Fomei wydłuża gwarancję na lampy LED do 3 lat

Autor: Redakcja Fotopolis

5 Wrzesień 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Rozszerzona trzyletnia gwarancja dotyczy wszystkich lamp Fomei LED zasilanych sieciowo lub posiadających możliwość zasilania z akumulatorów zewnętrznych NP-F V-Mount.

Informacja prasowa

"Ponieważ ufamy naszym produktom, zdecydowaliśmy się udzielić trzyletniej gwarancji na lampy sieciowe LED Fomei" - tymi słowami przedstawiciele marki Fomei zakomunikowali wydłużenie gwarancji z standardowych 2 lat na okres 3 lat. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów Fomei / Terronic, ta gwarancja obowiązuje zarówno użytkownika komercyjnego jak i prywatnego.

Które produkty objęte są gwarancją?

Rozszerzona trzyletnia gwarancja dotyczy wszystkich lamp FOMEI LED zasilanych sieciowo lub posiadających możliwość zasilania z akumulatorów zewnętrznych NP-F V-Mount.

Dlaczego warto wybrać lampy LED Fomei?

Dewizą marki Fomei jest „Nie przestawaj tworzyć, jesteśmy przy Tobie”, co symbolizuje podejście do klientów.

Nasza współpraca nie kończy się na zakupie. Na naszym serwisie możesz polegać nie tylko w okresie gwarancji, ale także po jej upływie. Profesjonalny serwis FOMEI jest w stanie naprawić zarówno typowe usterki, jak i poważne awarie spowodowane np. upadkiem sprzętu.

Co się stanie, jeśli mój produkt się zepsuje?

Jeśli Twój produkt ulegnie awarii w trakcie lub po okresie gwarancyjnym, najszybszym sposobem jest skontaktowanie się z naszym serwisem pod adresem sklep@zeever.pl, gdzie nasi pracownicy zaproponują najłatwiejszy sposób postępowania gwarancyjnego lub pogwarancyjnego.

Serwis FOMEI znajduje się w Republice Czeskiej, w siedzibie w Hradcu Králové koło Pragi

Więcej o produktach FOMEI znajdziecie na stronie Polskiego dystrybutora tej marki zeever.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman, producent jednych z najlepszych filmów czarno-białych, prezentuje swój pierwszy materiał kolorowy. Film Phoenix 200 charakteryzuje się dużym kontrastem, mocno nasyconymi...
6
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
To bezprzewodowa wytwornica dymu oferująca imponującą wydajność. Lensgo Smoke B z powodzeniem sprawdzi się wśród osób robiących zdjęcia, nagrywających filmy lub koordynujących występy sceniczne...
16
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox rozbudowuje katalog stylizowanych lamp błyskowych o nowych model Lux Cadet. Nowy flash oferuje oryginalną budowę i specyfikację skrojoną na potrzeby hobbystów.
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)