Luminar AI dostępny do pobrania za darmo

Autor: Maciej Luśtyk

2 Styczeń 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

W ramach specjalnej promocji niemieckiego magazynu Chip, przedostatnią wersję programu do obróbki zdjęć Luminar możecie obecnie pobrać całkowicie za darmo.

O programie Luminar można napisać równie wiele dobrego, co i złego. Z jednej strony oferuje wyjątkowo intuicyjne i skuteczne opcje edycji oparte o systemy AI, niejednokrotnie wyznaczając w tym temacie nowe trendy, z drugiej kuleje pod względem optymalizacji i wsparcia, a cała działalność firmy oparta jest o dość dziwny model biznesowy z ewidentnymi brakami w zakresie zarządzania projektem. Niemniej w sytuacji gdy możemy go otrzymać zupełnie za darmo, z pewnością nie ma co zaglądać w zęby przysłowiowemu koniowi.

Jak pobrać Luminar AI bez opłat?

Taką możliwość mamy aktualnie w ramach świątecznych promocji niemieckiego wydania magazynu komputerowego CHIP. Aby otrzymać program Luminar AI całkowicie za darmo, wystarczy jedynie podać adres e-mail na stronie https://skylum.com/pl/l/chip-luminar-ai. Nie trzeba nawet akceptować zgód marketingowych. Po przesłaniu formularza, aktualny kod produktu i link do instalki programu dostaniemy drogą mailową.

Przeczytaj także:
Luminar AI już dostępny - witamy w świecie postprodukcji sterowanej przez sztuczną inteligencję

O ile wcześniejsze edycje programu Luminar jedynie romansowały z ideą edytora RAW opartego o sieci neuronowe, w nowej wersji układy AI wkraczają w świat edycji zdjęć z pełną mocą. [Czytaj więcej]

Warto nadmienić, że chodzi o program Luminar AI, czyli jego przedostatnią odsłonę. Biorąc jednak pod uwagę początkowe problemy najnowszej wersji NEO, oraz fakt, że za większość ciekawych funkcji w jej przypadku i tak musimy dopłacać, powinniśmy się tylko cieszyć. Więcej informacji na temat wersji Luminar AI znajdziecie w osobnym, poświęconym jej artykule.

Nie wiadomo jak długo potrwa promocja. Liczba darmowych kopii jest ograniczona

Ze wspomnianej promocji może skorzystać absolutnie każdy i nadal jest ona dostępna. Jak się jednak okazuje, trwa ona już od 11 grudnia i prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości wygaśnie. Artykuł w niemieckim wydaniu magazynu Chip wspomina dodatkowo, że liczba darmowych pobrań jest ograniczona. Zainteresowanym radzimy się więc pospieszyć.

Link do pobrania darmowej wersji Luminar AI: https://skylum.com/pl/l/chip-luminar-ai.

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Creators’ App - nowa apka do obsługi aparatów Sony już dostępna
Creators’ App - nowa apka do obsługi aparatów Sony już dostępna
Sony prezentuje nową aplikacje do zdalnej obsługi aparatu i przesyłania zdjęć, która da nam także dostęp do chmury Creators’ Cloud.
1
ClearCut Pro - automatyczne szparowanie zdjęć w chmurze Frame.io
ClearCut Pro - automatyczne szparowanie zdjęć w chmurze Frame.io
Skylum, producent programu Luminar zapowiada aplikację, która pozwoli automatycznie usunąć tło ze zdjęcia w chmurze w chwilę po wciśnięciu spustu migawki. Ma być to...
6
Creators’ Cloud - Sony chce mieć swoje Adobe CC. Czy to się może udać?
Creators’ Cloud - Sony chce mieć swoje Adobe CC. Czy to się może udać?
Sony otwiera swoją chmurę na zwykłych użytkowników. Nowa platforma służyć ma współpracy, edycji, przechowywaniu i wygodnemu przesyłaniu materiału, łącząc się z...
6
Powiązane artykuły