Aperture

Wszystkie artykuły z tagiem: "Aperture" w serwisie fotopolis.pl:
Aperture wydaje kolorowanki ze zdjęciami Martina Parra
Zdjęcia Martina Parra to wyjątkowo graficzny przykład fotografii ulicznej i dokumentalnej. Teraz będziemy mogli obcować w nimi w zupełnie nowy sposób. Nakładem wydawnictwa Aperture ukazała się książka „The Martin Parr Coloring Book!” z kolorowankami przygotowanymi na podstawie jego prac.
30 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Apple wypuszcza aktualizację systemu z aplikacją Photos
Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Apple planuje wycofać program Aperture z serwisu App Store, a jego funkcje przejmie aplikacja Photos startująca wraz z aktualizacją systemu. Wczoraj została zaprezentowana nowa wersja systemu.
10 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Apple wycofa program Aperture z serwisu App Store
Apple poinformowało, że wraz z wprowadzeniem nowej aplikacji Photos na system OS X, z serwisu App Store wycofany zostanie program Aperture.
6 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Adobe Aperture Importer. Łatwa migracja na Lightrooma
Gdy firma Apple ogłosiła zakończenie rozwoju programu Aperture wielu użytkowników zaczęło szukać sposobu na łatwą migrację bazy swoich fotografii do Adobe Lightroom. Rozwiązaniem ma być "Aperture Importer" - oficjalna wtyczka Adobe zajmująca się całym procesem.
17 Paź 2014
Michal Grzegorczyk
0
Apple Digital Camera RAW 5.05
Apple udostępniło aktualizację swojej "wywoływarki" plików RAW. Najnowsza wersja dodaje do programów iPhoto oraz Aperture 3 obsługę surowych plików z czterech aparatów.
21 Maj 2014
Patryk Wiśniewski
0
KSIĄŻKA MIESIĄCA 02/2014: Rob Hornstra i Arnold Van Bruggen "An Atlas of War and Tourism in The Caucasus"
"An Atlas of War and Tourism in The Caucasus" to publikacja zamykająca kilkuletni projekt dokumentalny The Sochi Project. Jego twórcami są fotograf Rob Hornstra i pisarz Arnold Van Bruggen, którzy współpracują z grafikami z Kunst & Herrman. Tematem książki jest skomplikowana historia regionu sąsiadującego z Soczi.
25 Lut 2014
Marcin Grabowiecki
0
"Karczeby" w finale Aperture Photobook Awards
Książka Adama Pańczuka "Karczeby" znalazła się w finale prestiżowego konkursu Aperture Photobook Awards. Gratulujemy sukcesu fotografowi i projektantce książki - Ani Nałęckiej!
24 Wrz 2013
Marcin Grabowiecki
0
Apple Aperture 3.3
Apple zaprezentowało aktualizację swojej wywoływarki RAW-ów do wersji 3.3. Wśród nowinek znalazło się łatwiejsze współdzielenie katalogów z iPhoto, wsparcie plików AVCHD, ulepszenie narzędzia Highlight/Shadows i bardziej rozbudowane funkcje balansu bieli. Wersja 3.3 jest darmowa dla posiadaczy Aperture 3.
12 Cze 2012
Marcin Falana
0
Apple Aperture 3.2.2
Firma Apple opublikowała aktualizację programu Aperture do wersji 3.2.2. W nowej wersji producent usunął błąd uniemożliwiający wyświetlanie zdjęć z "Photo Streamu".
9 Gru 2011
Michal Grzegorczyk
0
Apple Aperture 3.1.3
Premiera nowej wersji systemu MacOS X Lion spowodowała lawinę uaktualnień oprogramowania spod znaku nadgryzionego jabłka. Jednym z nich jest opublikowanie wersji 3.1.3 oprogramowania do obróbki plików RAW o nazwie Aperture.
18 Lip 2011
Sebastian Stasiuk
0