"In The Car With R" Rafała Milacha książką roku

Serwis BLURB ogłosił dziś zwycięzców w konkursie na książkę roku. Wśród laureatów znalazł się Polak - Rafał Milach, fotograf związany z kolektywem Sputnik Photos.
fot. Rafał Milach

Serwis otrzymał 2300 zgłoszeń, spośród których wybrano zwycięzców. Główną nagrodę otrzymał Valerio Spada za książkę "Gomorrah Girl". Rafał Milach otrzymał nagrodę w dziedzinie dokument. "In The Car With R" to poszerzona historia, która jest częścią projektu IS(NOT) kolektywu Sputnik Photos. Autor przejechał wspólnie z islandzkim pisarzem Huldarem Breidfjordem przez część wyspy. Wideo z tej podróży możemy zobaczyć na serwisie Vimeo.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm GFX 100 - zdjęcia przykładowe
26 Cze 2019
W nasze ręce trafił król średnioformatowego systemu Fujifilm. Zobaczcie, jak wyglądają 102-megapikselowe zdjęcia z GFX 100!
3
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4