Hobolite - nowe kompaktowe lampy LED klasy premium. Łączą stylowy design z dobrymi parametrami

Autor: Redakcja Fotopolis

15 Marzec 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Na polskim rynku debiutuje nowa marka lamp światłą ciągłego. Według producent, misją Hobolite jest tworzenie oświetlenia tak funkcjonalnego, jak pięknego. W ofercie znajdziemy 3 wysokiej klasy lampy o mocy od 20 do aż 300 W.

Informacja prasowa

LUMESCA Group Ltd ogłasza wprowadzenie i dystrybucję na rynek europejski nowej marki oświetleniowej. Hobolite to pięknie wykonane, profesjonalne i przemyślane w każdym szczególe wydajne oświetlenie oraz akcesoria dla fotografów pracujących z wideo, filmowców i innych twórców kreatywnych.

“W LUMESCA jesteśmy dumni z jakości i profesjonalizmu wspieranych przez nas marek i produktów. Hobolite w pełni obrazuje tę wartość. Przyciągające wzrok, a jednocześnie praktyczne oświetlenie, wyznacza standardy tego, jak światło może wyglądać i jaką przyjemność można czerpać z jego użytkowania” - komentuje Geoffrey Clements, Managing Director w LUMESCA Group.

Hobolite ma do zaoferowania 3 lampy - od modelu dla vlogera po lampę dla wymagającego filmowca

Asortyment Hobolite opiera się na trzech modelach - Mini, Avant i Pro, z których wszystkie są lampami światła ciągłego. Mają moc od 20 do 300W, oferują regulowaną temperaturę barwową (2700K-6500K), wysokie współczynniki CRI i TLCI (96) i przyjemny, rozproszony charakter światła z płynnymi przejściami.

Dzięki przemyślanej konstrukcji i obudowie z wysokiej klasy aluminium, lampy są kompaktowe, lekkie i stylowe, ale też funkcjonalne i niezawodne. Zaprojektowane z myślą o artystach pracujących poza studiem, lampy Hobolite dopasują się do większości rodzajów fotografii i produkcji wideo.

Zbudowane z myślą o wygodzie, światła działają razem jako jeden spójny, inteligentny system, zoptymalizowany i zaprojektowany dla łatwego transportu, konfiguracji i ogólnej mobilności. Korzyści wynikające z tego inteligentnego systemu zauważymy zwłaszcza podczas pracy z firmowymi zestawami. Zestawy zawierają lekkie i kompatybilne akcesoria, takie jak statywy z włókna węglowego i składane modyfikatory, dzięki czemu użytkownik otrzymuje wszystko, czego potrzebuje w jednym kompaktowo zintegrowanym zestawie.

Hobolite to nie tylko dobre światło, ale też elegancki design

Misją Hobolite jest tworzenie oświetlenia tak funkcjonalnego, jak pięknego, z dbałością o szczegóły, z przemyślanym podejściem do projektu i materiałów oraz prawdziwą miłością do oświetlenia jako sztuki, o czym świadczyć mają branżowe nagrody – IF Design Award 2022 i Red Dot Awards.

Lampy wykonano z trwałych i wysokiej jakości komponentów, takich jak włókno węglowe oraz przyjazna dla środowiska sztuczna skóra, z elementami w pełni nadającymi się do naprawy/wymiany.

“Lampy Hobolite to nie tylko narzędzia, ale także artystyczna ekspresja dla wszystkich, którzy ich używają. Zainspirowane złotym wiekiem Hollywood w połączeniu z kunsztem nowoczesnego wzornictwa z połowy stulecia, nasze lampy łączą jednocześnie styl vintage i nowoczesną technologię” - komentuje Helena Bian, CEO i założycielka Hobolite.

Cena i dostępność

Cały asortyment Hobolite jest już dostępny u wiodących sprzedawców w całej Europie oraz na hobolite.eu.

Ceny zestawów zaczynają się od 1 665 zł, a lamp od 1 495 zł.

Więcej informacji znajdziecie na stronie hobolite.eu.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft prezentuje swój najnowszy flagowy laptop. Wyposażony w najnowsze, bazujące na hybrydowej architekturze procesory Intela 13. generacji, grafikę Nvidia i do 64 GB pamięci RAM...
9
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress Pro-Cinema
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress...
Western Digital zaprezentowało nowości z oferty SanDisk i SanDisk Professional - dwa dyski biurkowe dla wymagających oraz karta pamięci dedykowana profesjonalnym produkcjom wideo.
4
Newell RGB Cutie Pie - kompaktowa lampka LED z regulacją temperatury, barwy i efektami
Newell RGB Cutie Pie - kompaktowa lampka LED z regulacją temperatury, barwy i efektami
Nowa kompaktowa lampa LED Newell Cutie Pie to praktyczne oświetlenie, które wyróżnia się ciekawą budową i mnogością oferowanych funkcji.
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)