"Energia w obrazach" Pawła Maciaka w Galerii FF

Łódzka Galeria FF zaprasza na wystawę fotografii Pawła Maciaka zatytułowaną "Energia w obrazach". Ekspozycja składa się z dwóch części - pierwsza przedstawia najnowsze fotografie autora, druga to harmonijne pejzaże, częściowo znane z Łódź Biennale. Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 18:00.
Paweł Maciak - fotograf, malarz, grafik, a okazjonalnie także muzyk. Absolwent Wydziału Grafiki i Malarstwa łódzkiej ASP (dyplom z wyróżnieniem w pracowni drzeworytu prof. A. Bartczaka). Jego prace można było w ostatnich latach oglądać na kilku wystawach indywidualnych i kilkunastu zbiorowych.

fot. Paweł Maciak

Informacja o wystawie przesłana przez organizatorów:
Najnowsze fotografie artysty zdumiewają zgrzebnością i prostotą ujęcia, dosłownie wyodrębniając przedmioty z cienia za pomocą mistycznego, skupionego światła. Jest w nich coś z późnośredniowiecznej zadumy i melancholii. Druga część prac to fantastyczne, harmonijne pejzaże, częściowo znane z ostatniego Łódź Biennale. Dopiero teraz w całości można będzie ocenić odrębny światopogląd wizualny artysty.

fot. Paweł Maciak


Paweł Maciak Energia w obrazach
Wernisaż: 04.01.2008, godz. 18:00
Termin: 05.01 - 25.01.2008, czynna od wtorku do soboty, w godz. 14 - 18.

Galeria FF Łódź, ul. Traugutta 18
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
0
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4