Przegląd portfolio z fotografami Sputnik Photos

Serdecznie zapraszamy na pierwszy przegląd portfolio z fotografami Sputnik Photos, który odbędzie się w sobotę, 17 marca w godz. 11:00-16:00 w Zakładzie w Warszawie. Zapisy trwają do 15 marca.

W trakcie pierwszego przeglądu portfolio z fotografami Sputnik Photos Wasze prace obejrzą:
Każdego z uczestników zapraszamy na dwie 20-minutowe sesje do dwóch wybranych fotografów. Zapraszamy do konsultacji projektów długoterminowych, fotoreportaży i krótkich cykli fotograficznych.

Cena przeglądu: 150zł. W cenie spotkanie z 2 wybranymi fotografami. Każdy uczestnik otrzyma najnowszą publikację Sputnik Photos czyli "Wyliczankę". Dochód przeznaczony jest na projekty dokumentalne realizowane przez Stowarzyszenie ze środków własnych.

Zapisy: info@sputnikphotos.com. Prosimy o podanie nazwisk fotografów, z którymi chcecie się spotkać. Każdy fotograf spotka się maksymalnie z 10 osobami. Przy doborze fotografów decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy trwają do 15 marca. Liczba miejsc ograniczona!


Przegląd portfolio z fotografami Sputnik Photos
Termin: 17.03.2012, godz. 11:00-16:00

Zakład
ul.Lubelska 30/32
Warszawa
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
2
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
4