ekologia w obiektywie

Wszystkie artykuły z tagiem: "ekologia w obiektywie" w serwisie fotopolis.pl:
Rusza kolejna edycja konkursu fotograficznego "Ekologia w obiektywie"
Już w poniedziałek 14 października rusza konkurs fotograficzny "Ekologia w obiektywie", w tym roku pod hasłem "Lepsze życie".
11 Paź 2013
Marcin Grabowiecki
0
Konkurs "Ekologia w Obiektywie"
Do końca września można jeszcze nadsyłać zdjęcia na konkurs "Ekologia w Obiektywie" organizowany przez firmę Bayer. Tegoroczna, 12. edycja adresowana jest do zawodowych fotografów, w tym fotoreporterów prasowych. Pula nagród to 11 000 zł.
21 Wrz 2012
Marcin Grabowiecki
0
Przyznano nagrody w konkursie "Ekologia w Obiektywie 2011"
Dziś wręczono nagrody w konkursie "Ekologia w Obiektywie 2011". Zdobywcą Grand Prix został Piotr Płaczkowski, którego Jury nagrodziło za zdjęcie przedstawiające lisa w zimowym lesie.
10 Cze 2011
Marcin Grabowiecki
0
Ostatnie dni trwania konkursu "Ekologia w Obiektywie"
Finał konkursu "Ekologia w Obiektywie" firmy Bayer już 8 maja. To ostatnie dni, żeby wysłać zdjęcia!
28 Kwi 2011
Marcin Grabowiecki
0
Tygodniowa nagroda w konkursie "Ekologia w Obiektywie"
Trzecia tygodniowa nagroda w konkursie "Ekologia w Obiektywie" powędrowała do Gorzowa Wielkopolskiego. Otrzymała ją Violetta Nowak. Kolejne nagrody tygodnia czekają. Prace na konkurs można przesyłać do 8 maja 2011.
7 Kwi 2011
Marcin Grabowiecki
0
Konkurs Ekologia w Obiektywie 2011
Ruszyła właśnie 11. edycja konkursu "Ekologia w Obiektywie" organizowanego przez firmę Bayer we współpracy z UNEP. Tegorocznym tematem jest "Życie w lasach", bowiem rok 2011 został ogłoszony przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych Międzynarodowym Rokiem Lasów. Na zwycięzcę czeka warte 5 000 zł Grand Prix. Prace można zgłaszać do 8 maja 2011.
9 Mar 2011
Marcin Grabowiecki
0
Konkurs "Ekologia w obiektywie 2010" rozstrzygnięty
Dziś poznaliśmy wyniki konkursu "Ekologia w obiektywie 2010". Jego celem było zwiększenie świadomości na temat zrównoważonego rozwoju. Grand Prix zdobył Piotr Chara za zdjęcie "Taniec" przedstawiające dwa myszołowy w efektownym bitewnym tańcu.
28 Lip 2010
Marcin Grabowiecki
0
Konkurs "Ekologia w Obiektywie 2010"
Ruszyła jubileuszowa, dziesiąta edycja ogólnopolskiego konkursu fotograficznego "Ekologia w Obiektywie 2010" organizowanego przez firmę Bayer. Tegorocznym tematem jest "Bioróżnorodność". Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników fotografii, zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Swoje prace można przesyłać do 19 czerwca 2010 roku.
5 Maj 2010
Marcin Grabowiecki
0
"Ekologia w obiektywie" - Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny firmy Bayer rozstrzygnięty!
Poznaliśmy oficjalne wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Ekologia w obiektywie". Grand Prix oraz nagrodę w wysokości 7 tysięcy złotych otrzymał Jakub Piękoś, autor fotografii "Pożegnanie z Afryką albo John Wayne - reinkarnacja". Jury przyznało oddzielne nagrody w kategoriach "Profesjonaliści" oraz "Młodzież". Najlepsze prace można oglądać na plenerowej wystawie na warszawskim Barbakanie do 29 lipca. Prezentacji towarzyszy wystawa zdjęć Marcina Kydryńskiego.
17 Cze 2009
ms
0
"Ekologia w obiektywie" - ostanie dni na zgłoszenie prac
Przypominamy, że jeszcze tylko przez tydzień przyjmowane będą prace do Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Ekologia w obiektywie". IX edycja imprezy, zorganizowana przez firmę Bayer, skierowana jest do profesjonalistów oraz młodych amatorów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
11 Maj 2009
ms
0