Sony SLT-A35 - szybki test

Sony SLT-A35 to odświeżona wersja lustrzanki dla amatorów. Nowa, 16-megapikselowa matryca i "Picture Effects" są najważniejszymi zmianami w stosunku do A33. Zapraszamy do szybkiego testu Alfy z półprzepuszczalnym lustrem.
Zaprezentowany w czerwcu Sony SLT-A35 jest następcą modelu A33. Nowa Alpha jest przedstawicielem grupy aparatów z nieruchomym, półprzepuszczalnym lustrem. Konstrukcja tego typu pozwala na fotografowanie bez efektu black out. Zjawisko to w klasycznych lustrzankach powoduje, że podczas ekspozycji lustro przerywa działanie systemów pomiaru. Dodatkowo, w czasie kiedy lustro jest podniesione, nie możemy obserwować obrazu w wizjerze. W aparatach SLT zablokowane lustro rozwiązuje problemy związane z mechanicznymi ograniczeniami poruszającego się lustra.

Najważniejsze cechy SLT-A35 to nowa matryca o rozdzielczości 16 megapikseli, filmowanie Full HD z autofokusem opartym o detekcję fazy i ustawienia kolorystyczne o nazwie "Picture Effects". Aparat stracił, w stosunku do poprzednika, ekran umieszczony na przegubie.


Test został podzielony na następujące części:

Komentarze
Polecane artykuły
Capture One Pro 12 pod lupą House of Retouching
3 Maj 2019
Capture One Pro 12 pojawił się na rynku już jakiś czas temu. Czy inżynierom udało się stworzyć kolejne narzędzia, które wycisną ostatnie soki z plików RAW i czy wypracowali nowe sposoby na przyśpieszenie pracy? A może pojawiły się bardziej zaawansowane opcje retuszu?
0
Panasonic Lumix G90 - pierwszy wybór, nie tylko dla fotografa
1 Maj 2019
Najnowszy Panasonic Lumix G90 to najlepsze cechy poprzednika i jeszcze bardziej zaawansowany tryb wideo, zbliżający go do topowych filmujących modeli z serii Lumix.
0
Łukasz Bożycki: pierwsza zima z Olympusem OM-D E-M1X
6 Kwi 2019
Fotografia przyrodnicza to pasmo niepowodzeń, które od czasu do czasu przerywane jest drobnym sukcesem. W dużym stopniu zależy on od możliwości i znajomości naszego sprzętu.
2
Okiem zawodowca: Lumix S1 i S1R
28 Mar 2019
Fotografka National Geographic, kreatywny portrecista, utytułowany fotoreporter publikujący w prasie... Zobaczcie, co o nowych pełnoklatkowych korpusach Panasonic mówią profesjonalni fotografowie.
0