Digital Lifestyle 2010 - Warsztaty Rozwiązań Cyfrowych

Autor: Michal Grzegorczyk

15 Czerwiec 2010
Artykuł na: 4-5 minut
Dystrybutor produktów Apple, firma iSource, zaprasza na "Digital Lifestyle 2010 - Warsztaty Rozwiązań Cyfrowych". Impreza, która odbędzie się 24 czerwca na warszawskim Ursynowie, będzie świetną okazją do poznania możliwości oprogramowania i sprzętu ze środowiska Mac. Fotografów prawdopodobnie najbardziej zainteresuje część poświęcona wywoływarce RAW-ów Aperture 3.

"Digital Lifestyle 2010 - Warsztaty Rozwiązań Cyfrowych" to impreza zorganizowana przez firmę iSource, dystrybutora produktów Apple. Digital Lifestyle to okazja do poznania i wypróbowania możliwości oprogramowania i sprzętu ze środowiska Mac. Jeden z punktów, który szczególnie powinien zainteresować fotografów, to prezentacja wywoływarki RAW-ów Apple Aperture 3. Osoby interesujące się montażem wideo powinny natomiast zwrócić uwagę na część poświęconą programowi Final Cut. Wśród firm partnerskich, które również zaprezentują swój sprzęt na imprezie znalazł się Canon. Pełen program konferencji można znaleźć na {LNK|http://www.isource.pl/digital_lifestyle_2010/;stronie organizatora.

"Digital Lifestyle 2010 - Warsztaty Rozwiązań Cyfrowych" odbędą się 24 czerwca w Multikinie Ursynów w Warszawie w godzinach 9:30 - 17:00. Impreza jest bezpłatna, ale wymaga wcześniejszej rejestracji.] Poniżej przytaczamy informację pasową producenta:

Warszawa, 8 czerwca 2010

Digital Lifestyle 2010 - Warsztaty Rozwiązań Cyfrowych

Warsztaty dla pasjonatów nowych technologii już 24 czerwca

Firma iSource, dystrybutor produktów Apple, zaprasza już 24 czerwca do warszawskiego Multikina przy Al. KEN 60 na imprezę Digital Lifestyle 2010 - Warsztaty Rozwiązań Cyfrowych. Podczas wydarzenia eksperci różnych branż krok po kroku zademonstrują spektakularne możliwości oprogramowania i sprzętu  opartego o środowisko Mac. Warsztaty skierowane są do wszystkich, profesjonalnych i początkujących, pasjonatów nowych technologii i cyfrowego stylu życia.

Wydarzenie zasługuje na szczególną uwagę ze względu na szeroki zakres tematyczny. Zaprezentowane zostaną rozwiązania Apple i ich zastosowanie w wielu obszarach życia, z myślą o osobach różnych profesji m.in. związanych z branżą filmową, fotograficzną, muzyczną oraz o właścicielach małych firm i osób pracujących w agencjach marketingowych.  To także nie lada gratka dla wszystkich studentów oraz miłośników filmu, dźwięku i współczesnych trendów związanych z cyfrowym stylem życia.

- Nasze warsztaty to doskonała okazja, by zobaczyć krok po kroku, jak wykorzystać oprogramowanie i sprzęt Apple do potrzeb domowych oraz profesjonalnych we wszystkich branżach. Dodatkowo mamy limitowaną liczbę miejsc dla tych, którzy chcą się sprawdzić w roli twórców i stworzyć swój własny album, czy też krótki filmik podczas prezentacji pakietu iLife - mówi Magdalena Mroczkowska z firmy iSource, organizującej spotkanie.

W trakcie spotkania uczestnicy zapoznają się z najnowszym oprogramowaniem, stworzonym przez Apple - Aperture 3 - najnowszą wersją oprogramowanie do obróbki i katalogowania zdjęć, z ponad 200 nowymi funkcjami ułatwiającymi pracę z fotografiami, oraz pakietami iLife i iWork. Zaprezentowany zostanie także program, profesjonalny i kultowy już program Apple do edycji video.

Swoje rozwiązania zaprezentują partnerzy, tacy jak Canon, NEC, czy SONOS, pokazując najnowsze osiągnięcia technologiczne. Dodatkowo w przestrzeni wystawienniczej swoje produkty pokażą: Elgato, Symantec, Wacom oraz wiele firm, oferujących rozwiązania Apple.

Wśród uczestników warsztatów rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

Udział w konferencji Digital Lifestyle 2010 jest bezpłatny, jednak liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje, agenda oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie http://www.isource.pl/digital_lifestyle_2010/

Digital Lifestyle- Warszaty Rozwiązań Cyfrowych Multikino Ursynów
Al. KEN 60, Warszawa
Godz. 9:30 - 17.00

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Fotograficzne podróże Krystiana Bielatowicza. Jaki sprzęt wybrać, aby było funkcjonalnie i komfortowo?
Fotograficzne podróże Krystiana Bielatowicza. Jaki sprzęt wybrać, aby było funkcjonalnie i...
Fotograf i filmowiec Krystian Bielatowicz dzieli się z nami swoimi ulubionymi akcesoriami, które ułatwiają mu pracę w licznych podróżach. Od wyboru pasków na konkretne okazje po...
15
Czym są filtry NiSi Black Mist i dlaczego też powinieneś mieć je w swojej torbie
Czym są filtry NiSi Black Mist i dlaczego też powinieneś mieć je w swojej torbie
Filmowa estetyka nadal rządzi w świecie filmu i fotografii i nigdzie się na razie nie wybiera. A filtry typu Black Mist to prawdopodobnie najprostszy i najskuteczniejszy sposób, by uzyskać ten...
24
7 sposobów na lepsze zdjęcia krajobrazowe
7 sposobów na lepsze zdjęcia krajobrazowe
Podejdź do pejzażu jak zawodowiec. Wykorzystaj nasze wskazówki i rób jeszcze lepsze zdjęcia!
6