Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Canon Pixma iP2700

0

Autor: Michal Grzegorczyk

1 Luty 2010
Artykuł na: 6-9 minut
Firma Canon zaprezentowała niewielką drukarkę fotograficzną Pixma iP2700, która pozwala na wydruk kolorowego zdjęcia w formacie 10 x 15 centymetrów (bez marginesów) w ciągu 55 sekund. Gwarancją dobrej jakości i dużej odporności wydruku ma być technologia ChromaLife 100+.

Canon Pixma iP2700 to niewielka, prosta drukarka fotograficzna, która ma być alternatywą dla druku zdjęć w fotolabach. Wydrukowanie jednego kolorowego zdjęcia w formacie 10 x 15 centymetrów ma zająć nowej Pixmie 55 sekund. Nowa drukarka Canona wykorzystuje technologię FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering), która pozwala na wydruk z rozdzielczością 4800x1200 dpi (kropla o wielkości 2 pl).

Na razie nie znamy ceny, ani terminu dostępności tego urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w informacji prasowej:

Canon PIXMA iP2700: jakość odbitek z zakładu fotograficznego dla użytkowników domowych

Londyn, Wielka Brytania, 1 lutego 2010 r. -
Firma Canon zaprezentowała dziś stylową i wygodną w użyciu drukarkę domową w przystępnej cenie: model PIXMA iP2700. Nowe urządzenie oferuje wyrazisty druk tekstu oraz jakość drukowanych zdjęć dorównującą odbitkom z zakładu fotograficznego. Dzięki zaawansowanej, kompaktowej konstrukcji drukarka PIXMA iP2700 jest idealna dla użytkowników domowych szukających prostego i łatwego urządzenia w eleganckiej, kompaktowej obudowie, które zmieści się na każdej półce.

Drukarka PIXMA iP2700 wykorzystuje technologię Canon FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering), która zapewnia bezziarnisty druk o rozdzielczości do 4800x1200 dpi z kroplami o pojemności 2 pl. Model nadaje się doskonale do druku dokumentów, stron internetowych i zdjęć.

Wydruki o jakości dorównującej odbitkom z zakładu fotograficznego
PIXMA iP2700 drukuje bezmarginesowe zdjęcia o wymiarach 10x15 cm w ciągu około 55 sekund i wykorzystuje system Canon ChromaLife 100+, zapewniając wyższą jakość oraz trwałość wydruków i gwarantując, że zdjęcia długo pozostaną żywe, barwne i świeże. Wysoka jakość druku daje użytkownikom pewność, że zdjęcia wydrukowane w domu będą porównywalne z odbitkami z zakładu fotograficznego.

System ChromaLife 100+ łączy technologię Canon FINE z papierem Canon Genuine Photo Paper, który zapewnia żywe kolory i dużą trwałość, oraz atramentami barwnikowymi, które gwarantują wierną reprodukcję kolorów i przyczyniają się do zachowania długiej trwałości wydruków.

Proste i inteligentne oprogramowanie dla użytkowników domowych
PIXMA iP2700 jest sprzedawana z zaawansowanym oprogramowaniem, w tym aplikacją Easy-PhotoPrint EX, która oferuje funkcję automatycznej korekcji zdjęć Auto Photo Fix II, a także Easy-WebPrint EX do wygodnego druku stron internetowych.

Program Easy-PhotoPrint EX umożliwia tworzenie doskonałych, bezmarginesowych zdjęć w kilku prostych krokach i zapewnia dostęp do zaawansowanych funkcji druku, takich jak automatyczna korekcja efektu czerwonych oczu. Funkcja Auto Photo Fix II zwiększa jakość niedoświetlonych zdjęć, dzieląc je na wiele stref i wykorzystując zaawansowany algorytm do dokładnego obliczenia stopnia korekcji, jakiego wymaga każda z nich. Pozwala to uzyskać znakomite wydruki, które nie ustępują jakością odbitkom z zakładu fotograficznego.

Easy-WebPrint EX to aplikacja, która umożliwia wybranie kluczowych sekcji strony WWW przed "wycięciem" ich w celu wydrukowania jako pojedynczego dokumentu. Inteligentne funkcje umożliwiają wybór automatyczny lub ręczny albo wycięcie wielu sekcji z jednej lub z różnych stron internetowych. Aplikację Easy-WebPrint EX można zainstalować wraz ze sterownikiem drukarki albo pobrać pod adresem www.canon-europe.com

Podsumowanie funkcji:
- Szybki druk zdjęć o jakości dorównującej odbitkom z zakładu fotograficznego: bezmarginesowe zdjęcie o wymiarach 10x15 cm w ciągu 55 sekund
- Szybkość druku według norm ISO: około 7,0 obrazów na minutę w czerni i bieli, 4,8 obrazów na minutę w kolorze
- Rozdzielczość 4800X1200 dpi, krople o pojemności 2 pl
- System ChromaLife 100+ gwarantujący wysoką jakość i trwałość zdjęć
- Zaawansowane oprogramowanie Easy-WebPrint EX
- Klarowny, ostry tekst dzięki pigmentowemu atramentowi czarnemu
- Unikatowa, kompaktowa konstrukcja

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Świetna promocja na gimbale Gudsen Moza - nawet 400 zł taniej
Świetna promocja na gimbale Gudsen Moza - nawet 400 zł taniej
Gimbale Moza to atrakcyjna i niedroga alternatywa dla modeli DJI, Zhiyun czy FeiyuTech. Do końca roku kupicie je w rekordowo niskich cenach.
32
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)