Zachowaj rodzinne wspomnienia w Kronice Rocznej pełnej zdjęć

Autor: Redakcja Fotopolis

16 Styczeń 2023
Artykuł na: 6-9 minut

Koniec roku i początek nowego to dobry moment na podsumowania, ale także wspominanie wspaniałych chwil, nie tylko z ostatnich 12 miesięcy. Najlepszym sposobem na zachowanie tych wszystkich wspomnień jest stworzenie CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Materiał partnera

W życiu każdego z nas są takie momenty, które chcielibyśmy zachować w pamięci na zawsze, by móc do nich wracać nawet za kilkadziesiąt lat. Pierwsze kroki dziecka, pierwsza randka, wspólny wypad za granicę, ślub siostry, a może 40 rocznica ślubu rodziców, czy 80 urodziny babci. Te i inne wydarzenia, w których uczestniczymy, są dla nas ważne i wyjątkowe, bo są niepowtarzalne.

Każdy rok jest inny, wart zapamiętania. Jak więc utrwalić go na dłużej? Możesz zamknąć wspomnienia w swojej własnej kronice rocznej.

Zacznij od przejrzenia zdjęć – na pewno masz ich wiele, w telefonie lub na komputerze, czy też kartach pamięci i dyskach. Wybierz te fotografie, które najlepiej pokazują emocje lub momenty, które były dla Ciebie i Twoich bliskich szczególnie ważne. Kiedy już wybierzesz zdjęcia, zastanów się, jak ułożyć z nich historię. Opowiedz o całym roku z życia swojej rodziny. Jeśli chcesz, możesz także opisać najzabawniejsze historie lub te najbardziej wzruszające. Może którejś z chwil uwiecznionych na zdjęciach towarzyszył jakiś śmieszny tekst Twoich dzieci? Wszystkie te szczegóły wpływają na to jak zapamiętujemy minione dni. Pomyśl tylko, ile radości sprawi Ci taka kronika, do której będziecie mogli zajrzeć całą rodziną za rok, dwa, a nawet 10. Jak więc ją stworzyć? To proste – stwórz ją w formie własnej, niebanalnej CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Opowiedz swoją historię w unikalny sposób – tak, jak chcesz

Wybierz jeden z wielu dostępnych szablonów lub zaprojektuj album samodzielnie. Korzystaj z układów zdjęć lub twórz własne koncepcje. Dodaj tekst, który najlepiej odniesie się do tego, co chcesz utrwalić na kartach CEWE FOTOKSIĄŻKI. W ten sposób zapiszesz historię swojej rodziny na długie lata, w stylu, który Wam najbardziej odpowiada. Możesz zaprojektować kronikę, która będzie wyrażać dziecięcą radość, albo wybrać bardziej eleganckie elementy. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego.

Pamiętaj, że masz do wyboru wiele formatów. CEWE FOTOKSIĄŻKA XL na pewno będzie się prezentować jako poważniejsza, bardziej wyszukana. Natomiast dla osób, które wolą mniejsze pamiątki rodzinne, firma CEWE przygotowała nowość – CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Kwadratową Małą, która ma zaledwie 15x15 cm i z łatwością zmieści się na każdej półce.

Co może się znaleźć w takiej kronice? Zdjęcia, teksty, ale także cliparty (grafiki tematyczne, dostępne przy tworzeniu CEWE FOTOKSIĄŻKI) i ozdobne ramki, które nadadzą jej nietuzinkowego charakteru. Lubicie też z rodziną nagrywać filmiki? Oglądaj ulubione relacje wideo z wycieczek, spotkań rodzinnych, czy wypadów za miasto raz po raz, dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu podczas tworzenia kroniki rodzinnej i dodasz je do swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona, aby ponownie przeżyć najlepsze momenty swojego roku. Taki kod QR wydrukowany w CEWE FOTOKSIĄŻCE będzie mogła zeskanować także babcia czy dziadek, a nawet daleka rodzina i znajomi, którzy przyjadą w odwiedziny.

Pamiętaj, że kronika nie musi być podsumowaniem tylko 12 miesięcy. Opowiedz w niej o swoich ulubionych wyjazdach z kilku lat lub wyjątkowym, rodzinnym wydarzeniu, na przykład ślubie siostry. Możesz stworzyć ją dla siebie, albo podarować komuś w prezencie. Pomyśl tylko, ile radości sprawi Babci i Dziadkowi taki prezent z okazji ich święta czy urodzin. Zbierz fotografie z ich wspólnych chwil z wnukami z wielu lat i podaruj im prawdziwe, radosne emocje, nie tylko w chwili wręczania podarunku, ale za każdym razem, gdy będą go przeglądać.

Jak zaprojektować własną kronikę?

Nie znasz się na zaawansowanych programach graficznych, a układanie zdjęć w plikach tekstowych przyprawia Cię o ból głowy? Na szczęście firma CEWE ma na to idealne rozwiązanie. CEWE FOTOKSIĄŻKĘ zaprojektujesz w specjalnym programie. Możesz skorzystać z wersji online, na stronie cewe.pl, lub pobrać program na swój komputer. Dzięki temu program będzie działał nawet w trybie offline. Po wybraniu szablonu, lub stworzeniu własnego projektu, wystarczy, że złożysz zamówienie, a Twoja kronika po kilku dniach będzie już w Twoich rękach.

Sięgnij po najwyższą jakość na świecie

Łatwość tworzenia to tylko jedna z zalet CEWE FOTOKSIĄŻKI. CEWE jest także jedyną firmą w Polsce, w kategorii obróbki fotografii, która została nagrodzona nagrodą TIPA World Award. Jest to najważniejszy konkurs branżowy, porównywalny do Oscarów czy mistrzostw olimpijskich, a CEWE może się pochwalić aż 7 nagrodami od początku działania TIPA. To wyróżnienie, które wskazuje na najwyższą jakość produktów, które trafiają do klientów, ale także materiałów, z których są wykonane. Dlatego widząc oznaczenie TIPA, klienci mogą być pewni, że wybierają najlepszy produkt dostępny na rynku.

Artykuł powstał we współpracy z firmą CEWE.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Analizy
Chmury danych i serwery NAS dla fotografów i filmowców - przegląd rynku (2024)
Chmury danych i serwery NAS dla fotografów i filmowców - przegląd rynku (2024)
Przegląd i porównanie najpopularniejszych internetowych serwisów do archiwizowania danych i domowych serwerów NAS pozwalających stworzyć prywatną chmurę.
7
Aparat fotograficzny na wyjazd - przegląd najlepszych korpusów dla podróżników (2024)
Aparat fotograficzny na wyjazd - przegląd najlepszych korpusów dla podróżników (2024)
Szukasz niedużego aparatu do zabrania w podróż lub na urlop? Oto najlepsze modele, które zamykają duże możliwości w niewielkich, wygodnych konstrukcjach z przystępną ceną.
13
To karta graficzna decyduje dziś o wydajnej edycji. Laptopy ASUS z NVIDIA Studio w pracy z obrazem
To karta graficzna decyduje dziś o wydajnej edycji. Laptopy ASUS z NVIDIA Studio w pracy z obrazem
Wykorzystując laptopy dla twórców Asus Studiobook i Zenbook sprawdzamy, jak Nvidia Studio radzi sobie w pracy z obrazem i coraz częściej wykorzystywanymi w postprodukcji funkcjami AI.
29