Film "Thin" Lauren Greenfield w Zakładzie

Kolektyw Sputnik Photos zaprasza na projekcję filmu "Thin" Lauren Greenfield, który opowiada o terapii kilku młodych Amerykanek cierpiących na anoreksję. Będziecie go mogli zobaczyć już w piątek, 13 kwietnia o godz. 19:00 w Zakładzie w Warszawie.

W piątek, 13 kwietnia o 19:00 w Zakładzie odbędzie się projekcja filmu "Thin" w reżyserii Lauren Greenfield. Jest on częścią dużego projektu dokumentalnego, na który składają się również książka oraz wystawa. Opowiada o niezwykle trudnej i długotrwałej terapii kilku młodych Amerykanek cierpiących na anoreksję. To pierwszy film uznanej w świecie fotografki, autorki takich książek jak "Fast Forward" czy "Girl Culture".

Film będzie prezentowany w wersji angielskiej.


Projekcja filmu "Thin" Lauren Greenfield
Rok produkcji: 2006
Czas trwania: 100 min

Termin: 13.04.2012, godz. 19:00

Lubelska 30/32
(wejście od frontu budynku po lewej stronie)
Warszawa
Komentarze
Polecane artykuły
“Prace artystów takich jak on są bardzo potrzebne”. Poznaliśmy zwycięzcę Sony World Photography Awards 2019
17 Kwi 2019
Podczas dzisiejszej gali finałowej konkursu SWPA 2018 poznaliśmy laureatów sekcji profesjonalnej oraz zwycięzcę tytułu Fotografa Roku. Tym razem otrzymał go włoski fotoreporter Federico Borella. Zobaczcie nagrodzone prace.
3
Szymon Brodziak uznany najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie w konkursie One Eyeland
17 Kwi 2019
Fotograf z Polski zdobył główna nagrodę w konkursie fotografii czarno-białej, organizowanym przez platformę One Eyeland, zrzeszającą zawodowych fotografów z całego świata.
1
Fotograficzne Nagrody Pulitzera 2019
17 Kwi 2019
Za nami kolejne rozdanie Nagród Pulitzera. W kategoriach Feature Photography i Breaking News Photography to prestiżowe wyróżnienie otrzymali Lorenzo Tugnoli z The Washington Post oraz redakcja Reuters.
2
„Bez taryfy ulgowej” - o pracy ze średnim formatem w fotografii podróżniczej rozmawiamy z Jackiem Boneckim
13 Kwi 2019
Jak postrzega zmiany w branży z perspektywy 50-latka? Dlaczego do pracy w terenie zabiera średni format i czemu mimo to fotografuje w JPEG-ach? O aparatach, sztuce patrzenia i radzeniu sobie z ograniczeniami, w dniu jego 50. urodzin rozmawiamy z Jackiem Boneckim.
5