„Podróżnik fotograficzny” Jacka Boneckiego już niebawem w sprzedaży

„Podróżnik fotograficzny” Jacka Boneckiego już niebawem w sprzedaży
„Podróżnik fotograficzny” to najnowsza książka Jacka Boneckiego. Jest skierowana do początkujących i średniozaawansowanych fotografów, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności w zakresie fotografii podróżniczej. Znajdziemy w niej barwne zdjęcia i szczegółowo opisane historie, które przybliżą Wam warsztat zawodowego fotografa.
Podróżnik fotograficzny jest połączeniem albumu oraz poradnika dla początkujących i średniozaawansowanych fotografów, którzy są pasjonatami wypraw z aparatem. To także opowieść o fotograficznej przygodzie, która stała się sposobem na życie znanego polskiego fotografa Jacka Boneckiego. Autor zabiera nas w podróż w głąb swojej pasji i zachęca nas do otworzenia się na piękno otaczającego świata.

”Nieważne kim jesteś! Nieważne ile kosztował Twój aparat! A może masz przy sobie tylko smartfona?! Może nigdy nie byłeś w egzotycznych plenerach?! Dzięki prostym poradom, które znalazły się w tej książce dziś i Ty możesz być artystą” – czytamy w opisie książki.

Po książce możemy się spodziewać fotografii, które przeniosą nas w niecodzienną i wyjątkową rzeczywistość, niebanalnych opisów i cennych sugestii, a także dużej dawki wartościowej i merytorycznej wiedzy. To doskonały podręcznik zarówno dla tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i szukają inspiracji, jak i dla tych, którzy są entuzjastami fotografii podróżniczej.

Podróżnik fotograficzny autorstwa Jacka Boneckiego to 256 stron wyjątkowej wyprawy, z której otrzymamy fundamentalną wiedzę na temat fotografii i odległych zakątków świata. Książka w sprzedaży pojawi się 13 kwietnia 2016 roku w cenie około 50 zł. Jednak już teraz możecie ją nabyć w przedsprzedaży za około 35 zł. Zamówień możecie dokonywać na www.swiatksiazki.pl i hitsalonik.pl. Więcej informacji o książce znajdziecie na stronie wydawnictwa Edipresse Polska.

Jacek Bonecki (ur, 1969) - fotograf, operator filmowy, producent telewizyjny i dziennikarz. Jest artystą uniwersalnym i multitematycznym. Jako fotograf wszechstronny doskonale odnajduje się w różnych dziedzinach fotografii, takich jak fotografia podróżnicza, sportowa, reklamowa, motoryzacyjna, reportażowa. W swojej twórczości zaznacza wyraźnie własny punkt widzenia oraz charakterystyczny i niepowtarzalny styl fotografowania. Umiejętności zdobyte w szkole filmowej oraz inspiracje czerpane z inscenizacji filmowej, przenikają się w jego pracach. Część swojej wiedzy, doświadczeń i niezwykłych zdjęć zawarł w dwóch książkach wydanych nakładem wydawnictwa National Geographic: „Fotograf w Podróży” oraz „Przystanek Dakar. Rajd Okiem Fotografa”.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm GFX 100 - zdjęcia przykładowe
26 Cze 2019
W nasze ręce trafił król średnioformatowego systemu Fujifilm. Zobaczcie, jak wyglądają 102-megapikselowe zdjęcia z GFX 100!
3
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4