Poznaj nowego Maka Pro - prezentacja w Warszawie

Autor: Michal Grzegorczyk

28 Luty 2014
Artykuł na: minutę
W czwartek 6 marca w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się prezentacja komputera Mac Pro. Goście będą mogli między innymi poznać możliwości nowego Maka Pro w obróbce fotografii i w edycji wideo. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

W czwartek 6 marca w godzinach 10:00 - 18:00 w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się prezentacja komputera Mac Pro. Goście spotkania będą mogli między innymi poznać możliwości nowego Maka Pro w obróbce fotografii (tę część prezentacji prowadzi Marek Arcimowicz) i edycji wideo (Tomasz Sapryk), a także sprawdzić współpracę komputera z monitorami Eizo i tabletami Wacom. Dokładny harmonogram imprezy prezentujemy poniżej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji. Formularz rejestracyjny można znaleźć na tej stronie.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Perseidy 2022: Jak sfotografować sierpniowy deszcz meteorów?
Perseidy 2022: Jak sfotografować sierpniowy deszcz meteorów?
W noc z 12 na 13 sierpnia 2022 roku przypada maksimum Perseidów, nazywane potocznie nocą spadających gwiazd. Podpowiadamy jak obserwować i uchwycić na zdjęciach to coroczne widowisko.
55
Fotograf w podróży cz. 4 - zainspiruj się!
Fotograf w podróży cz. 4 - zainspiruj się!
Oto garść pomysłów na podróżnicze zdjęcia, które zawsze działają. Wypróbuj te, które podobają Ci się najbardziej, lub potraktuj ten tekst jako swoistą check-listę!
37
Który rodzaj stabilizacji wideo jest najlepszy? Sprawdzili je wszystkie
Który rodzaj stabilizacji wideo jest najlepszy? Sprawdzili je wszystkie
Gimbal, stabilizacja matrycy a może stabilizacja w postrprodukcji. Zobacz czym różnią się poszczególne techniki i poznaj ich wady oraz zalety.
1