plany produkcji

Wszystkie artykuły z tagiem: "plany produkcji" w serwisie fotopolis.pl:
Canon na rok zawiesza prace nad szkłami EF i skupia siły na mocowaniu RF. Niebawem możemy zobaczyć nawet 7 nowych obiektywów
Wygląda na to, że dla Canona najwyższym priorytetem staje się podgonienie bezlusterkowej konkurencji. W tym roku większość swoich sił skupi na szkłach z mocowaniem RF.
4 Sty 2019
Maciej Luśtyk
7
Porzućcie nadzieję. Aparaty Nikon DL nigdy nie ujrzą światła dziennego
W lutym zeszłego roku Nikon zaprezentował serię DL - zaawansowane kompakty z 1-calowymi matrycami które miały szansę namieszać w swoim segmencie. Rynkową premierę przesunięto jednak na czas nieokreślony. Dziś firma poinformowała, że nigdy nie trafią do sprzedaży.
13 Lut 2017
Maciej Luśtyk
1
Złej passy ciąg dalszy. GoPro odchudzi ofertę produktów
W związku ze słabymi wynikami finansowymi i ostatnimi perypetiami producent szuka oszczędności i zawęża swoją ofertę do 3 modeli kamer. Mówi też kiedy możemy spodziewać się premiery modelu HERO5.
5 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Epson rozpoczyna masową produkcję wizjerów, które sprawią, że zapomnimy, iż są elektroniczne
Ile dobrego by nie mówić o bezlusterkowcach, wizjery elektroniczne pod względem komfortu pracy ciągle nie mogą się równać z tym, co oferują lustrzanki. Ale już niedługo. Epson startuje z masową produkcją rewolucyjnych wizjerów o rozdzielczości 4,41 Mp.
11 Gru 2015
Maciej Luśtyk
0
Nikon pracuje nad modelem D5
W lakonicznej informacji prasowej producent poinformował o pracach nad pełnoklatkową lustrzanką Nikon D5. Czego możemy się spodziewać? Niestety ciężko powiedzieć.
18 Lis 2015
Maciej Luśtyk
0
Sigma planuje wprowadzić obiektywy z mocowaniem Sony FE
W wywiadzie udzielonym serwisowi Dpreview prezes firmy, Kazuto Yamaki zdradza, że Sigma ma w planach produkcję szkieł do systemu Sony FE. Oprócz tego, możemy też spodziewać się nowych szerokokątnych zoomów z serii ART.
6 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm zapowiada nowe obiektywy
Producent poinformował o aktualizacji mapy obiektywów serii X. W niedalekiej przyszłości system Fujifilm X zostanie rozszerzony między innymi o obiektywy XF 120mm F2.8 R Macro 1:1, XF 35 mm f/2 R i telekonwerter 1.4x.
10 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Canon przeniesie większość produkcji do Japonii
W związku z osłabieniem japońskiej waluty, Canon zamierza znów montować większość urządzeń w rodzimych zakładach produkcyjnych.
12 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Yongnuo poszerzy ofertę o obiektywy do aparatów Nikon
Niedawno szerokim echem odbiła się informacja o rozpoczęciu produkcji obiektywów przez chińską firmę Yongnuo. Produkty firmy są tańszymi zamiennikami szkieł oferowanych przez czołowe marki. W związku z dużym zainteresowaniem, producent zamierza poszerzyć ofertę o obiektywy dla systemu Nikona.
2 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
Kodak wkracza na rynek urządzeń mobilnych
Kodak poinformował, że w 2015 roku wprowadzi na rynek urządzenia łączące w sobie funkcje telefonu i aparatu fotograficznego. Smartfony powstaną we współpracy z producentem urządzeń mobilnych Bullit Group.
29 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0