Fomei wydłuża gwarancję na lampy LED do 3 lat

Autor: Redakcja Fotopolis

5 Wrzesień 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Rozszerzona trzyletnia gwarancja dotyczy wszystkich lamp Fomei LED zasilanych sieciowo lub posiadających możliwość zasilania z akumulatorów zewnętrznych NP-F V-Mount.

Informacja prasowa

"Ponieważ ufamy naszym produktom, zdecydowaliśmy się udzielić trzyletniej gwarancji na lampy sieciowe LED Fomei" - tymi słowami przedstawiciele marki Fomei zakomunikowali wydłużenie gwarancji z standardowych 2 lat na okres 3 lat. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów Fomei / Terronic, ta gwarancja obowiązuje zarówno użytkownika komercyjnego jak i prywatnego.

Które produkty objęte są gwarancją?

Rozszerzona trzyletnia gwarancja dotyczy wszystkich lamp FOMEI LED zasilanych sieciowo lub posiadających możliwość zasilania z akumulatorów zewnętrznych NP-F V-Mount.

Dlaczego warto wybrać lampy LED Fomei?

Dewizą marki Fomei jest „Nie przestawaj tworzyć, jesteśmy przy Tobie”, co symbolizuje podejście do klientów.

Nasza współpraca nie kończy się na zakupie. Na naszym serwisie możesz polegać nie tylko w okresie gwarancji, ale także po jej upływie. Profesjonalny serwis FOMEI jest w stanie naprawić zarówno typowe usterki, jak i poważne awarie spowodowane np. upadkiem sprzętu.

Co się stanie, jeśli mój produkt się zepsuje?

Jeśli Twój produkt ulegnie awarii w trakcie lub po okresie gwarancyjnym, najszybszym sposobem jest skontaktowanie się z naszym serwisem pod adresem sklep@zeever.pl, gdzie nasi pracownicy zaproponują najłatwiejszy sposób postępowania gwarancyjnego lub pogwarancyjnego.

Serwis FOMEI znajduje się w Republice Czeskiej, w siedzibie w Hradcu Králové koło Pragi

Więcej o produktach FOMEI znajdziecie na stronie Polskiego dystrybutora tej marki zeever.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite informuje o promocji dedykowanej miłośnikom fotografii plenerowej! Od 20 do 30 czerwca otrzymamy 20% rabatu na wybrane modele przenośnych lamp i akcesoriów, idealnych do...
3
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Wyposażone w soczewkę fresnela lampy Godox F7-120 i panele Godox P120 oraz P200 to nowe lampy LED skierowane do zastosowań transmisyjnych.
6
Newell LCD-PB-SD - ładowarka, powerbank i czytnik kart w jednym
Newell LCD-PB-SD - ładowarka, powerbank i czytnik kart w jednym
Newell prezentuje kolejne praktyczne akcesorium dla fotografów. Newell LCD-PB-SD to ładowarka pełniąca również rolę czytnika kart SD, a...
5
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)