"Energia w obrazach" Pawła Maciaka w Galerii FF

Łódzka Galeria FF zaprasza na wystawę fotografii Pawła Maciaka zatytułowaną "Energia w obrazach". Ekspozycja składa się z dwóch części - pierwsza przedstawia najnowsze fotografie autora, druga to harmonijne pejzaże, częściowo znane z Łódź Biennale. Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 18:00.
Paweł Maciak - fotograf, malarz, grafik, a okazjonalnie także muzyk. Absolwent Wydziału Grafiki i Malarstwa łódzkiej ASP (dyplom z wyróżnieniem w pracowni drzeworytu prof. A. Bartczaka). Jego prace można było w ostatnich latach oglądać na kilku wystawach indywidualnych i kilkunastu zbiorowych.

fot. Paweł Maciak

Informacja o wystawie przesłana przez organizatorów:
Najnowsze fotografie artysty zdumiewają zgrzebnością i prostotą ujęcia, dosłownie wyodrębniając przedmioty z cienia za pomocą mistycznego, skupionego światła. Jest w nich coś z późnośredniowiecznej zadumy i melancholii. Druga część prac to fantastyczne, harmonijne pejzaże, częściowo znane z ostatniego Łódź Biennale. Dopiero teraz w całości można będzie ocenić odrębny światopogląd wizualny artysty.

fot. Paweł Maciak


Paweł Maciak Energia w obrazach
Wernisaż: 04.01.2008, godz. 18:00
Termin: 05.01 - 25.01.2008, czynna od wtorku do soboty, w godz. 14 - 18.

Galeria FF Łódź, ul. Traugutta 18
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0