La Sardina DIY - specjalna wersja Lomo

Obudowę Lomo La Sardina DIY można malować, rysować i wyklejać. W zestawie z aparatem jest lampa błyskowa.
Lomography La Sardina swoim kształtem nawiązuje do puszki sardynek. Nowością jest możliwość stworzenia własnej wersji obudowy przy użyciu załączonych narzędzi. Do tej pory można było wybierać spośród kilku wersji przygotowanych przez producenta.


Lomo wyposażone jest w szerokokątny obiektyw oferujący kąt widzenia 89 stopni. Aparat umożliwia robienie multiekspozycji i pracę na długich czasach naświetlania w trybie Bulb. W zestawie znajduje się lampa błyskowa Fritz the Blitz z kolorowymi filtrami. La Sardina pracuje na filmach 35mm.


Zestaw można kupić w sklepie producenta za 99 euro.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7