Apple Aperture 3.1.1

Firma Apple przygotowała aktualizację programu Aperture do wersji 3.1.1. W nowej wersji usunięto kilka zauważonych błędów oraz poprawiono współpracę z innymi programami.

Firma Apple opublikowała aktualizację programu Aperture do wersji 3.1.1. Poprawiono w niej mechanizm publikowania zdjęć do serwisów MobileMe, Facebook i Flickr, poprawiono stabilność przy importowaniu istniejących bibliotek oraz poprawiono współpracę z iLife Media Browser. Szczegóły można znaleźć na {LNK|http://support.apple.com/kb/DL1315;stronie producenta. Aktualizację najłatwiej ściągnąć poprzez narzędzie Software Update.]

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13