Lomography Konstruktor - edycja specjalna

0

Autor: Patryk Wiśniewski

2 Grudzień 2013
Artykuł na: minutę
Lomography nie przestaje zaskakiwać. Tym razem producent zaprezentował edycję specjalną aparatu Konstruktor. Ciekawostką jest, to że cały korpus jest przezroczysty.

Ręczna kamera? Wskrzeszenie Lomo LC i Horizona? To wszystko firma Lomography już nam pokazała przy naszym mniejszym lub większym zdziwieniu. Ostatnia propozycja producenta to przezroczysta edycja specjalna aparatu Konstruktor.

Nietrudno się domyśleć, że mamy do czynienia z aparatem wyłącznie kolekcjonerskim, którym nie będziemy w stanie zrobić żadnego, nieprześwietlonego zdjęcia. Ostrzega o tym sam producent na opakowaniu.

Konstruktor został wyceniony na 59 dolarów. To czego na pewno nie możemy mu odmówić to ciekawego wyglądu

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Trzy korpusy APS-C z mocowaniem Canon RF na horyzoncie?
Trzy korpusy APS-C z mocowaniem Canon RF na horyzoncie?
Czyżby Canon miał zamiar uruchomić nowy segment w ofercie mocowania RF? Według plotek możemy się spodziewać nie jednego, a nawet trzech nowych modeli APS-C.
0
0
A jednak! Wyciekły kolejne zdjęcia Nikona Zfc
A jednak! Wyciekły kolejne zdjęcia Nikona Zfc
Raptem wczoraj informowaliśmy Was o nowym stylizowanym na klasyczne aparaty korpusie Nikona, który niebawem wzbogacić ma ofertę systemu Z. Dzisiaj otrzymujemy jego...
0
0
Wyciekły dane DJI Mini SE - będzie najtańszym dronem w ofercie
Wyciekły dane DJI Mini SE - będzie najtańszym dronem w ofercie
Wygląda na to, że DJI chce skutecznie zniechęcić użytkowników do kupowania dronów-zabawek innych firm. Model Mini SE będzie najtańszym dronem producenta, który...
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (8)