Od kieszonkowych oświetlaczy po głowice plenerowe - nowe lampy LED w ofercie Fomei

Autor: Redakcja Fotopolis

29 Listopad 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Katalog oświetlenia LED-owego Fomei powiększył się o 3 nowe ciekawe modele. Fomei LED 52D i 23D to wszechstronne, niewielkie panele oświetleniowe. Z kolei Fomei LED 80B RGB kusi dużą mocą, kolorowym światłem i możliwością zasilania z akumulatorów.

Informacja prasowa

Fomei LED 80B RGB - do studia i w plener

Lampa FOMEI LED RGB 80B to przełomowa lampa dla fotografii portretowej, ale także świetny pomocnik w fotografii reklamowej. Ale przede wszystkim oferuje ogromne możliwości twórcze filmowania. Dzięki mnogości kolorów RGB i zaprogramowanych efektów filmowych oraz szerokiemu wyborowi akcesoriów do modelowania światła.

Światło, które możesz mieć wszędzie aby zadbać o ciekawe oświetlenie. Uniwersalność zapewni ci możliwość zasilania lampy z sieci 230V a po zdjęciu górnej pokrywy zasilisz ją z dwóch akumulatorów NP-F.

Wszystkie kolory, jakie chcesz

Trzy tryby dla wygodnej obsługi: HSI, CCT i FX. 360 odcieni i 100 poziomów nasycenia tworzą do 36 000 żywych kolorów. Wyjątkowa okazja do stworzenia idealnego oświetlenie sceny podczas fotografowania i filmowania. CRI 97+ spełnia najwyższe wymagania w zakresie jakości oddawania barw. I nie tylko to, 12 efektów filmowych pozwala tworzyć ciekawe sceny wideo nie tylko dla Youtuberów czy twórców filmów dla TikTok.

Mocowanie statywowe

Uniwersalna konstrukcja lampy pozwala na wygodne dopasowanie kata lampy. Lekka rękojeść umożliwia wygodne trzymanie w dłoni lub ustawieniu na statywie czy pantografie. Dzięki przegubowi możliwe jest szybka zmiana kąta pochylenia.

Spektakularne tryby scen

Możesz użyć gotowych efektów, aby dodać do filmu płonącą świecę lub burzę z piorunami za dotknięciem przycisku na kontrolerze. Możesz wybierać spośród dwunastu różnych efektów świetlnych. Wszystkie te ustawienia można regulować za pomocą panelu sterowania.

Cena i dostępność

Lampa Fomei LED 80B RGB trafia do sprzedaży w cenie 1535 zł.

W skład zestawu zawiera samo światło, podstawowy reflektor i przewód sieciowy do zasilania z gniazda 230V. Baterie NP-F nie są dołączone. Możesz stosować szereg modyfikatorów z bagnetem Bowens, wybierz je z naszej oferty .

Więcej informacji o lampie znajdziecie na stronie zeever.pl.

Fomei LED 52D - wszechstronny partner

Światło LED o wymiarach 35 x 24 x 4 cm może być stosowane w niemal każdej sytuacji jako światło główne, lub oświetlenie wypełniające. Moc 50 W o zmiennej temperaturze barwowej 3200 - 5600 K gwarantuje możliwość dostosowania do środowiska, w którym się znajdziemy. Idealne zastosowanie tego panelu LED przy oświetlaniu pod filmy na YouTube, TIK TOK czy do zdjęć i waga i rozmiar umożliwiają korzystanie z lamp w podróży.

Łatwa obsługa

Załóż podstawkę, włącz i świecimy. Na tylnym panelu znajdziemy przełącznik i dwa obrotowe potencjometry do regulacji intensywność i temperatury barwowej. Mały wyświetlacz pokazuje wartości, których aktualnie używamy. Łatwiejsze być nie może. Dostosowujemy temperaturę barwową, gdy chcemy zharmonizować lub zróżnicować nasze oświetlenie z otaczającym. Intensywność można dobrać na oko, ponieważ ogromna zaleta lamp światła ciągłego polega właśnie na tym, że możemy zobaczyć zmiany w oświetleniu na żywo i możemy łatwo i szybko się do nich dostosować.

Cena i dostępność

Lampa Fomei LED 52D debiutuje w cenie 530 zł.

Więcej informacji o lampie na stronie zeever.pl.

Fomei LED 23D - kompaktowy i uniwersalny

Smukłe i bardzo kompaktowa lampa LED do fotografowania i filmowania o zakresie temperatur barwowych 3200 - 5600 K. Zasilacz sieciowe i mały statyw w zestawie. Do zasilania można użyć akumulatora NP-F (brak w zestawie).

Bardzo cienka lampa LED o mocy 23W jest bardzo mocna jak na swój rozmiar. Możesz wsunąć ją do stopki aparatu i oświetlić podczas robienia zdjęć lub filmowania. Możesz także umieścić lampę na stojaku lub statywie. W przypadku, kiedy  chcesz mieć światło umieszczone na stole lub półce, przyda się mały statyw, który jest dołączony do zestawu. Gdziekolwiek jesteś, panel nie zajmuje dużo miejsca i jest bardzo lekki. Znajdzie się dla niego wiele zastosowań.

Łatwa adaptacja

Prawie każde otoczenie zawiera naturalne oświetlenie, do którego możemy się łatwo dostosować za pomocą lampy LED 23D. Dzięki idealnej powierzchni światła nie mamy do czynienia z żadnymi odbiciami poszczególnych diod. Możliwość zmiany temperatury barwowej w zakresie 3200 - 5600 K umożliwi dostosowanie światła do pracy w ciepłym świetle lampy stołowej lub w świetle dziennym, które przychodzi z okien. Wszystko można łatwo kontrolować za pomocą dwóch obrotowych selektorów na tylnym panelu.

Cena i dostępność

Lampa Fomei LED 23D dostępna jest w sprzedaży w cenie 265 zł

Więcej informacji o lampie na stronie zeever.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Next77, polski dystrybutor marki Quadralite, ogłasza wprowadzenie nowej lampy LED - Quadralite SVL-800S. To pierwsza lampa LED ze zintegrowanym snootem optycznym, która wzbogaca serię...
6
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Quadralite startuje z kolejną promocją na oświetlenie LED. Kompaktowe lampy z serii SVL przez cały najbliższy miesiąc kupicie z 20-procentowym rabatem.
1
Ulanzi L23 Pro i Ulanzi LT005 -  poręczne lampy LED do wszechstronnych zastosowań
Ulanzi L23 Pro i Ulanzi LT005 - poręczne lampy LED do wszechstronnych zastosowań
Dwie kompaktowe lampy LED wprowadziła na rynek marka Ulanzi. L23 Pro i LT005 oferują odpowiednio 40 i 60 W mocy oraz mocowanie modyfikatorów Mini Bowens.
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)