fotoksiążka

Wszystkie artykuły z tagiem: "fotoksiążka" w serwisie fotopolis.pl:
Usługa fotoksiążki w Zdjęciach Google dostępna w Polsce. Album ze swoimi zdjęciami zamówisz bezpośrednio przez smartfona
Jeśli posiadacie smartfona z Androidem, najprawdopodobniej swoje fotografie przechowujecie w aplikacji Zdjęcia Google. Teraz za pomocą kilku kliknięć, możesz z jej poziomu zamówić fotoksiążkę ze swoimi wspomnieniami.
24 Paź 2018
Maciej Luśtyk
0
100 zł rabatu na wydruki Saal Digital dla czytelników fotopolis.pl
Jeśli myśleliście o stworzeniu własnej książki fotograficznej, mamy dla was promocję, która pozwoli Wam na większą swobodę przy jej projektowaniu.
22 Lis 2016
Maciej Luśtyk
0
Saal Digital - test praktyczny fotoksiążki
Rynek foto-książek zdaje się nieustannie rosnąć. Oferta jest coraz większa, co oznacza, że również wybór właściwego wykonawcy staje się coraz trudniejszy. Dziś bierzemy pod lupę foto-książki firmy SAAL, jednego z największych graczy na rynku europejskim.
17 Lis 2016
Maciej Zieliński
5
Canon hdbook - nowa platforma do produkcji wysokiej jakości fotoksiążek
Na polskim rynku debiutuje platforma hdbook, która sprawić ma, że tworzenie spersonalizowanych fotoksiążek stanie się proste, a każdy będzie mógł się cieszyć najwyższej jakości drukiem.
24 Maj 2016
Maciej Luśtyk
1
Startuje konkurs na Fotograficzną Publikację Roku 2016
Właśnie ruszył nabór zgłoszeń do 4. edycji konkursu Fotograficzna Publikacja Roku. Książki, których głównym tematem jest fotografia można nadsyłać do 4 maja 2016 r.
22 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Matt Stuart “All that life can afford” [RECENZJA]
„Londyn Matta jest tak interesujący jak Nowy York Winogranda, Paryż Cartier-Bressona czy Sydney Trenta Parke” - o zdjęciach Matta Stuarta pisze Geoff Dryer. Trudno o lepszą rekomendację.
22 Lut 2016
Mateusz Grybczyński
0
„Podróżnik fotograficzny” Jacka Boneckiego już niebawem w sprzedaży
„Podróżnik fotograficzny” to najnowsza książka Jacka Boneckiego. Jest skierowana do początkujących i średniozaawansowanych fotografów, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności w zakresie fotografii podróżniczej. Znajdziemy w niej barwne zdjęcia i szczegółowo opisane historie, które przybliżą Wam warsztat zawodowego fotografa.
19 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
AlboomerPro - serwis stworzony z myślą o profesjonalistach
Jeżeli jesteś fotografem ślubnym, który uwielbia dostarczać swoim klientom zdjęcia w bardziej tradycyjnej formie, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Na polskim rynku pojawiła się nowa marka - AlboomerPro. Serwis umożliwia zamówienie luksusowych albumów i książek fotograficznych, które mogą przypaść do gustu wielu profesjonalistom.
29 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0
Brutalna rzeczywistość Kingstown w najnowszym albumie Boogie'ego
W listopadzie ukaże się nowy album jednego z najciekawszych, współczesnych fotografów ulicznych, Vladimira Milivojevicha, szerszej publiczności znanemu pod pseudonimem Boogie. “A Wah Do Dem” opowiada o brutalnej codzienności miasta Kingston na Jamajce. Jest to też pierwsze kolorowe wydawnictwo autora.
16 Paź 2015
Maciej Luśtyk
0
Dwa retrospektywne albumy Terry’ego Richardsona już niebawem w sprzedaży
Na początku października ukażą się dwa retrospektywne albumy ikony fotografii mody, Terry’ego Richardsona. Tytuły “Portraits” i “Fashion” oferować mają szczegółowy przegląd ponad 20-letniej kariery fotografa.
10 Wrz 2015
Maciej Luśtyk
0