Konkurs na recenzję wystawy lub książki

Razem z Leica Gallery Warszawa ogłaszamy konkurs na recenzję wystawy lub książki fotograficznej. Najciekawszy, naszym zdaniem, tekst zostanie nagrodzony najnowszym albumem Jacka Poremby "13" z autografem autora. Zwycięski tekst zostanie również opublikowany na łamach fotopolis.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 grudnia 2012.


Zachęcamy do udziału w konkursie, który organizujemy we współpracy z Leica Gallery Warszawa. Jego przedmiotem jest napisanie recenzji dowolnej wystawy lub książki fotograficznej (niekoniecznie Jacka Poremby). Teksty nie dłuższe niż 3000 znaków prosimy przesyłać na adres: mgrabowiecki@fotopolis.pl, w tytule maila wpisując koniecznie "LEICA GALLERY KONKURS".

Na Wasze recenzje czekamy do 16 grudnia 2012 roku.

Najciekawszą pracę nagrodzimy albumem Jacka Poremby "13" z autografem autora. Okazale wydany album to niemal 200-stronicowy wybór z twórczości Jacka Poremby, a zarazem debiut w roli wydawcy warszawskiej Leica Gallery, znanej ze swej działalności wystawienniczej i promotorskiej. 

Ponadto wybrana przez nas recenzja zostanie opublikowana na łamach fotopolis.pl.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nowości w Capture One - pełna kompatybilność aparatów Fujifilm i obsługa presetów RNI
26 Wrz 2018
Capture One już od dawna uważane jest za jedno z najlepszych rozwiązań do obróbki zdjęć. Teraz z pełnego wsparcia będą mogli cieszyć się także użytkownicy systemów X i GFX. Oprócz tego, w programie będziemy teraz mogli także pracować z symulacjami filmów RNI.
0
"Ruchome ściany" - wystawa Lecha Majewskiego w Galerii Przy Kozach
26 Wrz 2018
“Otwarty na współczesność, świetnie zorientowany w najnowszych tendencjach sztuki, w rzadki dziś, szlachetny sposób pozostaje wierny starym mistrzom.” Prace Lecha Majewskiego do 10 października można oglądać w Galerii Przy Kozach
0
Amundsen Photo Awards - rusza konkurs dla fotograficznych odkrywców
26 Wrz 2018
“Poszukujemy zdjęć nietuzinkowych, odkrywających nieznane, wyjątkowych w formie i przekazie. Nie tylko z najodleglejszych zakątków świata” - mówią organizatorzy konkursu. Amundsen Photo Awards czeka na zgłoszenia do 18 listopada.
0
Zenit M - pełnoklatkowy aparat dalmierzowy stworzony we współpracy z Leiką
26 Wrz 2018
#Photokina2018 Dziś już wiemy jak wygląda pojawiający się od dłuższego czasu w plotkach aparat   Zenita. Model M został stworzony we współpracy z firmą Leica i będzie sprzedawany wraz z obiektywem 35 mm f/1.0.
1