Aukcja Fotograficzna podczas V MFF

MFF 200620 maja 2006 roku w ramach łódzkiego Międzynarodowego Festiwalu Fotografii odbędzie się aukcja fotograficzna, z której dochód zostanie przeznaczony na organizację zajęć pozalekcyjnych dla dzieci. Rozpoczęcie nastąpi o godzinie 12 w siedzibie Łódź Art Center.

Oferta aukcyjna
Celem tej części aukcji jest promocja młodych twórców, jak również niepowtarzalna okazja zakupienia znanych dzieł w atrakcyjnych cenach. Część dochodów zostanie przeznaczona na organizacje zajęć dydaktycznych dla dzieci.
Aukcja przeprowadzona przy współpracy z portalem Plfoto.

fot. Tomek Paczkowski, 50 x 60 cm, cena 200zł

fot. Piotr Rosiński, wydruk cyfrowy nr.1/20 20x30cm oprawione w passe-partout, sygnowane podpisem autora, cena 50zł

Poniżej lista prac i autorów wystawianych w ramach aukcji promocyjnej:

1. Piotr Rosiński - bez tytułu wydruk cyfrowy 20x30 cm, nr 2/20 oprawione w passe-partout, sygnowane podpisem autora, cena 50zł
2. Piotr Rosiński - bez tytułu, wydruk cyfrowy nr.1/20 20x30cm oprawione w passe-partout, sygnowane podpisem autora, cena 50zł
3. Piotr Rosiński - bez tytułu, wydruk cyfrowy 20x30cm nr.1/30 sygnowane podpisem autora, oprawione w passe-partout, cena 50zł
4. Piotr Rosiński cena 50 zł
5. Agnieszka Furtak- bez tytułu, wydruk cyfrowy 20x30 nr1/30 sygnowane podpisem autora, oprawione w passe-partout, cena 60zł
6. Agnieszka Furtak- bez tytułu, wydruk cyfrowy 20x30 nr1/30 sygnowane podpisem autora, oprawione w passe-partout, cena 60zł
7. Piotr Walski "Miecio", wydruk cyfrowy 40x35cm, oprawione w passe-partout, cena: 50zł
8. Piotr Walski "Babcia", wydruk cyfrowy 40x30, oprawione w passe-partout, 50zł
9. Mieczysław Kalinowski - bez tytułu, wydruk cyfrowy 30x30cm, oprawione w passe-partout 50x50cm, sygnowane podpisem autora cena 50zł
10. Tomek Paczkowski - bez tytułu, 50 x 60 cm, cena 150 zł
11. Tomek Paczkowski - bez tytułu, 50 x 60 cm, cena 200zł
12. Leszek Kowalski "PLAY #1" wydruk cyfrowy 30x30cm oprawione w passe-partout, sygnowane podpisem autora, cena 50zł
13. Radosław Dorniak - bez tytułu, fotografia cyfrowa, czarno-biała mat 15x20cm, oprawiona w passe-partout 24x30 cm sygn. podpisem autora. cena: 50zł
14. Marta Zasępa - bez tytułu, odbitka barwna z negatywu, 30x30cm, oprawiona w passe-partout i rame, nr 1/3, sygnowana , cena 150 zł
15. Marta Zasępa - bez tytułu, odbitka barwna z negatywu, 30x30cm, oprawiona w passe-partout i rame , nr 1/3, sygnowana cena 150 zł
16. Marta Zasępa-bez tytułu, odbitka barwna z negatywu, 30x30cm oprawiona w passe-partout i rame, nr 1/3, sygnowana, cena 150 zł
17. Michał Terlecki
18. Michał Grocholski - "Słoneczne bulwary" wydruk czarno-biały mat 20x18cm; oprawione w passe-partout, cena 50zł
19. Michał Grocholski- "Viktoria", wydruk czarno-bialy mat 20x20 cm; oprawione w passe-partout, cena 50zł
20. Aneta Solak - "Palma przy trasie do Janek" wydruk cyfrowy 30x30 cm oprawiona w passe-partout 40x40 cm, nr 1/3, sygnowana podpisem autora, cena 100 zł
21. Aneta Solak - "Polska Rzeczpospolita Bajkowa-Kwietnik", wydruk cyfrowy 30x30cm, oprawiona w passe-partout 40x40cm, nr 1/3, sygnowana podpisem autora, cena 100zł
22. Marcin Filipowicz - bez tytułu, wydruk cyfrowy na piance, 50x70cm, 50zł
23. Darek Siatkowski - bez tytułu, 31x31,5cm, wydruk cyfrowy na papierze fotograficznym mat. cena: 50 zł
24. Wojtek Tkaczyński - bez tytułu, odbitki srebrowe wykonane na papierze barytowym wg standardów archiwalnych, format papieru 20x25 cm,format obrazu 15x20cm,oprawa 30x40cm, cena 50 zł
25. Wojtek Tkaczyński - bez tytułu, odbitki srebrowe wykonane na papierze barytowym wg standardów archiwalnych, format papieru 20x25 cm, format obrazu 15x20cm,oprawa 30x40cm, cena 50 zł

Aukcja przy współpracy z Luksferą www.luksfera.pl

Luksfera jest galerią prezentującą, promującą i sprzedającą artystyczną fotografię. Współpracuje z najbardziej znanymi polskimi fotografami, m.in: Basią Sokołowską, Anitą Andrzejewską, Izabelą Jaroszewską, Marianem Schmidtem, Pawłem Żakiem, duetem Zorka Projekt. Luksfera to pierwsza w Warszawie galeria zajmującą się sprzedażą fotografii kolekcjonerskiej. Zdjęcia zamieszczone poniżej będzie można kupić podczas aukcji w Łodzi.

fot. Anita Andrzejewska "Indie", technika wykonania: odbitka na papierze barytowym, format: 31x46 cm, w ramie 50x60 cm, sygnowana, limit: 1/25, cena: 1100 zł

fot. Barbara Sokołowska "Carmen infinitum",
nr 20 technika wykonania: fotografia barwna (type-C), format: 30 x 45 cm, w ramie 50x70 cm, kopia 1/3, cena: 1250 zł

Poniżej lista prac i autorów wystawainych w ramach aukcji Galerii Luksfera:

1. Paweł Żak - bez tytułu (nr neg. 871/26a), 2002/2005, technika wykonania: unikatowa odbitka srebrowa na podłożu barytowym, format: 35x53 cm, w ramie 60x80 cm, sygnowana, limit: 1/1, cena: 2600 zł
2. Paweł Żak - bez tytułu (nr neg.958/10), technika wykonania: unikatowa odbitka srebrowa na podłożu barytowym, sygnowana, limit: 1/1, cena: 2600 zł
3. Basia Sokołowska - Carmen infinitum nr 20, technika wykonania: fotografia barwna (type-C), format: 30 x 45 cm, w ramie 50x70 cm, kopia 1/3, cena: 1250 zł
4. Basia Sokołowska - "Carmen infinitum" nr 21, technika wykonania: fotografia barwna (type-C), format: 30 x 45 cm, w ramie 50x70 cm, kopia 1/3, cena: 1250 zł
5. Zorka Projekt - z cyklu "Laski", technika wykonania: wydruk cyfrowy na papierze fotograficznym, format: 50x50 cm, sygnowany, limit 1/20, cena 1800 zł
6. Zorka Projekt - z cyklu "Laski", technika wykonania: wydruk cyfrowy na papierze fotograficznym, format: 50x50 cm, sygnowany, limit 1/20, cena 1800 zł
7. Anita Andrzejewska - "Indie", technika wykonania: odbitka na papierze barytowym, format: 31x46 cm, w ramie 50x60 cm, sygnowana, limit: 1/25, cena: 1100 zł
8. Anita Andrzejewska - "Indie", technika wykonania: odbitka na papierze barytowym, format: 31x46 cm, w ramie 50x60 cm, sygnowana, limit: 1/25, cena: 1100 zł
9. Radek Wojnar - "Łódź Fabryczna", technika wykonania: odbitka barwna tradycyjna, bez passe-partout, w metalowej ramie, format: 70x100 cm, limit 1/15, cena: 1500 zł
10. Radek Wojnar - "Łódź Fabryczna", technika wykonania: odbitka barwna tradycyjna, bez passe-partout, w metalowej ramie, format: 70x100 cm, limit 1/15, cena: 1500 zł
11. Izabela Jaroszewska - z cyklu: "De Profundis", odbitka na papierze barytowym, format: 24x30 cm, w ramie 50x60 cm, sygnowana, limit: 1/15, cena: 2500 zł
12. Bogdan Konopka-technika: odbitka stykowa bromowo-srebrowa, format: 4"x5", w oprawie 30x40 cm, sygnowana, cena: 3900
13. Marian Schmidt - Ile Saint-Louis, Paris,1994 /1994, technika wykonania: odbitka barytowa, format: 30x46 cm, w ramie 40x50 cm, sygnowana, limit 1/26, cena 2500 zł
14. Konrad Grajner cykl pod nazwą INRI. W skład cyklu wchodzi 5 zdjęć z ramkami. Format zdjęć: 235 x 160 mm Format ramek: 320 x 260 mm Papier barytowy Kentmere FineArt. Odbitki wykonane z zasadami archiwizacji. Tonowane selenem. Cena zestawu: (5 zdjęć) 3000 zł.Sprzedaż z tylko cały zestaw! Motyw na zdjęciach: Teatr SUKA OFF
15. Wojtek Wieteska - " Katowice, Polska 1987" format: oprawiony 52x68 cm, zdjecie 30x45 cm. edycja: 3/30 - ( odbitka z 2005 roku ),technika: odbitka bromowo-srebrowa
zdjecie sygnowane na odwrocie

Aukcja fotograficzna odbędzie się w sobotę, 20 maja 2006 roku o godzinie w siedzibie Łódź Art Center przy ul.Tymienieckiego 3 w Łodzi.

Regulamin aukcji znajdziesz tutaj

Więcej fotografii znajduje się na stronie: www.fotofestiwal.com/2006/index.php?lang=pl

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: d.stepniak@fotofestiwal.com

słowa kluczowe:

Komentarze
Polecane artykuły
Ilya Shtutsa: „Dobra fotografia jest darem“
5 Lis 2018
O swoich początkach, darze jakim jest fotografia czy wpływie prac Arnolda Mindella opowiada nam Ilya Shtutsa - rosyjski entuzjasta street’a, który opisuje fotografię jako grę o nieprzewidywalnym wyniku.
2
Najnowsza sesja Vanity Fair należała do Polaków
2 Lis 2018
Suspiria, włoski horror z lat siedemdziesiątych, doczekał się odświeżenia i właśnie wchodzi na ekrany polskich kin. W obsadzie znalazły się takie gwiazdy jak Tilda Swinton i Dakota Johnson, ale zagrała w nim również Polka - Małgosia Bela. Postprodukcję obszernej sesji obsady filmu dla włoskiego Vanity Fair wykonało studio House OF Retouching.
0
Oded Wagenstein: „Nie możesz po prostu pojawić się u kogoś w drzwiach i poprosić o zdjęcie”
1 Lis 2018
W syberyjskiej wiosce Yar-Sale mieszka grupa starszych kobiet. Większość dni spędzają w odosobnieniu, odizolowane od świata, który kochały. Podczas gdy mężczyźni zwykle zachęcani są do pozostania w migrującej społeczności i utrzymania ról społecznych, kobiety muszą same radzić sobie ze starością. Fotograf Oded Wagenstein przybliża ich historię w projekcie “Forgotten Like Last Year’s Snow”.
0
Siena International Photo Awards 2018 to piękno świata pod różną postacią
30 Paź 2018
Za nami już czwarta edycja prestiżowego konkursu Siena International Photo Awards. W tym roku zwycięzcą został K M Asad - freelancer współpracujący między innymi z Getty Images. Jednak wśród laureatów nie zabrakło też Polaków. III miejsce w kategorii „The beauty of the nature“ zajął Mariusz Potocki, a Bartłomiej Jurecki otrzymał wyróżnienie w sekcji „Journeys & Adventures“.
0