Święto Fotografii i Kreatywności! Dni CEWE FOOTKSIĄŻKI po raz pierwszy w Polsce

Autor: Redakcja Fotopolis

23 Październik 2023
Artykuł na: 4-5 minut

CEWE zaprasza do swoich salonów na wyjątkowe wydarzenie. Podczas Dni CEWE FOTOKSIĄŻKI na każdego czeka wiele atrakcji i inspiracji.

Materiał partnera

Dla wszystkich miłośników aparatów i zdjęć nadeszły wyjątkowe dni. Po raz pierwszy w Polsce, CEWE zaprasza na niezapomniane świętowanie sztuki fotografii i tworzenia wyjątkowych fotoksiążek, wielokrotnie nagradzanych za najwyższą jakość. Od 13 października do 4 listopada zapraszamy was do salonów CEWE FOTOJOKER na fascynującą podróż po świecie zdjęć i kreatywności.

Co Was czeka podczas Dni CEWE FOTOKSIĄŻKI?

Na każdego czeka wiele atrakcji i inspiracji. Nasi doświadczeni doradcy są do dyspozycji, aby pomóc wam stworzyć swoją własną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ krok po kroku. Niezależnie od tego, czy jesteście początkującymi fotografami, czy doświadczonymi pasjonatami, czy fotografujecie aparatem, czy smartphonem - nasze porady pomogą wam stworzyć album, który będzie trwałą pamiątką najlepszych chwil na długie lata.

Podczas Dni CEWE FOTOKSIĄŻKI otrzymacie specjalne vouchery z kodami rabatowymi, które umożliwią zakup fotoproduktów CEWE w obniżonej cenie. To doskonała okazja, by uzupełnić swoją kolekcję fotograficznych perełek.

A to jeszcze nie wszystko! Jeśli odwiedzicie salon CEWE FOTOJOKER do 4 listopada, będziecie mieli możliwość wydrukowania dwóch zdjęć natychmiastowych w formacie 10x15 cm zupełnie za darmo. To doskonała okazja, aby uwiecznić swoje ulubione chwile i zabrać je ze sobą jako małe pamiątki.

Jeśli nie możecie odwiedzić nas osobiście, nie martwcie się. Relację z Dni CEWE FOTOKSIĄŻKI znajdziecie na naszych profilach na Facebooku i Instagramie, gdzie będziemy dzielić się inspiracjami, poradami i wyjątkowymi chwilami spędzonymi razem z wami.

Influencerzy na Dniach CEWE FOTOKSIĄŻKI

W Dniach CEWE FOTOKSIĄŻKI biorą udział również znani twórcy internetowi, którzy tworzą swoje własne CEWE FOTOKSIĄŻKI. Będziecie mieli okazję śledzić ich twórczy proces na ich profilach na Instagramie. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jak stworzyć swoją własną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, jakie możliwości daje bezpłatny program CEWE Fotoświat, czym są uszlachetnienia czy cliparty.

Influencerzy, którzy wezmą udział w akcji to:

Sprawdźcie, jakie mają pomysły na swoje fotoksiążki i dajcie się zainspirować. Możecie być pewni, że Dni CEWE FOTOKSIĄŻKI przyniosą mnóstwo wspaniałych chwil i fotograficznych odkryć. Szczegółowe informacje na temat Dni CEWE FOTOKSIĄŻKI, znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej cewe.pl/dni-cewe-fotoksiazki.html.

Do zobaczenia na Dniach CEWE FOTOKSIĄŻKI!

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia
Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia
Foto-Plus zaprasza na kolejną edycję EXPOzycji, największego wydarzenia branży foto-wideo w południowej Polsce, którego celem jest prezentacja najnowszego sprzętu do fotografii i filmowania oraz...
18
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
20 lutego rano w Tokio zostaną zaprezentowane nowości sprzętowe Fujifilm. Oficjalna prezentacja z cyklu X-Summit będzie transmitowana na żywo. Co ciekawego zobaczymy?
12
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Piotr Jaxa od ponad 20 lat fotografuje operatorów filmowych z całego świata. Wybrane zdjęcia z projektu Cinematographers obejrzymy w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w...
4
Powiązane artykuły