IX Aukcja fotografii w Galerii ŁTF

Już jutro, 3 grudnia w Galerii Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego odbędzie się IX Aukcja Fotografii.
Katarzyna Woźniak "Zalotka", (2009) sygn.na odwrociu, fot. (2/5), 30x30 cm
IX Aukcja Fotografii zorganizowana została we współpracy z Łódzkim Towarzystwem Fotograficznym. Zapraszamy do Galerii ŁTF w czwartek, 3 grudnia na godz. 18:30.

Dzieła wystawione na licytację można oglądać w dniu aukcji od godz. 10:00 w Galerii ŁTF, ul. Piotrkowska 102.

Zainteresowanym uczestniczeniem w IX Aukcji Fotografii polecamy stronę www.ryneksztuki.com, gdzie można znaleźć dzieła wystawione na licytację.
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
1
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4