Olympus "Open Platform" - prototypowy moduł z bagnetem Mikro Cztery Trzecie

Olympus "Open Platform" - prototypowy moduł z bagnetem Mikro Cztery Trzecie
Photokina 2014 W trakcie krótkiej prezentacji, która odbywała się na stoisku firmy Olympus wpadł nam w oko ciekawy prototyp bezkorpusowca.
Zobacz wszystkie zdjęcia (2)
Olympus uruchomił projekt "Open Platform" wraz z Massachusetts Institute of Technology (MIT). W ramach tego projektu powstał prototyp bezkorpusowca wyposażonego w bagnet Mikro Cztery Trzecie, który łączy się ze smartfonami i tabletami korzystając z sieci Wi-Fi. Na razie nie są znane żadne szczegóły techniczne. Nie wiadomo też czy i kiedy urządzenie trafi do szerszej produkcji, a jeśli tak się stanie, czy będzie miało formę prototypu.
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
4
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1