Konkurs na recenzję wystawy lub książki

Razem z Leica Gallery Warszawa ogłaszamy konkurs na recenzję wystawy lub książki fotograficznej. Najciekawszy, naszym zdaniem, tekst zostanie nagrodzony najnowszym albumem Jacka Poremby "13" z autografem autora. Zwycięski tekst zostanie również opublikowany na łamach fotopolis.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 grudnia 2012.


Zachęcamy do udziału w konkursie, który organizujemy we współpracy z Leica Gallery Warszawa. Jego przedmiotem jest napisanie recenzji dowolnej wystawy lub książki fotograficznej (niekoniecznie Jacka Poremby). Teksty nie dłuższe niż 3000 znaków prosimy przesyłać na adres: mgrabowiecki@fotopolis.pl, w tytule maila wpisując koniecznie "LEICA GALLERY KONKURS".

Na Wasze recenzje czekamy do 16 grudnia 2012 roku.

Najciekawszą pracę nagrodzimy albumem Jacka Poremby "13" z autografem autora. Okazale wydany album to niemal 200-stronicowy wybór z twórczości Jacka Poremby, a zarazem debiut w roli wydawcy warszawskiej Leica Gallery, znanej ze swej działalności wystawienniczej i promotorskiej. 

Ponadto wybrana przez nas recenzja zostanie opublikowana na łamach fotopolis.pl.
 
Komentarze
Polecane artykuły
E-oko.pl - sklep fotograficzny inny niż wszystkie
13 Gru 2018
Sprzęt fotograficzny to ogromny wydatek. Przed zakupem warto więc zasięgnąć rady i dobrze przemyśleć swoją decyzję. Tylko czy w zwykłym sklepie jest na to miejsce i czas? Jeśli fotografia to dla Was coś więcej, zajrzyjcie na Puławską, gdzie pasjonaci ze sklepu E-Oko przywitają was kawą i profesjonalnym doradztwem.
0
Seria zinów o Polsce wydawnictwa PIX.HOUSE już dostępna w sprzedaży
13 Gru 2018
„Fragmenty” Macieja Jeziorka, „Odwrót” Tomasza Liboski i „North America” Krzyśka Orłowskiego to seria trzech fotograficznych zinów i trzy odmienne spojrzenia.
0
To nie koniec Meyer Optik Görlitz. Firma trafia pod nowe skrzydła
13 Gru 2018
W październiku informowaliśmy Was o problemach finansowych firmy Net SE, która stała za Meyer Optik Görlitz. Teraz jednak jest szansa, że jeszcze zobaczymy obiektywy z logiem tego producenta. Bowiem pomocną dłoń wyciągnęło OPC Optics, które zakupiło prawa do wszelkich znaków handlowych.
0
Spotkanie z Batroszem Janiczkiem w ramach WroFoto to okazja, by przenieść się w czasie i przestrzeni
13 Gru 2018
Kolejnym gościem spotkań WroFoto będzie Bartosz Janiczek - fotograf dokumentujący rekonstrukcje historyczne. Już w najbliższy wtorek będzie można „wsiąść w wehikuł czasu i przenieść się w czasie i przestrzeni do okresu wczesnego średniowiecza“. Start o 18:00.
0