Aukcja Fotograficzna podczas V MFF

MFF 200620 maja 2006 roku w ramach łódzkiego Międzynarodowego Festiwalu Fotografii odbędzie się aukcja fotograficzna, z której dochód zostanie przeznaczony na organizację zajęć pozalekcyjnych dla dzieci. Rozpoczęcie nastąpi o godzinie 12 w siedzibie Łódź Art Center.

Oferta aukcyjna
Celem tej części aukcji jest promocja młodych twórców, jak również niepowtarzalna okazja zakupienia znanych dzieł w atrakcyjnych cenach. Część dochodów zostanie przeznaczona na organizacje zajęć dydaktycznych dla dzieci.
Aukcja przeprowadzona przy współpracy z portalem Plfoto.

fot. Tomek Paczkowski, 50 x 60 cm, cena 200zł

fot. Piotr Rosiński, wydruk cyfrowy nr.1/20 20x30cm oprawione w passe-partout, sygnowane podpisem autora, cena 50zł

Poniżej lista prac i autorów wystawianych w ramach aukcji promocyjnej:

1. Piotr Rosiński - bez tytułu wydruk cyfrowy 20x30 cm, nr 2/20 oprawione w passe-partout, sygnowane podpisem autora, cena 50zł
2. Piotr Rosiński - bez tytułu, wydruk cyfrowy nr.1/20 20x30cm oprawione w passe-partout, sygnowane podpisem autora, cena 50zł
3. Piotr Rosiński - bez tytułu, wydruk cyfrowy 20x30cm nr.1/30 sygnowane podpisem autora, oprawione w passe-partout, cena 50zł
4. Piotr Rosiński cena 50 zł
5. Agnieszka Furtak- bez tytułu, wydruk cyfrowy 20x30 nr1/30 sygnowane podpisem autora, oprawione w passe-partout, cena 60zł
6. Agnieszka Furtak- bez tytułu, wydruk cyfrowy 20x30 nr1/30 sygnowane podpisem autora, oprawione w passe-partout, cena 60zł
7. Piotr Walski "Miecio", wydruk cyfrowy 40x35cm, oprawione w passe-partout, cena: 50zł
8. Piotr Walski "Babcia", wydruk cyfrowy 40x30, oprawione w passe-partout, 50zł
9. Mieczysław Kalinowski - bez tytułu, wydruk cyfrowy 30x30cm, oprawione w passe-partout 50x50cm, sygnowane podpisem autora cena 50zł
10. Tomek Paczkowski - bez tytułu, 50 x 60 cm, cena 150 zł
11. Tomek Paczkowski - bez tytułu, 50 x 60 cm, cena 200zł
12. Leszek Kowalski "PLAY #1" wydruk cyfrowy 30x30cm oprawione w passe-partout, sygnowane podpisem autora, cena 50zł
13. Radosław Dorniak - bez tytułu, fotografia cyfrowa, czarno-biała mat 15x20cm, oprawiona w passe-partout 24x30 cm sygn. podpisem autora. cena: 50zł
14. Marta Zasępa - bez tytułu, odbitka barwna z negatywu, 30x30cm, oprawiona w passe-partout i rame, nr 1/3, sygnowana , cena 150 zł
15. Marta Zasępa - bez tytułu, odbitka barwna z negatywu, 30x30cm, oprawiona w passe-partout i rame , nr 1/3, sygnowana cena 150 zł
16. Marta Zasępa-bez tytułu, odbitka barwna z negatywu, 30x30cm oprawiona w passe-partout i rame, nr 1/3, sygnowana, cena 150 zł
17. Michał Terlecki
18. Michał Grocholski - "Słoneczne bulwary" wydruk czarno-biały mat 20x18cm; oprawione w passe-partout, cena 50zł
19. Michał Grocholski- "Viktoria", wydruk czarno-bialy mat 20x20 cm; oprawione w passe-partout, cena 50zł
20. Aneta Solak - "Palma przy trasie do Janek" wydruk cyfrowy 30x30 cm oprawiona w passe-partout 40x40 cm, nr 1/3, sygnowana podpisem autora, cena 100 zł
21. Aneta Solak - "Polska Rzeczpospolita Bajkowa-Kwietnik", wydruk cyfrowy 30x30cm, oprawiona w passe-partout 40x40cm, nr 1/3, sygnowana podpisem autora, cena 100zł
22. Marcin Filipowicz - bez tytułu, wydruk cyfrowy na piance, 50x70cm, 50zł
23. Darek Siatkowski - bez tytułu, 31x31,5cm, wydruk cyfrowy na papierze fotograficznym mat. cena: 50 zł
24. Wojtek Tkaczyński - bez tytułu, odbitki srebrowe wykonane na papierze barytowym wg standardów archiwalnych, format papieru 20x25 cm,format obrazu 15x20cm,oprawa 30x40cm, cena 50 zł
25. Wojtek Tkaczyński - bez tytułu, odbitki srebrowe wykonane na papierze barytowym wg standardów archiwalnych, format papieru 20x25 cm, format obrazu 15x20cm,oprawa 30x40cm, cena 50 zł

Aukcja przy współpracy z Luksferą www.luksfera.pl

Luksfera jest galerią prezentującą, promującą i sprzedającą artystyczną fotografię. Współpracuje z najbardziej znanymi polskimi fotografami, m.in: Basią Sokołowską, Anitą Andrzejewską, Izabelą Jaroszewską, Marianem Schmidtem, Pawłem Żakiem, duetem Zorka Projekt. Luksfera to pierwsza w Warszawie galeria zajmującą się sprzedażą fotografii kolekcjonerskiej. Zdjęcia zamieszczone poniżej będzie można kupić podczas aukcji w Łodzi.

fot. Anita Andrzejewska "Indie", technika wykonania: odbitka na papierze barytowym, format: 31x46 cm, w ramie 50x60 cm, sygnowana, limit: 1/25, cena: 1100 zł

fot. Barbara Sokołowska "Carmen infinitum",
nr 20 technika wykonania: fotografia barwna (type-C), format: 30 x 45 cm, w ramie 50x70 cm, kopia 1/3, cena: 1250 zł

Poniżej lista prac i autorów wystawainych w ramach aukcji Galerii Luksfera:

1. Paweł Żak - bez tytułu (nr neg. 871/26a), 2002/2005, technika wykonania: unikatowa odbitka srebrowa na podłożu barytowym, format: 35x53 cm, w ramie 60x80 cm, sygnowana, limit: 1/1, cena: 2600 zł
2. Paweł Żak - bez tytułu (nr neg.958/10), technika wykonania: unikatowa odbitka srebrowa na podłożu barytowym, sygnowana, limit: 1/1, cena: 2600 zł
3. Basia Sokołowska - Carmen infinitum nr 20, technika wykonania: fotografia barwna (type-C), format: 30 x 45 cm, w ramie 50x70 cm, kopia 1/3, cena: 1250 zł
4. Basia Sokołowska - "Carmen infinitum" nr 21, technika wykonania: fotografia barwna (type-C), format: 30 x 45 cm, w ramie 50x70 cm, kopia 1/3, cena: 1250 zł
5. Zorka Projekt - z cyklu "Laski", technika wykonania: wydruk cyfrowy na papierze fotograficznym, format: 50x50 cm, sygnowany, limit 1/20, cena 1800 zł
6. Zorka Projekt - z cyklu "Laski", technika wykonania: wydruk cyfrowy na papierze fotograficznym, format: 50x50 cm, sygnowany, limit 1/20, cena 1800 zł
7. Anita Andrzejewska - "Indie", technika wykonania: odbitka na papierze barytowym, format: 31x46 cm, w ramie 50x60 cm, sygnowana, limit: 1/25, cena: 1100 zł
8. Anita Andrzejewska - "Indie", technika wykonania: odbitka na papierze barytowym, format: 31x46 cm, w ramie 50x60 cm, sygnowana, limit: 1/25, cena: 1100 zł
9. Radek Wojnar - "Łódź Fabryczna", technika wykonania: odbitka barwna tradycyjna, bez passe-partout, w metalowej ramie, format: 70x100 cm, limit 1/15, cena: 1500 zł
10. Radek Wojnar - "Łódź Fabryczna", technika wykonania: odbitka barwna tradycyjna, bez passe-partout, w metalowej ramie, format: 70x100 cm, limit 1/15, cena: 1500 zł
11. Izabela Jaroszewska - z cyklu: "De Profundis", odbitka na papierze barytowym, format: 24x30 cm, w ramie 50x60 cm, sygnowana, limit: 1/15, cena: 2500 zł
12. Bogdan Konopka-technika: odbitka stykowa bromowo-srebrowa, format: 4"x5", w oprawie 30x40 cm, sygnowana, cena: 3900
13. Marian Schmidt - Ile Saint-Louis, Paris,1994 /1994, technika wykonania: odbitka barytowa, format: 30x46 cm, w ramie 40x50 cm, sygnowana, limit 1/26, cena 2500 zł
14. Konrad Grajner cykl pod nazwą INRI. W skład cyklu wchodzi 5 zdjęć z ramkami. Format zdjęć: 235 x 160 mm Format ramek: 320 x 260 mm Papier barytowy Kentmere FineArt. Odbitki wykonane z zasadami archiwizacji. Tonowane selenem. Cena zestawu: (5 zdjęć) 3000 zł.Sprzedaż z tylko cały zestaw! Motyw na zdjęciach: Teatr SUKA OFF
15. Wojtek Wieteska - " Katowice, Polska 1987" format: oprawiony 52x68 cm, zdjecie 30x45 cm. edycja: 3/30 - ( odbitka z 2005 roku ),technika: odbitka bromowo-srebrowa
zdjecie sygnowane na odwrocie

Aukcja fotograficzna odbędzie się w sobotę, 20 maja 2006 roku o godzinie w siedzibie Łódź Art Center przy ul.Tymienieckiego 3 w Łodzi.

Regulamin aukcji znajdziesz tutaj

Więcej fotografii znajduje się na stronie: www.fotofestiwal.com/2006/index.php?lang=pl

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: d.stepniak@fotofestiwal.com

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Konsumpcja, jako narzędzie kontroli społecznej na zdjęciach Clemensa Aschera
17 Sty 2019
"Modernist Lunchbreak” jest realizacją mojego większego pragnienia stworzenia równoległego świata. Podobnego do naszego, ale bardziej stylizowanego; świata, w którym uwypuklam pewne zjawiska - mówi nam o swoim projekcie austriacki fotograf.
0
Zobacz 25 zdjęć, które walczą o Nagrodę Publiczności konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018
16 Sty 2019
Miłośnicy fotografii przyrodniczej z całego świata mogą już oddawać głosy na swoją ulubioną fotografię konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018.
2
Oto dlaczego warto zaufać zawodowcom. Wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards
14 Sty 2019
Poznaliśmy wyniki The Best Wedding Photos Of 2018: Fearless Awards. Wyselekcjonowana galeria 50 zdjęć prezentuje to, co najlepsze w fotografii ślubnej: uchwycone emocje i wyczucie momentu. „Twoje zdjęcia powinny być równie nieustraszone jak Twoja miłość“ - zaznaczają organizatorzy Fearless Awards.
0
Opowiedzieć muzykę zdjęciami - rozmowa z Witkiem Orskim
9 Sty 2019
Dzięki technologicznemu partnerstwu BMW i Canon, powstały niezwykłe wizualizacje, ściśle współgrające z muzyką symfoniczną i prezentowane w najlepszych przestrzeniach koncertowych w Polsce. O genezę tego mariażu pytamy ich autora, Witka Orskiego.
0