galeria FF

Wszystkie artykuły z tagiem: "galeria FF" w serwisie fotopolis.pl:
Każda miniona chwila - Fotografia jako pamięć
Łódzka Galeria FF zaprasza na wernisaż wystawy “Każda miniona chwila - Fotografia jako pamięć” autorstwa Grzegorza Jarmocewicza. Jest to projekt, który zabiera nas w przeszłość oraz ukazuje wyjątkowe historie. Ekspozycję będzie można oglądać już od najbliższej soboty.
5 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
Stefan Bursche w Galerii FF w Łodzi
Na zdjęciach Stefana Burschego zobaczycie jak wyglądały wycieczki krajoznawcze w latach 20-30. XX wieku.
4 Lis 2014
Marcin Grabowiecki
0
"Girls" Mai Kryńskiej w Galerii FF w Łodzi
Do 15 lutego w łódzkiej Galerii Forum Fotografii można oglądać prace Mai Kryńskiej z serii "Girls", na którą składają się niepokojące portrety małych dziewczynek.
22 Sty 2014
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Katarzyny Krakowiak w Galerii FF
Łódzka Galeria FF zaprasza na wystawę Katarzyny Krakowiak "Przeminęło z wiatrem". Artystka sięga po archiwa, aby opowiedzieć o naturze pamięci. Wernisaż w sobotę, 27 kwietnia o godz. 18:00.
23 Kwi 2013
Marcin Grabowiecki
0
"Niedzielny spacer i inne martwe natury" Pawła Żaka w Galerii FF
Galeria FF zaprasza na otwarcie wystawy Pawła Żaka, które odbędzie się w piątek, 12 października o godz. 18:00 w Łodzi. Na prezentację złożą się ascetyczne, kolorowe fotografie martwych natur.
9 Paź 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Ja, Ty, My" - wystawa prac studentów Instytutu Twórczej Fotografii w Galerii FF
Wystawa "Ja, Ty, My" została przygotowana przez Instytut Twórczej Fotografii w Opawie. Zobaczycie na niej prace studentów czeskiej uczelni poświęcone autorefleksji, a także relacjom interpersonalnym i rodzinie. Otwarcie 12 maja o godz. 18:00 w Galerii FF. Prezentacja została włączona w program wydarzeń towarzyszących Fotofestiwalu w Łodzi.
4 Maj 2012
Marcin Grabowiecki
0
Fotografie Tomasza Sobieraja w Galerii FF
Łódzka Galeria FF zaprasza na otwarcie wystawy Tomasza Sobieraja, które rozpocznie się w najbliższy piątek, 24 lutego o godz. 18:00. "Theatrum prefunebris" to kontynuazja dwóch poprzednich cykli autora, w których dominowała atmosfera smutku, odejścia, nostalgii i przypadkowości.
22 Lut 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Ogrody polskie" Wojciecha Prażmowskiego w Łodzi
Jeszcze dziś, 9 grudnia o godz. 18:00 w łódzkiej Galerii FF zostanie otwarta wystawa kilkudziesięciu prac mistrza fotografii kreacyjnej - Wojciecha Prażmowskiego.
9 Gru 2011
Marcin Grabowiecki
0
Prace Jakuba Karwowskiego w Galerii FF w Łodzi
Łódzka Galeria FF zaprasza na wystawę Jakuba Karwowskiego, którą możemy oglądać do 2 lipca 2011. "Sentimental Fiction" to cykl, który powstawał w latach 2008-2011. Składa się on z 33 fotografii i 1 pracy wideo. Prace te są dyplomem magisterskim w PWSFTviT na wydziale Fotografii.
20 Cze 2011
Marcin Grabowiecki
0
Andrzej Jerzy Lech w Galerii FF
Zapraszamy do łódzkiej Galerii FF na wystawę Andrzeja Jerzego Lecha, której otwarcie odbędzie się w sobotę, 7 maja o godz. 18:00. Ekspozycja przygotowana od strony merytorycznej przez łódzką Galerię FF (kurator - Magdalena Świątczak) i niezależnego kuratora Krzysztofa Jureckiego (WSSiP w Łodzi) ma na celu zaprezentowanie dorobku artysty z zakresu fotografii czystej, a w niej głównie fotografii dokumentalnej oraz ukazanie konsekwencji, jak i wewnętrznego rozwoju stylistycznego autora,...
5 Maj 2011
Marcin Grabowiecki
0