"In The Car With R" Rafała Milacha książką roku

Serwis BLURB ogłosił dziś zwycięzców w konkursie na książkę roku. Wśród laureatów znalazł się Polak - Rafał Milach, fotograf związany z kolektywem Sputnik Photos.
fot. Rafał Milach

Serwis otrzymał 2300 zgłoszeń, spośród których wybrano zwycięzców. Główną nagrodę otrzymał Valerio Spada za książkę "Gomorrah Girl". Rafał Milach otrzymał nagrodę w dziedzinie dokument. "In The Car With R" to poszerzona historia, która jest częścią projektu IS(NOT) kolektywu Sputnik Photos. Autor przejechał wspólnie z islandzkim pisarzem Huldarem Breidfjordem przez część wyspy. Wideo z tej podróży możemy zobaczyć na serwisie Vimeo.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4