doc! talks

Wszystkie artykuły z tagiem: "doc! talks" w serwisie fotopolis.pl:
Grzegorz Press gościem cyklu “doc! talks”
Grzegorz Press, tegoroczny laureat konkursu BZ WBK Press Photo 2016, będzie gościem kwietniowego “doc! talks”. Podczas spotkania opowie o swoich projektach, w tym o dokumentacji pracy Teatru 21, którego aktorami są osoby niepełnosprawne.
18 Kwi 2016
Michał Chrzanowski
0
Paweł Jaszczuk gościem cyklu “doc! talks”
Już dziś, 31 marca, o godzinie 19:00 rozpocznie się kolejne spotkanie z cyklu doc! talks. Tym razem jego gościem będzie znany polski fotograf, Paweł Jaszczuk.
31 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Krystian Bielatowicz gościem cyklu “doc! talks”
Krystian Bielatowicz, znany polski fotograf, będzie gościem kolejnego cyklu “doc! talks”. Podczas spotkania opowie między innymi o swoim najnowszym projekcie “Ja, uchodźca”, który zrealizował w dystrykcie Akkar w Libanie.
12 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Pokaż się! Rusza 3. edycja projektu DEBUTS
Właśnie ruszyła trzecia odsłona projektu DEBUTS, którego celem jest wsparcie utalentowanych, debiutujących polskich fotografów. Podobnie jak w zeszłym roku, końcowym efektem projektu będą album oraz wystawa podczas łódzkiego Fotofestiwalu. Składające się z ośmiu zdjęć portfolia można nadsyłać do 29 lutego 2016 roku.
14 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Spotkanie z Czarkiem Sokołowskim
Już w najbliższą środę, 25 lutego odbędzie się lutowe spotkanie z cyklu doc! talks. Jego bohaterem będzie jedyny polski reporter nagrodzony prestiżową Nagrodą Pulitzera - Czarek Sokołowski.
23 Lut 2015
Marcin Grabowiecki
0
doc! photo magazine, nr 21
Ukazał się 21. numer internetowego miesięcznika fotografii dokumentalnej - doc! photo magazine. Wewnątrz znajduje się 8 materiałów przedstawiających współczesnego człowieka i problemy, z jakimi musi się zmierzyć. Wśród prezentowanych autorów na pierwszy plan wysuwa się Tomasz Tomaszewski.
12 Mar 2014
Marcin Grabowiecki
0
Misha Kominek "First Journey Home" - recenzja
W 1997 roku Misha Kominek wybrał się do Polski. Był to pierwszy samodzielny przyjazd fotografa do ojczyzny, którą opuścił razem z rodziną w 1982 roku. Fotografie z książki "First Journey Home" są zapisem jego nostalgicznego powrotu do krainy dzieciństwa.
11 Lut 2014
Marcin Grabowiecki
0
doc! photo magazine, nr 20
Głównym bohaterem 20. numeru doc! photo magazine jest ubiegłoroczny laureat prestiżowej nagrody Leica Oskar Barnack Newcomer Award - słoweński fotograf Ciril Jazbec. W numerze można zobaczyć jego nagrodzony materiał "Czekając na przeniesienie", opowiadający o sytuacji mieszkańców wioski Shishmaref na Alasce, zagrożonej skutkami zmian klimatycznych. 
11 Lut 2014
Marcin Grabowiecki
0
doc! photo magazine, nr 17
Ukazał się 17. numer internetowego miesięcznika o fotografii dokumentalnej - doc! photo magazine. Listopadowy numer zdominowały materiały odwołujące się do przemijania. Bohaterem wydania jest Wojtek Wieteska. Fotograf będzie również gościem kolejnego spotkania z cyklu "doc! talks", które odbędzie się 28 listopada o godz. 19:00 w warszawskim Wrzeniu Świata (ul. Gałczyńskiego 7).
14 Lis 2013
Marcin Grabowiecki
0
doc! photo magazine, nr 16
Ukazał się 16. numer internetowego miesięcznika fotograficznego doc! photo magazine. W październikowym wydaniu znajdziemy osiem materiałów oraz prace pięciu fotografów uczestniczących w projekcie The Europeans, który tym razem koncentruje się na Polsce. Bohaterm numeru jest Robert Walker.
9 Paź 2013
Marcin Grabowiecki
0