Wystawa i warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim w Białymstoku

0
Marcin Grabowiecki
8 Czerwiec 2010
Artykuł na: 2-3 minuty
15 czerwca w Białymstoku odbędą się warsztaty "Fotografia i druk cyfrowy. Dzisiaj", których celem jest omówienie procesu tworzenia obrazu. Impreza towarzyszy wystawie Tomasza Tomaszewskiego "Hades?", której otwarcie nastapi dzień wcześniej o godz. 18:00. Tego samego wieczoru fotograf opowie o swojej współpracy z magazynem National Geographic.
(c) M. Glinicki

Centrum Druku Foto Futura we współpracy z Centrum im. Ludwika Zamenhofa zapraszają na warsztaty "Fotografia i druk cyfrowy. Dzisiaj", które odbędą się 15 czerwca 2010 w Białymstoku w godz. 10:00-20:00. Koszt: 50 zł. Przewidywana ilość uczestników - 150 osób. Celem warsztatów "Fotografia i druk cyfrowy. Dzisiaj" jest omówienie procesu tworzenia obrazu - od pomysłu rodzącego się w głowie fotografa poprzez przeniesienie go na matrycę aparatu cyfrowego, jego edycję graficzną, wydruk na różnych materiałach i zabezpieczenie, aż po prezentację multimedialną.

Uczestnicy zostaną zapoznani z najnowszymi urządzeniami do druku cyfrowego i atramentowego służącymi do przenoszenia obrazu na papier, płótno, folie, płyty CD/DVD, ich usztywnianie, laminowanie i oprawę. Dla organizatorów ważne jest również popularyzowanie wiedzy n/t zarządzania kolorem, poznania znaczenia i zalet korzystania z profili ICC.

Warsztaty skierowane są do różnych grup zainteresowań: fotografów, fotoedytorów, grafików komputerowych, pracowników agencji reklamowych, drukarni (usługi proofingowe, druk cyfrowy na żądanie, ze zmiennymi danymi) oraz do wszystkich osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy z zakresu fotografii i przetwarzania obrazu.

Warsztaty poprzedzi wystawa fotografii Tomasza Tomaszewskiego "Hades?", której wernisaż odbędzie się 14 czerwca w Centrum Zamenhofa w Białymstoku o godz. 18:00 (po wernisażu, o godz. 19:00 spotkanie z Tomaszem Tomaszewskim zatytułowane "23 lata współpracy z Magazynem National Geographic".)

Szczegółowe informacje znajdziemy na stronie: www.futura.pl.

Warsztaty: Fotografia i druk cyfrowy. Dzisiaj
Termin: 15.06.2010

Wystawa: Tomasz Tomaszewski "Hades?"
Wernisaż: 14.05.2010, godz. 18:00

Spotkanie "23 lata współpracy z Magazynem National Geographic"
Termin: 14.05, godz. 19:00

Centrum Zamenhofa
ul. Warszawska 19
Białystok

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Co zrobić, gdy ktoś bezprawnie wykorzysta twoje zdjęcia? Porady prawnika
Co zrobić, gdy ktoś bezprawnie wykorzysta twoje zdjęcia? Porady prawnika
W razie naruszenia praw autorskich fotografa, przysługuje mu szereg uprawnień, które mają na celu pomóc w przywróceniu stanu zgodnego z prawem. O tym, z jakich...
85
2
Jak fotografować krajobrazy radzi laureat Landscape Photographer of the Year
Jak fotografować krajobrazy radzi laureat Landscape Photographer of the Year
W Górach, w mieście, na wybrzeżu...Oto zestaw uniwersalnych wskazówek i warsztatowych porad, przygotowanych przez zawodowego fotografa krajobrazu Dave’a...
34
1
RODO w fotografii - rok po wdrożeniu
RODO w fotografii - rok po wdrożeniu
Minął ponad rok od wprowadzenia RODO w naszym kraju. Czy prowadzisz swój fotograficzny biznes zgodnie z rozporządzeniem? Oto usługa, dzięki której już nigdy nie...
12
0
Powiązane artykuły