LG G3 - test

LG G3 - test
Aparat wbudowany w LG G3 oferuje 13-megapikselową matrycę, optyczną stabilizację obrazu oraz dwie lampy LED. Produkt koreańskiego producenta jest także pierwszym smartfonem, w którym zastosowano laserowy autofokus. Do kadrowania posłuży nam 5,5-calowy ekran LCD. Zobaczcie jak LG G3 wypadł w naszym teście.

1. WstępLG G3 jest pierwszym smartfonem, w którym zastosowano laserowy autofokus. Wbudowany aparat został wyposażony w optyczną stabilizację obrazu, laserowy autofokus oraz dwie lampy LED (o dwóch różnych temperaturach barwowych - ciepłej i zimnej).

Flagowy smartfon koreańskiego producenta kosztuje około 2000 zł. Urządzenie może konkurować ze swoim poprzednikiem - LG G2 oraz takimi smartfonami jak: LG F Flex, Sony Xperia Z2, iPhone 5S czy Nokia Lumia 1020 czy Samsung Galaxy S5.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)
W teście skupiliśmy się na fotograficznych możliwościach LG G3, pomijając tym samym wszystkie inne funkcje smartfona.

Parametry LG G3:
 • Wymiary: 146,3 x 74,6 x 9,3 mm
 • Waga: 154 g
 • Wyświetlacz: 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560x1440 pikseli
 • System operacyjny: Android OS 4.4.2 (KitKat)
 • Aparat:[LST
]

Test składa się z następujących części:
 1. Wstęp
 2. Ergonomia, wykonanie
 3. Tryby fotografowania i użytkowanie
 4. Jakość zdjęć
 5. Reprodukcja szczegółów i odwzorowanie kolorów
 6. Podsumowanie
 7. Zdjęcia przykładowe

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Czy fotografia i zjawiska nadprzyrodzone to dobrana para? Odwiedziliśmy tegoroczny Fotofestiwal
3 Lip 2019
Z niektórymi miesiącami związane są nieodłącznie pewne wydarzenia. I tak czerwiec od razu kojarzy nam się z łódzkim Fotofestiwalem. Staramy się go odwiedzić co roku, choć na chwilę. Przyglądamy się tegorocznej edycji wydarzenia.
0
Fujifilm GFX 50R - w podróży po bezdrożach Jordanii
25 Cze 2019
Jordania. Kraj skał i piasku, cały mieniący się w żółciach i czerwieniach. O tym Google Maps powiedziało mi jeszcze przed wyjazdem. Nie wiedziałam natomiast, że jest to kraj głównie górzysty. W tygodniowej podróży towarzyszył mi kompaktowy średni format Fujifilm GFX 50R. Jak sprawdził się w niełatwych warunkach fotografii podróżniczej?
3
Capture One Pro 12 pod lupą House of Retouching
3 Maj 2019
Capture One Pro 12 pojawił się na rynku już jakiś czas temu. Czy inżynierom udało się stworzyć kolejne narzędzia, które wycisną ostatnie soki z plików RAW i czy wypracowali nowe sposoby na przyśpieszenie pracy? A może pojawiły się bardziej zaawansowane opcje retuszu?
0
Panasonic Lumix G90 - pierwszy wybór, nie tylko dla fotografa
1 Maj 2019
Najnowszy Panasonic Lumix G90 to najlepsze cechy poprzednika i jeszcze bardziej zaawansowany tryb wideo, zbliżający go do topowych filmujących modeli z serii Lumix.
0