LG G2 - test

LG G2 to smartfon z wbudowanym aparatem fotograficznym. Wyposażono go w 13-megapikselową matrycę i szerokokątny obiektyw o jasności f/2.4. Przekonajcie się jak wypadł w naszym teście.
LG G2 to zaawansowany smartfon z 5,2-calowym ekranem i systemem operacyjnym Android 4.2.2. Jelly Bean Wbudowany aparat fotograficzny wyposażono w 13-megapikselową matrycę i optyczną stabilizację obrazu oraz 9-punktowy autofokus. Uwagę zwraca przycisk Rear Key, który umiejscowiony jest na tylnej ściance urządzenia. Ma on umożliwić intuicyjną obsługę smartfona za pomocą palca wskazującego.

Wbudowany aparat umożliwia zmianę czułości w zakresie 100-800 ISO, regulację balansu bieli oraz samowyzwalacz. Ponadto do dyspozycji dostajemy dwanaście trybów fotograficznych wśród nich HDR, panorama, sport, noc. LG G2 jest dostępny z kolorze czarnym oraz białym i kosztuje 2000 zł.

W teście skupiliśmy się na fotograficznych możliwościach LG G2, pomijając tym samym wszystkie inne funkcje smartfona.Parametry LG G2:
  • Wymiary: 138.5 x 70.9 x 8.9 mm
  • Waga: 143 g
  • Wyświetlacz: 5,2-calowy wyświetlacz ze szkła Gorilla Glass 2, 16 milionów kolorów, rozdzielczość: 1920x1080 pikseli
  • System operacyjny: Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean)
  • Aparat:[LST
]
Test składa się z następujących części:
1. Wstęp
2. Ergonomia, wykonanie
3. Tryby fotografowania i użytkowanie
4. Jakość zdjęć
5. Reprodukcja szczegółów i odwzorowanie kolorów
6. Podsumowanie
7. Zdjęcia przykładowe
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Łukasz Bożycki: pierwsza zima z Olympusem OM-D E-M1X
6 Kwi 2019
Fotografia przyrodnicza to pasmo niepowodzeń, które od czasu do czasu przerywane jest drobnym sukcesem. W dużym stopniu zależy on od możliwości i znajomości naszego sprzętu.
2
Okiem zawodowca: Lumix S1 i S1R
28 Mar 2019
Fotografka National Geographic, kreatywny portrecista, utytułowany fotoreporter publikujący w prasie... Zobaczcie, co o nowych pełnoklatkowych korpusach Panasonic mówią profesjonalni fotografowie.
0
Obiektyw do zadań specjalnych, czyli Venus Optics Laowa 25 mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro i powiększenie 5:1 w praktyce
20 Mar 2019
Venus Optics Laowa 25 mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro to jedno z niewielu specjalistycznych szkieł kierowanych do miłośników ekstremalnych powiększeń na rynku. Jest przy tym konstrukcją znacznie nowszą i tańszą od swojego konkurenta. Zobaczcie, na co je stać.
6
Galeria zdjęć w twoim salonie? Oto przyjazne dla portfela wydruki, dzięki którym stworzysz prywatną wystawę
6 Mar 2019
Dostępność usług drukowania takich jak MojObraz.pl pozwala nam stworzyć z salony własną salę wystawową. Przyjazne portfelowi, szybkie i łatwe z punktu widzenia klienta - nie ma powodu, dla którego nie warto by było spróbować.
0