Przetestuj obiektyw Tamron SP 15-30 mm F/2.8 Di VC USD - ostatni dzień na przesyłanie zgłoszeń!

Wspólnie z firmą Tamron przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym będziecie mogli przetestować wysokiej jakości, szerokokątny obiektyw Tamron SP 15-30 mm, a autor najlepszego testu na własność otrzyma uniwersalny zoom 18-200 mm. Wszystko, co musicie zrobić, to napisać nam w jaki sposób przetestowalibyście nowe szkło.

Autor: Maciej Luśtyk

10 Grudzień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty

W zeszłym tygodniu na łamach naszego portalu mogliście przeczytać test szerokokątnego zooma Tamron SP 15-30 mm F/2.8 Di VC USD. Teraz to Wy będziecie mogli przetestować ten wyjątkowy obiektyw, a autor najlepszego testu zostanie nagrodzony, zaprezentowanym w sierpniu uniwersalnym zoomem Tamron 18-200 mm F/3.5-6.3 Di II VC o wartości 899 zł w wersji z mocowaniem do systemu Canon EF lub Nikon F.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Aby wziąć udział w konkursie, musicie jedynie opowiedzieć nam dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać i do 10 grudnia 2015 przesłać swoją odpowiedź za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Nie zapomniejcie też załączyć informacji o tym jakiego systemu używacie, abyśmy wiedzieli z jakim mocowaniem mamy Wam wyśłać obiektyw.

Spośród nadesłanych zgłoszeń do 11 grudnia 2015 roku wybierzemy 4 osoby, które przez tydzień będą mogły testować obiektyw Tamron SP 15-30mm F/2.8 Di VC USD. Przez kolejne tygodnie, aż do połowy lutego 2016 roku na łamach fotopolis.pl będziemy publikować ich opinie. Następnie, do dnia 17 lutego 2016 roku jury wybierze najlepszy test, którego autor zostanie nagrodzony wspomnianym wyżej obiektywem.

A więc do dzieła! Nie zapomnijcie tylko zapoznać się z regulaminem konkursu

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Przegląd Fotografii Dokumentalnej Tychy Press Photo 2024 - wyniki konkursu i pokaz specjalny Rafała Klimkiewicza
Przegląd Fotografii Dokumentalnej Tychy Press Photo 2024 - wyniki konkursu i pokaz specjalny...
Za nami kolejna edycja konkursu fotografii Prasowej Tychy Press Photo. Zobaczcie najlepsze zdjęcia dokumentalne wykonane przez fotografów z Tych. Na wystawie pokonkursowej zobaczymy...
6
Hasselblad Masters 2023 - wyniki prestiżowego konkursu fotografii artystycznej
Hasselblad Masters 2023 - wyniki prestiżowego konkursu fotografii artystycznej
Za nami kolejna edycja jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych na świecie. Organizowany co 3 lata, prezentuje jedynie kilka projektów odznaczających się...
22
World Sports Photography Awards 2024 - zobacz najlepsze zdjęcia sportowe ostatniego roku
World Sports Photography Awards 2024 - zobacz najlepsze zdjęcia sportowe ostatniego roku
Za nami 5. edycja WSPA - jedynego skupiającego się w całości na fotografii sportowej konkursu o międzynarodowym zasięgu. Oto galeria najlepszych zdjęć sportowych minionego roku.
14
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (5)