Wystawa i warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim w Białymstoku

0
Marcin Grabowiecki
8 Czerwiec 2010
Artykuł na: 2-3 minuty
15 czerwca w Białymstoku odbędą się warsztaty "Fotografia i druk cyfrowy. Dzisiaj", których celem jest omówienie procesu tworzenia obrazu. Impreza towarzyszy wystawie Tomasza Tomaszewskiego "Hades?", której otwarcie nastapi dzień wcześniej o godz. 18:00. Tego samego wieczoru fotograf opowie o swojej współpracy z magazynem National Geographic.
(c) M. Glinicki
Centrum Druku Foto Futura we współpracy z Centrum im. Ludwika Zamenhofa zapraszają na warsztaty "Fotografia i druk cyfrowy. Dzisiaj", które odbędą się 15 czerwca 2010 w Białymstoku w godz. 10:00-20:00. Koszt: 50 zł. Przewidywana ilość uczestników - 150 osób. Celem warsztatów "Fotografia i druk cyfrowy. Dzisiaj" jest omówienie procesu tworzenia obrazu - od pomysłu rodzącego się w głowie fotografa poprzez przeniesienie go na matrycę aparatu cyfrowego, jego edycję graficzną, wydruk na różnych materiałach i zabezpieczenie, aż po prezentację multimedialną.

Uczestnicy zostaną zapoznani z najnowszymi urządzeniami do druku cyfrowego i atramentowego służącymi do przenoszenia obrazu na papier, płótno, folie, płyty CD/DVD, ich usztywnianie, laminowanie i oprawę. Dla organizatorów ważne jest również popularyzowanie wiedzy n/t zarządzania kolorem, poznania znaczenia i zalet korzystania z profili ICC.

Warsztaty skierowane są do różnych grup zainteresowań: fotografów, fotoedytorów, grafików komputerowych, pracowników agencji reklamowych, drukarni (usługi proofingowe, druk cyfrowy na żądanie, ze zmiennymi danymi) oraz do wszystkich osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy z zakresu fotografii i przetwarzania obrazu.

Warsztaty poprzedzi wystawa fotografii Tomasza Tomaszewskiego "Hades?", której wernisaż odbędzie się 14 czerwca w Centrum Zamenhofa w Białymstoku o godz. 18:00 (po wernisażu, o godz. 19:00 spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim zatytułowane "23 lata współpracy z Magazynem National Geographic".)

Szczegółowe informacje znajdziemy na stronie: www.futura.pl.


Warsztaty: Fotografia i druk cyfrowy. Dzisiaj
Termin: 15.06.2010

Wystawa: Tomasz Tomaszewski "Hades?"
Wernisaż: 14.05.2010, godz. 18:00

Spotkanie "23 lata współpracy z Magazynem National Geographic"
Termin: 14.05, godz. 19:00

Centrum Zamenhofa
ul. Warszawska 19
Białystok

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Na początku przygody z fotografią analogową zorientowanie się w dostępnych materiałach i ich właściwościach może przysporzyć bólu głowy. Z pomocą przychodzi nowa...
61
0
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Gdybyś miał najważniejszą radę odnośnie pracy fotografa, co by to było? Takie pytanie fotograf Taylor Jackson zadał jednym z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych...
63
0
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Letni sezon to czas podróży, odkrywania odległych miejsc i… fotografowania. Dlatego przygotowaliśmy kilka praktycznych porad oraz zestawienie przydatnych akcesoriów,...
3
0
Powiązane artykuły