Facebook

Wszystkie artykuły z tagiem: "Facebook" w serwisie fotopolis.pl:
Flick - Facebook wprowadza nową jednostkę czasu. Wszystko po to, by ułatwić pracę przy produkcji filmów
Choć często o tym zapominamy, Facebook to technologiczny gigant, którego aspiracje znacznie wykraczają poza temat mediów społecznościowych. Teraz w dość niekonwencjonalny sposób chce ułatwić pracę m.in. branży filmowej.
25 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
Chris Niedenthal zablokowany na facebooku za zdjęcia z Marszu Niepodległości
Czy cenzura w mediach społecznościowych zabrnęła za daleko? Tak się może wydawać, gdy za umieszczenie zdjęć na swoim profilu karany jest jeden z najbardziej znanych polskich fotoreporterów.
14 Lis 2017
Maciej Luśtyk
6
Jak skutecznie prowadzić stronę fotograficzną na Facebooku?
W zeszłym tygodniu zrobiliśmy przegląd portali społecznościowych, które mogą pomóc Wam wypromować Wasze zdjęcia. Teraz postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej poszczególnym z nich. Na pierwszy ogień idzie Facebook. W artykule zebraliśmy rady, które pozwolą Wam lepiej zarządzać swoją fotograficzną stroną w serwisie.
31 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Instagram ma już 300 mln użytkowników
Instagram, założony w 2010 roku serwis społecznościowy umożliwiający dzielenie się zdjęciami ma już ponad 300 milionów aktywnych użytkowników.
11 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0
Kwilt, czyli wszystkie zdjęcia w jednym miejscu
Użytkownicy urządzeń z systemem iOS mogą pobrać aplikację Kwilt, która w jednym miejscu gromadzi zdjęcia z różnych źródeł: serwisów Facebook, Twitter, Instagram, Flickr, Google+, Dropbox, Google Drive, a także pamięci urządzenia.
13 Lis 2014
Michal Grzegorczyk
0
Nikon i naukowcy z Uniwersytetu w Berkeley podają wzór na doskonałe zdjęcia na Facebooka
Z przeprowadzonych przez firmę Nikon i naukowców z Uniwersytetu w Berkeley badań wyniknęło coś, o czym wie każdy użytkownik serwisu Facebook. Najwięcej "like'ów" dostają fotografie malowniczych krajobrazów i słodkich zwierzaków.
22 Maj 2013
Michal Grzegorczyk
0
Patenty Kodaka sprzedane za 525 mln dolarów
Kodak podał informację, że sprzedaż patentów firmy, dotyczących cyfrowego obrazowania, zakończyła się sukcesem. Ofertę w wysokości 525 milionów dolarów złożyło 12 koncernów skupionych pod nazwą IIntellectual Ventures i RPX Corporation. Wśród nich są Apple, Google, Facebook oraz Microsoft.
20 Gru 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Instagram - nowa wersja i duże zmiany
Pojawiła się nowa aktualizacja aplikacji Instagram. Wersja 3.2 dla iOS i 3.3 dla Androida wprowadza dużo zmian - m.in. pojawił się nowy, monochromatyczny filtr, a także wsparcie dla serwisu Forsquare. Zmiany wprowadzono nieprzypadkowo. Wczoraj zablokowane zostało wsparcie dla wyświetlania zdjęć z aplikacji na Twitterze. Tym samym ograniczono współpracę z serwisem, który zaprezentował swoje własne, konkurencyjne filtry na zdjęcia.
11 Gru 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Facebook Camera na iOS
Facebook udostępnił nową aplikację na urządzenia z systemem iOS - "Facebook Camera". Jak sama nazwa wskazuje, program służy do edycji zdjęć oraz wgrywania i przeglądania ich na Facebooku. Umożliwia równoczesne wgranie wielu zdjęć z opisami i tagami. Aplikacja Facebook Camera jest bezpłatna.
25 Maj 2012
Michal Grzegorczyk
0
Instagram kupiony przez Facebooka
Instagram został kupiony przez najpopularniejszy serwis społecznościowy - Facebook. Transakcja, rozliczona w gotówce i akcjach Facebooka była warta aż miliard dolarów!
10 Kwi 2012
Michal Grzegorczyk
0