Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Canon hdbook - nowa platforma do produkcji wysokiej jakości fotoksiążek

1

Autor: Maciej Luśtyk

24 Maj 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Na polskim rynku debiutuje platforma hdbook, która sprawić ma, że tworzenie spersonalizowanych fotoksiążek stanie się proste, a każdy będzie mógł się cieszyć najwyższej jakości drukiem.

Dla większości osób, fotoksiążki to ciekawy sposób na stworzenie albumu rodzinnego lub okolicznościowego, a możliwość ich zamówienia to ważny punkt oferty profesjonalnych fotografów. Dobrze wykonana fotoksiążka sprawdzi się również jako atrakcyjne portfolio. Nieważne jaki jest nasz cel, Canon wychodzi na przeciw z usługą hdbook, która zaspokoić ma potrzeby nawet najbardziej wymagających fotografów.

Najważniejszym punktem jest tu wygodna aplikacja, która przeprowadzi nas przez cały proces tworzenia albumu i pozwoli na jego spersonalizowanie. Jak mówi producent, program łączy zaawansowane zaplecze technologiczne z intuicyjną i łatwą nawigacją, dzięki czemu każdy będzie sobie w stanie poradzić z jego obsługą. Dla bardziej doświadczonych twórców producent przygotował rozszerzony zestaw narzędzi, który pozwoli na szczegółową edycję układu książki.

 

Twórcy zapewniają, że do produkcji albumów wykorzystywany jest najwyższej jakości papier. Same zdjęcia są zaś drukowane przy pomocy najbardziej zaawansowanej drukarki fotograficznej producenta, Canon DreamLabo 5000, wyposażonej w zestaw 7 atramentów i głowicę FINE, które pozwolą na wierną reprodukcję szczegółów i kolorystyki zdjęć.

- Z jednej strony nasze fotoksiążki wyróżnia doskonała jakość druku, z drugiej – najwyższa precyzja wykonania całej publikacji. To dwa najważniejsze kryteria, które mają ogromne znaczenie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i profesjonalnych fotografów. Fotoksiążka to wspaniały sposób na utrwalenie wspomnień, pamiątka niezapomnianych chwil, ale także narzędzie do wykorzystania w profesjonalnej branży foto – mówi Adam Młynarczyk, Business Project Manager, Canon Polska.

 

Producent stosuje płaskie łączenia stron, dzięki temu możliwa jest ekspozycja dużych fotografii na dwóch sąsiednich stronach. Fragmenty znajdujące się przy wewnętrznych krawędziach stron będą zawsze widoczne. Dostępne formaty fotoksiążek to: A3, A4 i A5 w orientacji poziomej, A4 i A5 w orientacji pionowej, a także kwadrat o wymiarach 12 x 12 cm , 21 x 21 cm i 30 x 30 cm.

Aplikację do projektowania fotoksiążek można pobrać za pośrednictwem strony cyfrowe.pl - partnera Canon.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem canon.pl.

 

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Film Pro 400H był jednym z najciekawszych materiałów, które pozostały w stale kurczącej się ofercie profesjonalnych kolorowych negatywów. Niestety 14 stycznia Fujifilm...
22
0
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Gimbale Moza to atrakcyjna i niedroga alternatywa dla modeli DJI, Zhiyun czy FeiyuTech. W rekordowo niskich cenach kupicie je jeszcze do końca stycznia.
34
0
LG UltraFine OLED Pro - profesjonalny monitor z funkcją Pixel Dimming
LG UltraFine OLED Pro - profesjonalny monitor z funkcją Pixel Dimming
Firma LG wprowadzi na rynek monitor graficzny UltraFine OLED Pro. Będzie miał przekątną 31.5 cale i rozdzielczość 4K.
0
0