"Energia w obrazach" Pawła Maciaka w Galerii FF

Łódzka Galeria FF zaprasza na wystawę fotografii Pawła Maciaka zatytułowaną "Energia w obrazach". Ekspozycja składa się z dwóch części - pierwsza przedstawia najnowsze fotografie autora, druga to harmonijne pejzaże, częściowo znane z Łódź Biennale. Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek o godzinie 18:00.
Paweł Maciak - fotograf, malarz, grafik, a okazjonalnie także muzyk. Absolwent Wydziału Grafiki i Malarstwa łódzkiej ASP (dyplom z wyróżnieniem w pracowni drzeworytu prof. A. Bartczaka). Jego prace można było w ostatnich latach oglądać na kilku wystawach indywidualnych i kilkunastu zbiorowych.

fot. Paweł Maciak

Informacja o wystawie przesłana przez organizatorów:
Najnowsze fotografie artysty zdumiewają zgrzebnością i prostotą ujęcia, dosłownie wyodrębniając przedmioty z cienia za pomocą mistycznego, skupionego światła. Jest w nich coś z późnośredniowiecznej zadumy i melancholii. Druga część prac to fantastyczne, harmonijne pejzaże, częściowo znane z ostatniego Łódź Biennale. Dopiero teraz w całości można będzie ocenić odrębny światopogląd wizualny artysty.

fot. Paweł Maciak


Paweł Maciak Energia w obrazach
Wernisaż: 04.01.2008, godz. 18:00
Termin: 05.01 - 25.01.2008, czynna od wtorku do soboty, w godz. 14 - 18.

Galeria FF Łódź, ul. Traugutta 18
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0