La Sardina DIY - specjalna wersja Lomo

Obudowę Lomo La Sardina DIY można malować, rysować i wyklejać. W zestawie z aparatem jest lampa błyskowa.
Lomography La Sardina swoim kształtem nawiązuje do puszki sardynek. Nowością jest możliwość stworzenia własnej wersji obudowy przy użyciu załączonych narzędzi. Do tej pory można było wybierać spośród kilku wersji przygotowanych przez producenta.


Lomo wyposażone jest w szerokokątny obiektyw oferujący kąt widzenia 89 stopni. Aparat umożliwia robienie multiekspozycji i pracę na długich czasach naświetlania w trybie Bulb. W zestawie znajduje się lampa błyskowa Fritz the Blitz z kolorowymi filtrami. La Sardina pracuje na filmach 35mm.


Zestaw można kupić w sklepie producenta za 99 euro.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8