Mac

Wszystkie artykuły z tagiem: "Mac" w serwisie fotopolis.pl:
Affinity Photo w końcu dostępny na Windows
Nareszcie Affinity Photo trafia na system Windows. Do tej pory program umożliwiający między innymi wywoływanie plików RAW oraz pracę na warstwach był jedynie dostępny dla użytkowników MacOS. Jednak już teraz możecie pobrać bezpłatną testową wersję beta.
10 Lis 2016
Michał Chrzanowski
1
Affinity Photo już niebawem także na Windows
Affinity Photo to w pełni wyposażona aplikacja służąca do obróbki zdjęć. Umożliwia między innymi wywoływanie plików RAW oraz pracę na warstwach. Do tej pory program był jedynie dostępny dla użytkowników systemu MacOS. Jednak producent zapowiedział również wersję na Windowsa.
21 Mar 2016
Michał Chrzanowski
1
Apple wypuszcza aktualizację systemu z aplikacją Photos
Niedawno informowaliśmy Was o tym, że Apple planuje wycofać program Aperture z serwisu App Store, a jego funkcje przejmie aplikacja Photos startująca wraz z aktualizacją systemu. Wczoraj została zaprezentowana nowa wersja systemu.
10 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Affinity Photo - alternatywa dla Photoshopa
Firma Serif zaprezentowała nowy program do zaawansowanej edycji zdjęć, który ma posłużyć jako alternatywa Photoshopa dla fotografów pracujących na komputerach Apple. Producent udostępnia za darmo wersję testową aplikacji.
9 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Poznaj nowego Maka Pro - prezentacja w Warszawie
W czwartek 6 marca w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się prezentacja komputera Mac Pro. Goście będą mogli między innymi poznać możliwości nowego Maka Pro w obróbce fotografii i w edycji wideo. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.
28 Lut 2014
Michal Grzegorczyk
0
Mac OS X Lion obsługuje nowe aparaty
Firma Apple zaktualizowała system Mac OS X Lion. Dzięki temu użytkownicy kilkunastu nowych aparatów mogą odczytywać zrobione nimi pliki RAW z poziomu systemu.
10 Maj 2012
Michal Grzegorczyk
0
Digital Lifestyle 2010 - Warsztaty Rozwiązań Cyfrowych
Dystrybutor produktów Apple, firma iSource, zaprasza na "Digital Lifestyle 2010 - Warsztaty Rozwiązań Cyfrowych". Impreza, która odbędzie się 24 czerwca na warszawskim Ursynowie, będzie świetną okazją do poznania możliwości oprogramowania i sprzętu ze środowiska Mac. Fotografów prawdopodobnie najbardziej zainteresuje część poświęcona wywoływarce RAW-ów Aperture 3.
15 Cze 2010
Michal Grzegorczyk
0
Apple Digital Camera RAW 2.7 - więcej obsługiwanych aparatów
Koncern Apple opublikował aktualizację programu Digital Camera RAW do wersji 2.7. W najnowszej wersji rozszerzono listę obsługiwanych aparatów o kilka zaprezentowanych ostatnio modeli Canona i Nikona. Ich lista znalazła się w dalszej części newsa.
17 Gru 2009
Michal Grzegorczyk
0
Digital Lifestyle - warsztaty Apple w Warszawie
Firma iSource, polski dystrybutor produktów marki Apple, zaprasza na warsztaty "Digital Lifestyle". Uczestnicy będą mogli poznać najbardziej zaawansowane technologie Apple\'a, oraz wziąć udział w sesjach tematycznych. Impreza odbędzie się 23 czerwca w Multikinie na warszawskim Ursynowie. Udział jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji - radzimy się pospieszyć.
9 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0
Apple Digital Camera RAW 2.6 - dłuższa lista obsługiwanych aparatów
Firma Apple opublikowała aktualizację Digital Camera RAW, dzięki ktorej użytkownicy programów Aperture 2, iPhoto 08 oraz iPhoto09 będą mogli odczytywać pliki typu RAW z kilku nowych lustrzanek. Ich listę publikujemy w dalszej części wiadomości.
5 Cze 2009
Michal Grzegorczyk
0