LOMO

Wszystkie artykuły z tagiem: "LOMO" w serwisie fotopolis.pl:
Holga 120N powraca
Dla wszystkich fanów tego kultowego amatorskiego aparatu średnioformatowego mamy dobrą wiadomość. Produkcja modelu Holga 120N zostanie wznowiona, a aparat trafi na rynek już w lipcu tego roku.
17 Mar 2017
Maciej Luśtyk
1
Lomo T43 40 mm f/4 - tani radziecki obiektyw, który zaskoczy was jakością
Fotograf Mathieu Stern na swoim kanale w serwisie Youtube recenzuje rzadkie i zapomniane obiektywy. W najnowszym odcinku prezentuje ciekawy obiektyw Lomo, który łatwo zaadaptujemy do współczesnych aparatów.
31 Mar 2016
Maciej Luśtyk
0
Lomography wprowadza kliszę o czułości ISO 6
Zawsze cieszymy się gdy na rynku pojawiają się nowe filmy. Tym razem jest to film dość wyjątkowy. Kono Donau charakteryzuje się jedną z najniższych czułości jaka kiedykolwiek pojawiła w filmie kolorowym i został zaprojektowany do użycia z długimi czasami naświetlania.
20 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
Nowe klisze w ofercie Lomography
W obecnych czasach, zamiast o wzbogacaniu oferty nowymi filmami, słyszymy raczej o wycofywaniu poszczególnych klisz z produkcji. Na szczęście zdarzają się wyjątki. W ofercie firmy Lomography pojawiły się dwa nowe filmy 35 mm: kolorowy Washi X 400 i czarno-biały Washi Z 400.
16 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Lomo LC-A Minitar-1 32 mm f/2.8 Art Lens - pancake z mocowaniem Leica M
Firma Lomography zaprezentowała nowy, kompaktowy obiektyw z mocowaniem Leica M, w którego budowie wykorzystano rosyjską optykę. Obiektyw oferuje efekt winiety, a soczewki zostały dodatkowo pokryte warstwą, która niweluje odbicia i gwarantuje żywe odwzorowanie kolorów.
4 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
Lomo'Instant - prosty aparat natychmiastowy
Firma Lomography po raz kolejny zbiera pieniądze na serwisie Kickstarter. Tym razem celem jest produkcja prostego aparatu do fotografii natychmiastowej - Lomo'Instant. Producent ma już w swojej ofercie ścianki natychmiastowe dedykowane do aparatów Diana i Lomo L-CA, tym razem chce jednak zrobić aparat samodzielnie, zasilany wkładami Fujifilm Instax.
28 Maj 2014
Patryk Wiśniewski
0
Lomography Konstruktor - edycja specjalna
Lomography nie przestaje zaskakiwać. Tym razem producent zaprezentował edycję specjalną aparatu Konstruktor. Ciekawostką jest, to że cały korpus jest przezroczysty.
2 Gru 2013
Patryk Wiśniewski
0
Diana F+ Instant
Lomography zaprezentowało nową wersję jednego ze swoich popoluarnych aparatów - Dianę F+ Instant. Do tej pory użytkownicy mogli osobno dokupić ściankę polaroidową do aparatu Diana F+. Od dziś mogą od razu zdecydować się na wersję dedykowaną do fotografii natychmiastowej.
2 Paź 2013
Patryk Wiśniewski
0
Lomography Fisheye Baby 110 Bauhaus edition
Fisheye Baby 110 w wersji Bauhaus to kolejny mini-aparat od Lomography.com robiący zdjęcia na filmach 110. Nowe Lomo wyposażone jest w obiektyw o kącie widzenia 170 stopni, wizjer i gniazdo PC.
27 Lip 2012
Michał Dąbrowski
0
La Sardina DIY - specjalna wersja Lomo
Obudowę Lomo La Sardina DIY można malować, rysować i wyklejać. W zestawie z aparatem jest lampa błyskowa.
24 Lip 2012
Michał Dąbrowski
0