„Podróżnik fotograficzny” Jacka Boneckiego już niebawem w sprzedaży

0
Michał Chrzanowski
19 Luty 2016
Artykuł na: 2-3 minuty
„Podróżnik fotograficzny” to najnowsza książka Jacka Boneckiego. Jest skierowana do początkujących i średniozaawansowanych fotografów, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności w zakresie fotografii podróżniczej. Znajdziemy w niej barwne zdjęcia i szczegółowo opisane historie, które przybliżą Wam warsztat zawodowego fotografa.

Podróżnik fotograficzny jest połączeniem albumu oraz poradnika dla początkujących i średniozaawansowanych fotografów, którzy są pasjonatami wypraw z aparatem. To także opowieść o fotograficznej przygodzie, która stała się sposobem na życie znanego polskiego fotografa Jacka Boneckiego. Autor zabiera nas w podróż w głąb swojej pasji i zachęca nas do otworzenia się na piękno otaczającego świata.

”Nieważne kim jesteś! Nieważne ile kosztował Twój aparat! A może masz przy sobie tylko smartfona?! Może nigdy nie byłeś w egzotycznych plenerach?! Dzięki prostym poradom, które znalazły się w tej książce dziś i Ty możesz być artystą” – czytamy w opisie książki.

Po książce możemy się spodziewać fotografii, które przeniosą nas w niecodzienną i wyjątkową rzeczywistość, niebanalnych opisów i cennych sugestii, a także dużej dawki wartościowej i merytorycznej wiedzy. To doskonały podręcznik zarówno dla tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i szukają inspiracji, jak i dla tych, którzy są entuzjastami fotografii podróżniczej.

Podróżnik fotograficzny autorstwa Jacka Boneckiego to 256 stron wyjątkowej wyprawy, z której otrzymamy fundamentalną wiedzę na temat fotografii i odległych zakątków świata. Książka w sprzedaży pojawi się 13 kwietnia 2016 roku w cenie około 50 zł. Jednak już teraz możecie ją nabyć w przedsprzedaży za około 35 zł. Zamówień możecie dokonywać na www.swiatksiazki.pl i hitsalonik.pl. Więcej informacji o książce znajdziecie na stronie wydawnictwa Edipresse Polska.

Jacek Bonecki (ur, 1969) - fotograf, operator filmowy, producent telewizyjny i dziennikarz. Jest artystą uniwersalnym i multitematycznym. Jako fotograf wszechstronny doskonale odnajduje się w różnych dziedzinach fotografii, takich jak fotografia podróżnicza, sportowa, reklamowa, motoryzacyjna, reportażowa. W swojej twórczości zaznacza wyraźnie własny punkt widzenia oraz charakterystyczny i niepowtarzalny styl fotografowania. Umiejętności zdobyte w szkole filmowej oraz inspiracje czerpane z inscenizacji filmowej, przenikają się w jego pracach. Część swojej wiedzy, doświadczeń i niezwykłych zdjęć zawarł w dwóch książkach wydanych nakładem wydawnictwa National Geographic: „Fotograf w Podróży” oraz „Przystanek Dakar. Rajd Okiem Fotografa”.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
22 pomysły na lepsze zdjęcia w 2020 roku. Styczniowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży
22 pomysły na lepsze zdjęcia w 2020 roku. Styczniowy numer Digital Camera Polska już w sprzedaży
Na sklepowe półki trafia właśnie najnowsze wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in.: inspiracje i porady na temat rozwijania fotograficznych umiejętności....
1
0
Jaka naprawdę jest Warszawa? Projekt „Puls” to próba zbadania współczesnej tożsamości stolicy
Jaka naprawdę jest Warszawa? Projekt „Puls” to próba zbadania współczesnej tożsamości stolicy
Znani fotografowie, artyści, działacze i pisarze - 12 twórców przez ostatni rok skupiało się na badaniu pulsu Warszawy. Rezultatem są dwie książki, archiwum...
4
0
Zima to doskonały czas na fotografię czarno-białą. Poznaj ją z najnowszym wydaniem Digital Camera Polska
Zima to doskonały czas na fotografię czarno-białą. Poznaj ją z najnowszym wydaniem Digital Camera...
Zimą nie ma co fotografować? Monochrom zmieni wasze zdanie. W najnowszym numerze DCP podpowiadamy co i jak fotografować w czerni i bieli. Oprócz tego jak zawsze...
0
0
Powiązane artykuły