"Energia w obrazach" Pawła Maciaka w Galerii FF

Łódzka Galeria FF zaprasza na wystawę fotografii Pawła Maciaka zatytułowaną "Energia w obrazach". Ekspozycja składa się z dwóch części - pierwsza przedstawia najnowsze fotografie autora, druga to harmonijne pejzaże, częściowo znane z Łódź Biennale. Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 18:00.
Paweł Maciak - fotograf, malarz, grafik, a okazjonalnie także muzyk. Absolwent Wydziału Grafiki i Malarstwa łódzkiej ASP (dyplom z wyróżnieniem w pracowni drzeworytu prof. A. Bartczaka). Jego prace można było w ostatnich latach oglądać na kilku wystawach indywidualnych i kilkunastu zbiorowych.

fot. Paweł Maciak

Informacja o wystawie przesłana przez organizatorów:
Najnowsze fotografie artysty zdumiewają zgrzebnością i prostotą ujęcia, dosłownie wyodrębniając przedmioty z cienia za pomocą mistycznego, skupionego światła. Jest w nich coś z późnośredniowiecznej zadumy i melancholii. Druga część prac to fantastyczne, harmonijne pejzaże, częściowo znane z ostatniego Łódź Biennale. Dopiero teraz w całości można będzie ocenić odrębny światopogląd wizualny artysty.

fot. Paweł Maciak


Paweł Maciak Energia w obrazach
Wernisaż: 04.01.2008, godz. 18:00
Termin: 05.01 - 25.01.2008, czynna od wtorku do soboty, w godz. 14 - 18.

Galeria FF Łódź, ul. Traugutta 18
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7