Apple Aperture 3.1.1

Firma Apple przygotowała aktualizację programu Aperture do wersji 3.1.1. W nowej wersji usunięto kilka zauważonych błędów oraz poprawiono współpracę z innymi programami.

Firma Apple opublikowała aktualizację programu Aperture do wersji 3.1.1. Poprawiono w niej mechanizm publikowania zdjęć do serwisów MobileMe, Facebook i Flickr, poprawiono stabilność przy importowaniu istniejących bibliotek oraz poprawiono współpracę z iLife Media Browser. Szczegóły można znaleźć na {LNK|http://support.apple.com/kb/DL1315;stronie producenta. Aktualizację najłatwiej ściągnąć poprzez narzędzie Software Update.]

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1