lomografia

Wszystkie artykuły z tagiem: "lomografia" w serwisie fotopolis.pl:
Diana Instant Square pozwoli fotografować na wkładach Instax Square różnymi obiektywami. Zobaczcie zdjęcia przykładowe
Lomography zaprezentowało pierwszy na świecie aparat natychmiastowy z wymiennymi obiektywami, który pozwala fotografować na wkładach Instax Mini. Oferuje też ciekawy system akcesoriów.
21 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Najlepsze zdjęcia Lomo ostatniego roku. Jury Ten & One nagrodziło także Polaków
Choć w większości konkursów fotograficznych wygrywają piękne, dopieszczone kadry, “brzydka” analogowa fotografia także ma ogromną rzeszę wyznawców. Właśnie z myślą o nich powstał konkurs Ten & One, którego 2. edycja właśnie dobiegła końca.
28 Kwi 2017
Maciej Luśtyk
0
Lomography wprowadza kliszę o czułości ISO 6
Zawsze cieszymy się gdy na rynku pojawiają się nowe filmy. Tym razem jest to film dość wyjątkowy. Kono Donau charakteryzuje się jedną z najniższych czułości jaka kiedykolwiek pojawiła w filmie kolorowym i został zaprojektowany do użycia z długimi czasami naświetlania.
20 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
Nowe klisze w ofercie Lomography
W obecnych czasach, zamiast o wzbogacaniu oferty nowymi filmami, słyszymy raczej o wycofywaniu poszczególnych klisz z produkcji. Na szczęście zdarzają się wyjątki. W ofercie firmy Lomography pojawiły się dwa nowe filmy 35 mm: kolorowy Washi X 400 i czarno-biały Washi Z 400.
16 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0
Holga Digital - cyfrowe lomo
Analogowe aparaty Holga zyskały rzeszę zwolenników, dzięki prostocie i ciekawej plastyce zdjęć. Teraz, za sprawą kampanii w serwisie Kickstarter światło dzienne ujrzeć ma cyfrowa wersja aparatu.
31 Sie 2015
Maciej Luśtyk
0
Lomo'Instant - prosty aparat natychmiastowy
Firma Lomography po raz kolejny zbiera pieniądze na serwisie Kickstarter. Tym razem celem jest produkcja prostego aparatu do fotografii natychmiastowej - Lomo'Instant. Producent ma już w swojej ofercie ścianki natychmiastowe dedykowane do aparatów Diana i Lomo L-CA, tym razem chce jednak zrobić aparat samodzielnie, zasilany wkładami Fujifilm Instax.
28 Maj 2014
Patryk Wiśniewski
0
Lomography Konstruktor - edycja specjalna
Lomography nie przestaje zaskakiwać. Tym razem producent zaprezentował edycję specjalną aparatu Konstruktor. Ciekawostką jest, to że cały korpus jest przezroczysty.
2 Gru 2013
Patryk Wiśniewski
0
Lomography Experimental Lens Kit do Mikro Cztery Trzecie
Firma Lomography oferuje "Experimental Lens Kit" do aparatów systemu Mikro Cztery Trzecie. W skład zestawu wchodzą trzy obiektywy: kołowy fisheye o kącie widzenia 160 stopni, szerokokątny 12 milimetrów i standardowy o ogniskowej 24 milimetry.
18 Paź 2013
Michal Grzegorczyk
0
Diana F+ Instant
Lomography zaprezentowało nową wersję jednego ze swoich popoluarnych aparatów - Dianę F+ Instant. Do tej pory użytkownicy mogli osobno dokupić ściankę polaroidową do aparatu Diana F+. Od dziś mogą od razu zdecydować się na wersję dedykowaną do fotografii natychmiastowej.
2 Paź 2013
Patryk Wiśniewski
0
Album "Pięć minut stąd"
Ukazał się drugi album serwisu Holga.pl zatytułowany "Pięć minut stąd". W podzielonym na pięć rozdziałów wydawnictwie znajdziemy różnorodne tematycznie zdjęcia, których łącznikiem jest estetyka lo-fi. Publikacja dostępna jest w wersji cyfrowej.
7 Sty 2013
Marcin Grabowiecki
0