymi brakami w zakresie zarządzania projektem. Niemniej w sytuacji gdy możemy go otrzymać zupełnie za darmo, z pewnością nie ma co zaglądać w zęby przysłowiowemu koniowi.

Jak pobrać Luminar AI bez opłat?

Taką możliwość mamy aktualnie w ramach świątecznych promocji niemieckiego wydania magazynu komputerowego CHIP. Aby otrzymać program Luminar AI całkowicie za darmo, wystarczy jedynie podać adres e-mail na stronie https://skylum.com/pl/l/chip-luminar-ai. Nie trzeba nawet akceptować zgód marketingowych. Po przesłaniu formularza, aktualny kod produktu i link do instalki programu dostaniemy drogą mailową.

Przeczytaj także:
Luminar AI już dostępny - witamy w świecie postprodukcji sterowanej przez sztuczną inteligencję

O ile wcześniejsze edycje programu Luminar jedynie romansowały z ideą edytora RAW opartego o sieci neuronowe, w nowej wersji układy AI wkraczają w świat edycji zdjęć z pełną mocą. [Czytaj więcej]

Warto nadmienić, że chodzi o program Luminar AI, czyli jego przedostatnią odsłonę. Biorąc jednak pod uwagę początkowe problemy najnowszej wersji NEO, oraz fakt, że za większość ciekawych funkcji w jej przypadku i tak musimy dopłacać, powinniśmy się tylko cieszyć. Więcej informacji na temat wersji Luminar AI znajdziecie w osobnym, poświęconym jej artykule.

Nie wiadomo jak długo potrwa promocja. Liczba darmowych kopii jest ograniczona

Ze wspomnianej promocji może skorzystać absolutnie każdy i nadal jest ona dostępna. Jak się jednak okazuje, trwa ona już od 11 grudnia i prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości wygaśnie. Artykuł w niemieckim wydaniu magazynu Chip wspomina dodatkowo, że liczba darmowych pobrań jest ograniczona. Zainteresowanym radzimy się więc pospieszyć.

Link do pobrania darmowej wersji Luminar AI: https://skylum.com/pl/l/chip-luminar-ai.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
FilmLab 3 - skany z aparatu niczym ze skanera Noritsu
FilmLab 3 - skany z aparatu niczym ze skanera Noritsu
Filmlab prezentuje najnowszą generację swojej aplikacji do wygodnej digitalizacji negatywów przy pomocy aparatów cyfrowych. Producent obiecuje, że dzięki nowym algorytmom, rezultaty...
9
Nowe Adobe Express już dostępne - alternatywa dla Canva wspierana AI
Nowe Adobe Express już dostępne - alternatywa dla Canva wspierana AI
Adobe zaprezentowało nową odsłonę webowej aplikacji Express, służącej do szybkiego i wygodnego tworzenia różnego rodzaju grafik, filmików i animacji na potrzeby internetu. Nowe Adobe...
7
CEWE myPhotos - nowe centrum Twoich fotografii
CEWE myPhotos - nowe centrum Twoich fotografii
CEWE myPhotos to aplikacja, która ułatwi zarządzanie naszą prywatną galerią zdjęć. Jest całkowicie darmowe i oferuje 15 GB przestrzeni dyskowej gratis.
16
Powiązane artykuły