Jacek Poremba

Wszystkie artykuły z tagiem: "Jacek Poremba" w serwisie fotopolis.pl:
Nieznane, niepublikowane zdjęcia Kory autorstwa najlepszych polskich fotografów. Od piątku w Ney Gallery & Prints
Tadeusz Rolke, Andrzej Świetlik, Tomek Sikora, Jacek Poremba, Andrzej Tyszko i Woody Ochnio. Przez lata nie raz mieli okazję fotografować jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek. Na wystawie w Ney Gallery & Prints zaprezentują prace, które nigdy nie trafiły do publikacji, przełamujące wytworzony przez media wizerunek gwiazdy.
10 Cze 2019
Redakcja Fotopolis
1
Zwykłość bólu i dramat bezradności. Jacek Poremba wykonał zdjęcia do kampanii społecznej na rzecz osób z chorobą Fabry’ego
"Te zdjęcia to apel do nas wszystkich, byśmy dostrzegli drugiego człowieka i jego wołanie o pomoc" - mówi autor zdjęć, które od dzisiaj będzie można oglądać na wystawie plenerowej przy ul. Krakowskie Przedmieście 66 w Warszawie.
15 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Jacek Poremba: „Średni format to plastyka, o której sam trochę zapomniałem”
Dlaczego Hasselblad X1D? Zapytaliśmy o to jednego z najlepszych polskich portrecistów, który porzucił niedawno „mały obrazek”, na rzecz poręcznego „średniaka”. Jego opinię konfrontujemy z bezdusznymi, laboratoryjnymi wynikami pomiarów DxO.
5 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
19
Ostatnie miejsca na warsztaty portretu z Jackiem Porembą na Sycylii
Magazyn Pokochajfotografie.pl i Hasselblad zapraszają na warsztaty fotografii portretowej z Jackiem Porembą, które odbędą się w dniach 15-22 kwietnia na Sycylii. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji średnioformatowe bezlusterkowce Hasselblad X1D.
19 Mar 2018
Promocja
0
Zrozumieć portret, czyli wieczór fotografii z Jackiem Porembą w Krakowie
Nadchodzący „Wieczór Fotografii“ to świetna okazja, by spotkać się z mistrzem portretu, Jackiem Porebmą oraz w praktyce zapoznać się z najnowszym sprzętem Hasselblad, Leica i Profoto.
24 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0
"13" Jacka Poremby w Łodzi
Leica Gallery Warszawa oraz Fotofestiwal zapraszają na wernisaż wystawy Jacka Poremby "13", który odbędzie się w sobotę, 8 czerwca o godz. 18:30 w Muzeum Kinematografii w Łodzi. Dzień później, 9 czerwca o godz. 11:00 po wystawie oprowadzi autor i kuratorka - Joanna Kinowska.
5 Cze 2013
Marcin Grabowiecki
0
Konkurs na recenzję wystawy lub książki - wyniki
Albumem Jacka Poremby "13" postanowiliśmy nagrodzić recenzję wystawy Damiana Chrobaka "Make-up line" we Wrocławiu. Autorką tekstu "Intymność w wielkim mieście" jest Joanna Figarska. Gratulujemy laureatce, a Was zachęcamy do lektury zwycięskiej recenzji!
18 Gru 2012
Marcin Grabowiecki
0
Spotkanie z Jackiem Porembą w Warszawie
Leica Gallery zaprasza na spotkanie z Jackiem Porembą, które odbędzie się w czwartek 20 grudnia o godz. 19:00 w Leica Store & Gallery Warszawa. Będzie to dobra okazja do zapoznania się z projektem sycylijskim, z którego zdjęcia znalazły się na wystawie "Sicily Monochrome" i trafiły do kalendarza.
18 Gru 2012
Marcin Grabowiecki
0
Konkurs na recenzję wystawy lub książki
Razem z Leica Gallery Warszawa ogłaszamy konkurs na recenzję wystawy lub książki fotograficznej. Najciekawszy, naszym zdaniem, tekst zostanie nagrodzony najnowszym albumem Jacka Poremby "13" z autografem autora. Zwycięski tekst zostanie również opublikowany na łamach fotopolis.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 grudnia 2012.
7 Gru 2012
Marcin Grabowiecki
0
"Sicily Monochrome" - wystawa Jacka Poremby w Leica Gallery Warszawa
Leica Gallery Warszawa zaprasza na wernisaż wystawy Jacka Poremby "Sicily Monochrome". Otwarcie wystawy, na której zostaną zaprezentowane fotografie sycylijskich krajobrazów, odbędzie się 6 grudnia o godz. 19:00 w Leica Store & Gallery Warszawa w CH Blue City.
28 Lis 2012
Patrycja Tuszyńska
0