MFK 2012: sekcja ShowOFF

Ruszył nabór do Sekcji ShowOFF tegorocznej edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie. Gotowe, jak i będące w trakcie realizacji projekty można zgłaszać do 4 marca 2012.

Autor: Marcin Grabowiecki

30 Styczeń 2012
Artykuł na: 2-3 minuty

Ruszył nabór do Sekcji ShowOFF 2012 organizowanej w ramach 10. edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie. Podobnie jak w ubiegłych latach organizatorzy czekają na projekty fotograficzne i multimedialne. 

 

Sekcja ShowOFF to okazja dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją drogę twórczą. Autorzy wybranych projektów będą mieli okazję pracować z najlepszymi fotografami, kuratorami i teoretykami fotografii w Polsce. W tym roku organizatorzy zaprosili: Grzegorza Piątka i Jarosława Trybusia, Zuzę Krajewską i Bartka Wieczorka, Witka Orskiego i Janka Zamoyskiego, Adama Pańczuka i Michała Łuczaka oraz Magdalenę i Gawła Kownackich.

Pracując w dwuosobowych zespołach wybiorą oni dziesięć projektów, po czym z ich autorami będą wspólnie przygotowywać profesjonalną ekspozycję. Wszystkie wybrane prace będzie można zobaczyć na indywidualnych wystawach podczas Sekcji ShowOFF 2012 w ramach festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie 2012.

 

Gotowe, jak i będące w trakcie realizacji projekty można zgłaszać do 4 marca 2012.

Zdjęcia lub materiały video wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym, należy przesyłać drogą mailową na adres: showof

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Przegląd Fotografii Dokumentalnej Tychy Press Photo 2024 - wyniki konkursu i pokaz specjalny Rafała Klimkiewicza
Przegląd Fotografii Dokumentalnej Tychy Press Photo 2024 - wyniki konkursu i pokaz specjalny...
Za nami kolejna edycja konkursu fotografii Prasowej Tychy Press Photo. Zobaczcie najlepsze zdjęcia dokumentalne wykonane przez fotografów z Tych. Na wystawie pokonkursowej zobaczymy...
6
Hasselblad Masters 2023 - wyniki prestiżowego konkursu fotografii artystycznej
Hasselblad Masters 2023 - wyniki prestiżowego konkursu fotografii artystycznej
Za nami kolejna edycja jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych na świecie. Organizowany co 3 lata, prezentuje jedynie kilka projektów odznaczających się...
22
World Sports Photography Awards 2024 - zobacz najlepsze zdjęcia sportowe ostatniego roku
World Sports Photography Awards 2024 - zobacz najlepsze zdjęcia sportowe ostatniego roku
Za nami 5. edycja WSPA - jedynego skupiającego się w całości na fotografii sportowej konkursu o międzynarodowym zasięgu. Oto galeria najlepszych zdjęć sportowych minionego roku.
14
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)