Ostatnie dni trwania konkursu "Ekologia w Obiektywie"

Finał konkursu "Ekologia w Obiektywie" firmy Bayer już 8 maja. To ostatnie dni, żeby wysłać zdjęcia!
fot. Adrian Ślązok

Zdjęciem tygodnia w konkursie "Ekologia w Obiektywie" firmy Bayer została fotografia Adriana Ślązoka z Chorzowa. O wygranej zdecydowali internauci skupieni wokół strony www.ekologiawobiektywie.pl. Fotografia "W locie koszącym", przedstawiająca wznoszącą się do lotu orzechówkę w lasach Puszczy Białowieskiej podbiła serca internautów i zaciekawiła jurora.

Jak mówi autor nagrodzonej pracy, fotografią zajął się trochę z przypadku. Kiedy był dziennikarzem lokalnej gazety, postanowił kupić aparat, by ilustrować artykuły własnymi zdjęciami. Chciałem nie tylko pisać, ale także robić zdjęcia. I tak właśnie narodziła się moja pasja. Od jakiegoś czasu szczególnie upodobałem sobie fotografię przyrodniczą, a dokładniej - fotografowanie ptaków.

W nagrodę autor zwycięskiego zdjęcia otrzyma prenumeratę magazynu Digital Foto Video. Weźmie też udział w wielkim finale, który rozstrzygnie się już w czerwcu 2011.

Przypominamy, że ostateczny termin nadsyłania prac na konkurs "Ekologia w Obiektywie" mija 8 maja 2011.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie w naszym artykule.
Komentarze
Polecane artykuły
W ramach specjalnej usługi Canon przełączy pokrętło funkcyjne obiektywów RF na tryb bezstopniowy. Za 300 złotych
24 Maj 2019
Nowe obiektywy Canona są fantastyczne, ale też koszmarnie drogie. Producent znalazł sposób, jak zarobić na nich jeszcze więcej.
0
Pokaż swój projekt fotograficzny na TIFF Festival. Nabór do sekcji TIFF Open jeszcze tylko do 3 czerwca
24 Maj 2019
Realizujesz bądź zrealizowałeś ciekawy projekt fotograficzny? Zaprezentuj go szerokiej publiczności na wrocławskim TiFF Festival. Dowiedz się jak aplikować.
0
Samsung pracuje nad 5x zoomem optycznym w smartfonie
24 Maj 2019
Już niebawem najnowsze generacje smartfonów Samsunga mają korzystać z teleobiektywu o 5x optycznym przybliżeniu obrazu. Firma rozpoczęła właśnie masową produkcję nowych modułów.
0
Wszyscy Jesteśmy Fotografami - już jutro start krakowskiej odsłony popularnego cyklu
24 Maj 2019
Już po raz trzeci rok z rzędu w trakcie Miesiąca Fotografii odbędzie się krakowska odsłona cyklu Wszyscy Jesteśmy Fotografami. Zaplanowano trzy spotkania ze znakomitymi gośćmi, którymi będą: Todd Hido, Marta Zgierska i Iwo Zmyślony. Start już jutro o 18:00 w Krakowie.
0